Search results for query: *

1. SultanKutuz

[Türkçe Çeviri] Dickplomacy +18 | Yarıda kesilmeyecek

Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
    Lanetli mod hocam. Çevirilmiyor bir türlü.
    Asıl lanetli mod pendor bunu belki çeviren çıkar ama pendor'u çevirmeye kalkandan haber alınamıyor
  2. SultanKutuz

[TO][SP] Kalradya 249

Partizanes said:
    Hayırlı günler arkadaşlar, ekip olarak isterdik ki uzun yolcuğumuzda elle tutulabilir bir parça ortaya koyabilelim ancak yapım sürecinde bunu başaramadık ve geçtiğimiz dönem üniversite sınavlarına hazırlanmaya başladık. Eh, haliyle buradaki başarısızlığımızı derslerimize de yansıtmayı başardık (!) (Buda birşeydir değilmi? :smile:) ve şuan mezun konumdayız. Üniversite sınavlarına tekrar hazırlanıyoruz. (Aktif olarak sınav sürecinden önce 2-3 kişi mod için çalışıyorduk) Şu zamanda kadarda modu beklettiğimiz için üzgünüm. Hala modu bekletiyoruz iptal etmiş değiliz. Ancak geçen seneki gibi pasif durmaya devam eder ki Bannerlord'un durumu modun üzerindeki eğilimimizi (sınavdan sonra) belirleyecektir. Bırakmaya niyetli değiliz, olayların gelişimine göre Bannerlorda yönelebilir ya da elimizdekileri güzelce uyarlayıp bir yapım ortaya koyabiliriz en olmadı her yerden el ayak çekeriz. Oda benim gözümde küçük bir ihtimal.

Esen kalın, inşaallah güzel haberlerle dönebiliriz, en azından 6 ay sonra :grin:
    Ben demiştim bu modu iptal etmediler diye haksız çıkmadık
  3. SultanKutuz

[TO][SP] Kalradya 249

Sanırım ekip üniversite sınavına bu yıl girmişti. Acaba sonuçlar ne oldu
  4. SultanKutuz

t

Son durum nedir?
  5. SultanKutuz

Anime/Manga

erennuman_mb said:
    kierra said:
    - Eren sinirli, ancak bu sefer haklı sebeplerden ötürü
    - Armin kristallerle konuşup deniz kabuklarını okşuyor
    - Mikasa ağzı para görünce sulanan bir kabilenin soylusuymuş
    - Connie ikizini kaybeti, o artık yalnız
    - Reiner daha fazla acı çekmek için gözlerini açıyor
    - Historia ölü gözlerle ufuklara bakıyor
    - Zeke başka birisi tarafından canlı canlı yenilmeyi bekliyor
    - Gabi masum insanların kafasını tuğla ile eziyor
    - Yelena yıllardır güvenini kazanmaya çalıştığı insanlar tarafından kendisine silah doğrultulduğunu görüyor

ISAYAMA NE YAPIYORSUN ?!! Paradis şu an o kadar kötü bir durumda ki, bu olayların sonu nereye varacak, nasıl bitecek gram fikrim yok. Önceden de belirttiğim gibi Eren'in davasında haklı olduğunu ve doğru şeyi yaptığını, aralarında şu an en mantıklı hareket edenin Eren olduğunu düşünüyorum. Survey corps'un bu kadar ezik, bu kadar etkisiz kalabileceğini hiç düşünmemiştim açıkçası. Resmen Eren'in belinde ölü ağırlık olarak duruyorlar şuan. Armin'in böyle etkisiz, pasifist bir eleman olacağını bilseydim zamanında serumu Erwin'e verirdim açıkçası. Eminim Erwin bugün hayatta olsaydı Eren'i haklı bulurdu. Savaşmanız lazım oğlum sizin, bak çocuk mis gibi warhammer titanı alıp geldi işte, kullansanıza adamı, kulak versenize adama. Anca aptal gibi oturup aynı Reiss ailesinin yıllarca yaptığı şeyi tekrarlıyor, eski yönetimden hiç bir farkınızın olmadığını gösteriyorsunuz böyle davranarak. Historia'yı resmen öldürüp içindeki hayat ışığını almışlar, o son kısım neydi öyle?
    Yelena'ya silah çekilmesi beni de gıcık etti açıkçası. "Sizden alabileceğimizi aldık. Şimdi ***tirin gidin." der gibi. Ayrı gıcık olduğum bir şey ise Gabi. O kadar hayatını bağışladılar hala ÖNLÖR ŞÖYTÖN hede hödö diye geziniyor.
    Gabi gerçekten mal ya Eren'in gücünü ona devretmezler umarım
  6. SultanKutuz

Anime/Manga

kierra said:
    - Eren sinirli, ancak bu sefer haklı sebeplerden ötürü
    - Armin kristallerle konuşup deniz kabuklarını okşuyor
    - Mikasa ağzı para görünce sulanan bir kabilenin soylusuymuş
    - Connie ikizini kaybeti, o artık yalnız
    - Reiner daha fazla acı çekmek için gözlerini açıyor
    - Historia ölü gözlerle ufuklara bakıyor
    - Zeke başka birisi tarafından canlı canlı yenilmeyi bekliyor
    - Gabi masum insanların kafasını tuğla ile eziyor
    - Yelena yıllardır güvenini kazanmaya çalıştığı insanlar tarafından kendisine silah doğrultulduğunu görüyor

