Search results for query: *

• Users: Hellixir
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Hellixir

Resolved İlişki bozukluğu ile ilgili crash

Merhabalar. Sanırım 10 yılın ardından foruma attığım ilk mesaj :smile: Bannerlord'a yeni başladım. Birliğimi güçlendirdim fakat krallıklara savaş açamıyorum. Kale kuşatmak için ilişkimizin kötüleşmesi gerekiyor. Bunun için köy yağmalıyorum. Ganimet ve birlik ekranlarını geçtikten sonra crash...
  2. Hellixir

Warband Şehir Ekleme?

Öncelikle herkese merhaba! Warband'a yeni başladım da, M&B'deki gibi şehir ekleme mümkün mü?
  3. Hellixir

~YENİDEN~ M&B - Mod Tanıtımları

1866 Despierto'dan alıntıdır... DOWNLOAD => TIKLA Yüzüklerin Efendisi - Ak Elâ (Beta 0.2) ((( Resimlere sondan başa doğru gelerek bakın yanlış dizmişim ))) DOWNLOAD => TIKLA Europe 1200 ((( Resimlere sondan başa doğru gelerek bakın yanlış dizmişim ))) DOWNLOAD => TIKLA Light &...
  4. Hellixir

Osmanlı İmparatorluğu Modu Hayattamı?

Beyler bi iki baktım ama konular kilitlenmiş soramadım o yüzden yeni konu açtım Osmanlı İmparatorluğu Modu Hayattamı 6 şubatta çıkacak mı yani?
  5. Hellixir

1866 Dil Dosyası Var mı (ingilizce de olur)

Arkadaşlar yeniden M&B ye başladım bu 1866 modunu indirdim fakat oyun rusca hiç bişey anlamıyom .Türkçesi yapılıyomuş. İngilizce dil patch var mı bu mod için?
  6. Hellixir

Neden daha fazla adam alamıyorum (64/74)

Arkadaşlar grubum 74 kişilik ben de 64 kişi var. bunların 5 tanesi npc 58 tanesi süvari paralı asker. Ben mesala bi kılıç paralı askere gidiyorum. üzgünüm daha fazla yerim yok yazıyor. gruba adam kiralayamıyorum... bunun nedeni nedir?
  7. Hellixir

Hangi ver. M&B'ye başladınız?

Ne zamandan beri Mount&Blade oynuyorsunuz? ((( Tarih değil versiyon olarak. ))) Ben 0.751 'de oyunu keşfetim :D
  8. Hellixir

(SORU)İtem Değiştirme

Arkadaşlar Wedding Dance modunda bi axe var. Görünüşü çok hoş. Ben bu axeyi Nativede kullanmak istiyorum. Nasıl yapacağım? Yada yapabilen varsa bana versin(modlama hakkında bilgim yok, ama tarif edilirse yapabilirim, edit falan): Şimdiden teşekkürler...
  9. Hellixir

M&B - Mod Tanıtımları

Bu Başlıkta Modların Genel Tanıtımları Yapılacaktır. İsteyen Buraya Tanıtımını Koyabilir. Wedding Dance Mod! Sadece Üstteki Bilgiler Alıntıdır. Oğuzhan'a ve Türkçe Forumla İşbirliği Yapan Rosha'ya Teşekkürler. Resimlerin tamamını indirmek için Buraya Tıklayın Rar şifresi: www.taleworlds.com...
  10. Hellixir

Sizce en iyi NPC ?

(Bu anket daha önce açıldı mı bilmiyoru, ben rastlamadım...) Bence en iyisi Lezalit!!! :D :mrgreen:
Back
Top Bottom