Search results for query: *

1. SultanKutuz

Nasıl Yükleyeceğim

Arkadaşlar Napolyon savaşlarını satın aldım ancak yüklemiyor nasıl yapacağım?
  2. SultanKutuz

Oyun açılmıyor

Uzun bir aradan sonra tekrar Warbandı aldım ancak oyna dediğimiz zaman başlatılıyor diyor ve daha sonra açılmıyor ne yapmam lazım
  3. SultanKutuz

Roma Total War 2 neden böyle değil

Arkadaşlar 2 aya yakındır oynuyorum ama oyunda askerler normalden farklılar yani http://www.honga.net/totalwar/rome2/faction.php?l=tr&v=rome2&f=rom_massagetae&i= şu linkten birimlere bakın ama oyunda askerler böyle değil nedenini bilen varmı emperor editionmu istiyor yoksa?
  4. SultanKutuz

Roma Total War 2 Tranier sorunu

Arkadaşlar Roma Total War 2'ye başladım ama tranier çalışmıyor ne yapsamda olmadı f1'e basınca aktif olmuyor ve çalışmayı durduruyor
  5. SultanKutuz

Ekran kart değişmesi

Arkadaşlar bilgisiyarım ekran kartını otomatik olarak değişti eskiden nvida gtx serisinden olan ekran kartım şimdi intel bu sorun nasıl çözülür tüm oyunlar kasıyor
  6. SultanKutuz

Irakta yaşayan forum üyelerine duyurulur

1 hafta sonra evleniyorum Irakta bulunan forum üyeleri gelsin davetlimdir
  7. SultanKutuz

Gece aktif üyeler gelsin her konu konuşulabilir

Beyler bu konunun amacı geceleride aktif olan üyelerin sohbet etmesi amaçlıdır isteyen derdini anlatsın veya şu diziden konuşşun veya siyasi olaylarla ilgili konuşalım
  8. SultanKutuz

HZ.Zülkarneyn Kimdir?

Kur'an-ı Kerim'i okumuş yada araştırmış kişiler HZ.Zülkarneyn'i bilir bu kişi büyük bir komutan ve sultan zaferler kazanarak doğuya kadar gelmiştir peki bu kişi kim?Benim düşünceme göre bu kişi aslında Mete Han peki neden onları sıralıyalım. 1-Mete Han çok fazla zafer kazanmış bir komutandır...
  9. SultanKutuz

Bilinmeyen Türk Devletleri

Konuda herkes bilinmeyen  türk devletlerini yazabilir ve hakkında soru sorabilir Basarab Hanedanı Sabirler Tuğlikiler(Tuğluk Hanedanı) Kutrigurlar Otrigurlar Xueyantuo Tuharistan Yabgu Devleti Kangar Birliği Kansu Uygur Krallığı Karahoca Uygur Krallığı Şirvanşahlar Tolunoğulları Akşitler...
  10. SultanKutuz

Timurlenk

Bütün forumculara selam olsun. Öncelikle Yıldırım Beyazıt'ı yenen Timur kötü bir insanmıydı,aslı nedir,dini nedir ve nasıl bir hayatı vardı? Gibi soruları cevaplayabilirim. eğer bu konuyu açarak hata yaptıysam beni uyarın lütfen.
  11. SultanKutuz

Game of Thornes flash

Arkadaşlar bir laptopta 1. bölümü izledim bu sefer kendi laptopumda izlemeye çalıştım olmuyor bunun flash playerle alakası varmı bide ben yandexten giriyorum chormeden değil?
Back
Top Bottom