ISAYAMA NE YAPIYORSUN ?!! Paradis şu an o kadar kötü bir durumda ki, bu olayların sonu nereye varacak, nasıl bitecek gram fikrim yok. Önceden de belirttiğim gibi Eren'in davasında haklı olduğunu ve doğru şeyi yaptığını, aralarında şu an en mantıklı hareket edenin Eren olduğunu düşünüyorum. Survey corps'un bu kadar ezik, bu kadar etkisiz kalabileceğini hiç düşünmemiştim açıkçası. Resmen Eren'in belinde ölü ağırlık olarak duruyorlar şuan. Armin'in böyle etkisiz, pasifist bir eleman olacağını bilseydim zamanında serumu Erwin'e verirdim açıkçası. Eminim Erwin bugün hayatta olsaydı Eren'i haklı bulurdu. Savaşmanız lazım oğlum sizin, bak çocuk mis gibi warhammer titanı alıp geldi işte, kullansanıza adamı, kulak versenize adama. Anca aptal gibi oturup aynı Reiss ailesinin yıllarca yaptığı şeyi tekrarlıyor, eski yönetimden hiç bir farkınızın olmadığını gösteriyorsunuz böyle davranarak. Historia'yı resmen öldürüp içindeki hayat ışığını almışlar, o son kısım neydi öyle?
    Historia kimden hamile kalmış ben onu merak ediyorum
  7. SultanKutuz

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

https://www.youtube.com/watch?v=fEzpsVi1Qd0
  8. SultanKutuz

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Metehannica said:
    Haha, valla uzun dönem yapmak gibi bi planım var, eğer dediğin tarihte çıkarsa 6 ay yapar gelirim :grin:
    Çıkmaz çıkmaz
  9. SultanKutuz

Anime/Manga

Cioss Julius U.X. said:
    İzlemiyorum diyorsun neden öneriyorsun? :lol:
    İlk 6 bölümü izledim
  10. SultanKutuz

Anime/Manga

Cioss Julius U.X. said:
    PC bozulduğu için önceki sezon yarım kalmıştı. PC aldığımda önce onu tamamladım. Bu sezon başlayanlardan sadece Boku no Hero Academia'nın 3. sezonuna başlayabildim. Shokugeki no Souma da var ama fırsat bulamadım bir türlü.

Darling in the Franxx
    Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu
    Saiki Kusuo no Ψ-nan 2
    Grancrest Senki

Bunlar 24 bölümlük oldukları için önceki sezondan sarktılar. Haliyle bu sezonu atlamış gibi bir şey oldum. Böyle izle kaçırma dediğiniz bir seri varsa bakabilirim. Wotaku no Koi wa Muzukashi'nin ilk bölümüne baktım ama pek sevemedim.
    Megalo Box
  11. SultanKutuz

Anime/Manga

Sezon başında Megalo Box, Mahou Shoujo Site, Dorei-ku The Animation, Tada-kun wa Koi wo Shinai, Captain Tsubasa, Tokyo Ghoul:re, Sword Art Online Alternative ve Darling in the Franxx'a başlasam da sadece darling de güncelim
  12. SultanKutuz

Anime/Manga

erennuman_mb said:
    SultanKutuz said:
    Tolkienist said:
    Attack on Titan başladı mı???!!!!  :shock:
    23 temmuz
    Ulan ben de haziran sanıp heyecanlanıp herkese yaymıştım. Güzel koydu :lol:
    ?? Başta Haziran diyorlardı normaldir sonradan Temmuz yaptılar
  13. SultanKutuz

Anime/Manga

Tolkienist said:
    Attack on Titan başladı mı???!!!!  :shock:
    23 temmuz
  14. SultanKutuz

Tarih Oyunu

Brave Sir said:
    An Lushan ?
    şu sıralar çin tarihine meraklıyım, öğrenmeye Xinhai devriminden başladım sonra günümüze doğru gittim simdi de antik cağa doğru yavaş yavaş geliyorum.
    Doğru
  15. SultanKutuz

Tarih Oyunu

Kara Bey said:
    Kubilay Han.
    Yanlış.
    Son ipucu isyan tam 755'de başlamış ve 769'da bitmiştir ve isyan bittiği zaman Tang hanedanının başında Daizong vardır.
  16. SultanKutuz

Tarih Oyunu

adsız.png said:
    hangi devirde isyan çıkartıyor? ipucu verir misin biraz?
    Talas savaşından 4 yıl sonra isyan çıkıyor ve dönemin Uygur Hükümdarları Moyen Çor ile Bögü Kağan(Bunu belirtmemin sebebi isyanın bastırılması için uğraşmaları) ve son olarakta isyan Türgişlerin yıkılmasından 3 yıl sonra isyan bitiyor(Bu da kesin tarih verebilmek içindi)
  17. SultanKutuz

Tarih Oyunu

Çin'de isyan çıkartan Soğd-Türk kökenli sonraları İmparator olmuş general kimdir?
  18. SultanKutuz

Tarih Oyunu

İşbara?
  19. SultanKutuz

Tarih Oyunu

Flavius Belisarius said:
    Khamag Mongol, Türkçeye nasıl çevrilir bilemedim.
    Doğru Khamag desek yeterli
Back
Top Bottom