Search results for query: *

1. YusufPasha

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Valla hiç de duymadım. Zira ne Kılıçdaroğlu'nu destekliyordum ne altılı masayı doğru buluyordum ne de CHP'nin izlediği stratejiyi içim alıyordu. Nitekim de düşüncelerimde haklı çıktım. Kılıçdaroğlu seçimi rakibine hediye ettiği gibi ülkede yeni bir muhalefet oluşmasını engelledi. Muhaliflerin büyük bir kısmı hala CHP'de değişim bekliyor, CHP'den bir şey umuyor.

Ayrıca beni hatırlayanlar var mıymış forumda gözlerim yaşardı :')
    Vay be yılların CHP gençlik kolu fedaisi Hemre bile bırakmış

Ee yerel seçimlerde napıyorsunuz?
  2. YusufPasha

Forum Lakırtısı

3. YusufPasha

Forum Lakırtısı

Benim de bu cihandan gidişim hey hey canım rinna nay rinna rinna nay
    Forum sevdasından
    Forum sevdasından
    Forum sevdasından
    Forum sevdasından
    Hey canım hey
    Hey hey
    Hey hey hey hey
    Hey hey
  4. YusufPasha

Forum Lakırtısı

Yıllardır küllenmiş aşkın var bende
  5. YusufPasha

Forum Lakırtısı

2022 Ocak'ta açılan forum lakırtısı konusunun 2023 Eylül'ünde 13 sayfa olması. :xf-cry:
  6. YusufPasha

Forum Lakırtısı

Forum eski bir yalan
    2016 ve 2018'ten kalan
    Forum eski bir yalan
    Hayatıma dolan
    Bir konu bir yanıt bazen
    O sayfama akan
    Bir site hatırlanan
    Yılların ardından
  7. YusufPasha

Forum Lakırtısı

8. YusufPasha

Forum Lakırtısı

Eskiden açardım forumu bir haftasonu kafa rahatken bir şeyi okurken arkada 5-6 sekme açık olurdu böyle beklediğim konulardan konuştuğum insanlardan yeni mesajlar var falan diye eski zamanlar...
  9. YusufPasha

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Evet tatsız ve cevabını bulamazsam yakın bir zamanda devreleri tamamen yakacağım. Hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim
    aldatıldıysan eğer gerçek bir şekilde ortaya çıkıyor üstüne paranoya yapmana gerek yok kendini sıkmamaya çalış
  10. YusufPasha

Sağlık olsun; aynı gemideyiz, sefer devam ediyor.
  11. YusufPasha

Hala aynı. Arkadaş olarak görüşüyoruz ama fazlası yok. Kötü var mı dersen; kıza kanser teşhisi kondu.
    Geçmiş olsun Flecha aradan aylar geçmiş bir şey değişti mi bilmiyorum ama umarım iyidir.

Ayrıyeten yazdığın tarihe baktım da o tarihten üç gün sonra hayatımda ilk kez aşık olduğumu hissettiğim bir kıza aşkımı ilan etmişim. İyi veya kötü baya zaman geçirdik onunla şimdiyi soran olursa birbirimizi ailelerimizden ve arkadaşlarımızdan daha iyi tanıyan iki yabancıyız. Böyle duygusal durumlarda insan tarihe dikkat ediyor sanırım ya da bana özel bir şeydir bilmiyorum. Belli başlı tarihler aklımdan çıkmıyor bir şekilde unutamıyorum. Belki hatırlanacak başka tarihler bir gün karşımıza çıkar.
  12. YusufPasha

Forum Lakırtısı

Öyle birşey asla var olmadı ve aslada var olmayacak...
    Antik zamanlarda vardı günümüzde yok
  13. YusufPasha

Forum Lakırtısı

Aktif forum nerede? Bannerlord topluluğu nerede? Warband'i hem kadın hem erkek karakterle bitirimiş tarih fakültesindeki kız ve forum kullanan kızlar nerede?

14. YusufPasha

Forum Lakırtısı

yattım allah kaldır beni nur içine daldır beni
  15. YusufPasha

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Türkçe Forum Anket Servisi. Zaten forumda 3 kişi var kim kime veriyor bilelim kardeşim.
  16. YusufPasha

Forum Lakırtısı

nerede 5lik şişelerde su satan çocuk nerede
  17. YusufPasha

Forum Lakırtısı

Sorma. Mesela eskiden edebiyat ile ilgili çok iyi forumlar vardı benim de bulunduğum hepsi deaktif. Şimdi neler kullanılıyor daha çok? Sosyal medya olarak
    Her şeyin yerini başka bir şey alıyor. Artık forumlar ilgi çeken platformlar değil. Instagram, Reddit ve Youtube gibi platformlar rağbet görüyor.
    forum çok kullanışlı değil ve zaman alan bir şey. Günümüzde benim gözlemlediğim artık daha hızlı ve çabuk tüketilebilen şeyler tercih ediliyor.
    Reddit bir forum mu? Reddit i çok bilmiyorum.
    Tam olarak dediğin gibi tüketim sistemi daha hızlı tüketilebilen ürünlere itiyor toplumu. Reddit içinse bir nevi forumlar ağı diyebiliriz. Çok geniş ve büyük bir ağa sahip kendi içinde.
  18. YusufPasha

Forum Lakırtısı

Forumu biraz ölü gördüm. Bannerlord pek tutmadı galiba.
    Forum olayı tutmuyor artık günümüzde ondan o :smile:
Back
Top Bottom