Search results for query: *

1. Kethüdaoğulları

Milli işletim sistemi Pardus'ta milli oyun Warband

Feagle said:
    Windows üzerinde belgelerim klasöründeki config txt dosyasından da dx7 ayarlanabiliyordu diye hatırlıyorum,pardus üzerinde de böyle bir dosya olmalıdır bir araştırın.

uğraşacağım teşekkürler
  2. Kethüdaoğulları

dediğinizi yapacağım lakin oyundan ayarlamadıktan sonra ne değişebilirki?
  3. Kethüdaoğulları

merhaba ben pardusta , steamdan warbandı kurdum lakin pardus linux tabanlı bir işletim sistemi olduğundan steam warbandın lınux işletim sistemine uyumlu sürümünü indirdi . Herşey normal  olduğu gibi hatta daha iyisi, fps artışımda oldu lakin ben windowsta sistemim zayıf olduğu için diretx 7...
  4. Kethüdaoğulları

[WB][SP] Diriliş Ertuğrul: Bozkırın Alınyazısı Ertuğrul Modu

Black Dead said:
    hop hop şifreleyecem dosyaları  :twisted:
      :meh: olmuyo böyle ama en iyisini yapiyorsun  :meh:
  5. Kethüdaoğulları

ayrıca şu mod çıksada modellemelerden faydalansak :razz:
  6. Kethüdaoğulları

başka biri mod yapsa fotoraf paylaş yoksa konuyu kapatırım dersin foto bekliyoruz... :grin:
  7. Kethüdaoğulları

Dirilis Ertugrul modu gerçekten yapmak zor dizide sürekli senaryo değistigi icin karar vermek zor ayrica obadan tut hapisaneye kadar sahne ayarlaman gerekiyor oda baya zaman aliyor baya zor iş sendeki kaliteyi göruyorum suan en iyisi sensin gibi enesin yaptigi mod var bende enesten izin almistim moda baya eklemeler saher ayarlamalri osp yeni dovus animasyonu vs vs ekledim  enesin izni ile yakinda paylasacgim ama pek bi seyi yok senaryo yol mesela sap gibi ortada dolasip tap8nakci kesiyorsun bug lari vs baya düzelttim
  8. Kethüdaoğulları

modellemeler harika bayildim ellerine sağlık dostum keşke benim olsa :sad: işallah en kisa zaman da bitirirsin hadi rasgele
  9. Kethüdaoğulları

ARTIK ANDROİD VE İOS UYGULAMASI İSTİYORUZ!!!

Kurnaz Beğ said:
    Gereksiz.
    hocam bence çok gerekli ben sürekli pc basında olamıyorum bir telefon uygulaması olursa muhteşem olur online kitlesi artar kesinlikle olması gereken bişey bence
  10. Kethüdaoğulları

Kierra said:
    caps locklu başlık olmasa yapmazlardı ama şimdi eminim ki yönetim bunu yapmak zorunda

İSTİYORUZ
    :grin:
  11. Kethüdaoğulları

selamun aleykum hayırlı ramazanlar beyler artık talewords android ve ios uygulaması çıkarmalı nedenmi: ben her dakika pc basında olamıyorum eğer bi telefon uygulaması olursa kesinlikle form üyesi daha rahat olur ve artık online kişisi artar kesinlikle faydalı bir iş olur okulda vs vs formda...
  12. Kethüdaoğulları

Sahneciler doluşun önemli bir sorum var ...

Black Dead said:
    Spam yapmana gerek yok zaten mesajların gözüküyor.Gördüğün askerlerin her birinin entry numarası var eğer yenisini eklemek istiyorsan şu sabit konuda Cevdet sormuştu sanırım.Burada daha çok sonuç alırsın ; https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,218266.0.html
    eyvAllah hocam hemen diğerlerini siliyorum spam yapma amacım benden sonra bi arkadaşta göderi paylastı onun sorunu çözülmüştü benle ilgilenen yoktu o yüzden hocam sorunu çözdüm konu kilit.
  13. Kethüdaoğulları

Sahneciler doluşun önemli bir sorum var ...

Selamun aleykum beyler ben amatör bir modcuyum sahne ile ilgili bir sorum olacaktı beyler oyunda herhangi bir kaleye girdiğimizde  etrafımızda sabit olan askerler vardır askerler nöbet tutar hah işte ben kendi modumda senaryo gereği onlardan baya bi eklemek itiyorum edit modla nasıl yapabilirim...
  14. Kethüdaoğulları

WB Diplomasi Mod - Game of Diplomacy

beyler benim moda nasıl kurabilirim diploması modunu? aydınlatın beni
  15. Kethüdaoğulları

aovaTR Arayüz Platformu. ( Güncellenecektir. )

hocam ellerine sdağlaık kendi modum için arayüz arıyordum seninkiler iyide benim mod için pek uygun değil bildiğin yada benim için şöyle Türklü felan yapabilirmisin mod 1200 lü yıllarda geçicekte o yüzden (umarım yanıtlarsın neredeyse 1 yıl olmuş paylaşalı)
Back
Top Bottom