Search results for query: *

1. Hellixir

Native hariç temel bileşenler deaktif oldu

Belgeler/Mount and Blade II Bannerlord/Configs/LauncherData.xml dosyasını silmeyi dener misin?

İşe yarıyormuş, teşekkürler
  2. Hellixir

1.4.3. Beta Da Göze Çarpan Yenilikler

yenilik görebilen olursa paylaşır :grin: daha adamlar 1 aydır (hiçbir mod kullanmadım) kimle savaşa girersem gireyim çöküyor kaç defa raporladım ne 1.4.2 ne 1.4.3 te öyle bi düzeltme olmamış sağolsunlar nadiren oluşan her çökmeyi düzeltiyorlar benim ana sorunuma hiçbir çözüm yok çok teşekkürler 1 aydır ben bunu mu bekledim?

Az önce oyunu sildim. Katlanılacak gibi değil. Ben de hiç bir krallığa savaş açamıyorum. İlişkiyi kötü etkileyecek bir davranış crash sebebi. Bir kaç sene sonra yükler oynamaya çalışırım. O zamana büyük ihtimalle Bu crashların yarısı falan çözülmüş olur.
  3. Hellixir

Need More Info İMPARATORLUK KURAMIYORUM HATA VERİYOR!

Aynı sorun maalesef bende de mevcut. Hiç bir çözüm yok internette.Yeni save ile deneyeyim dedim bu sefer de ilişkimin bozulacağı bir hareket yapınca crash alıyorum.
  4. Hellixir

Resolved savaşa girince çökme sorunu!

Aynı sorun bende de mevcut. Güncelleme bekleyecek gibiyiz.
  5. Hellixir

In Progress Rx 570 çok kasıyor fazla vram yeme sorunu

Yakın bir sistem ve aynı ekran karti ile en yüksek ayarlarda arada bir kasma yaşıyorum. Onun dışında şehir girişlerinde, ticaret ve savaş alanlarına geçiş neredeyse 30 saniye bir süre istiyor. Oldukça bunaltıcı.
  6. Hellixir

Oyunda En Eksik Bulduğunuz Kısım Nedir ? (Anket)

Oyun sürekli çökmese bir fikrim olacak ama oynanmıyor ki. Ama diyaloglar çok yetersiz.
  7. Hellixir

Resolved İlişki bozukluğu ile ilgili crash

Merhabalar. Sanırım 10 yılın ardından foruma attığım ilk mesaj :smile: Bannerlord'a yeni başladım. Birliğimi güçlendirdim fakat krallıklara savaş açamıyorum. Kale kuşatmak için ilişkimizin kötüleşmesi gerekiyor. Bunun için köy yağmalıyorum. Ganimet ve birlik ekranlarını geçtikten sonra crash...
  8. Hellixir

En çok sevilen ülkeler

Şimdiye kadar Swadian tarafını tutmuşumdur fakat Warband ile Sarranid Memlükleri görünce fikrim biraz değişti fakat yinede ölümüne SWADİANN ULAN :grin:
  9. Hellixir

Artık Yeter WFASTAnda WArbandanda sogudum

LegendaryHero said:
    Ne yapalım yani..Spamcımısın sen ?
    :/

*Hocam bende Win7 kullanıyorum böyle bir hata almıyorum açıkçası. Oyuna sağ tıkla uyumluluk sorununu gider olmalı ona bas oradan otomatik algılama gibi bir seçenek olacak ona bas programı başlat de bi dene...
    *Yada yine sağ tıkla yönetici olarak çalıştır de bide böyle dene.
    Şimdilik aklıma bunlar geliyor daha gelirse yazarım...
  10. Hellixir

ne yapıcam

fatihistan said:
    1.132 demek korsan demek haberin olsun.Forumda da takılamazsın yadi.En azından bu üyelikle...
    ...
    103y82q.jpg

11. Hellixir

Krallıların artı ve eksileri?

Eğer krallık seçeceksen Swadian seç. Zırhlılar ve kolay ölmezler.
    Yada Kergit leri seç.(Swadian olarak onlara karşı savaşmaktan nefret ediyorum :grin: kaçıp dururlar, savaş inanılmaz uzar)
  12. Hellixir

Mount&Blade'i Hangi versiyondan beri oynuyorsunuz?

0.751 . Bambaşkaydı o zamanlar :smile:
  13. Hellixir

Oyunun Açılmadan Kapanması

Windows 7 mi kullanıyorsun?
    Öyleyse Uyumluluk sorunu gidermeyi dene, yönetici olarak çalıştırmayı dene...
  14. Hellixir

mound and blade ateş ve kılıcı cep telefonumdan nasıl satın alabilirim ??

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,170666.0.html

Araştırma yapmalısın biraz...
  15. Hellixir

Hile kullananlar içeri

Cidden *facepalm diyecektim ama bu seferki yeni :smile:
  16. Hellixir

Caldariada Sizi En Çok Zorlayan Krallık Hangisidir ?

Raydric said:
    razorback said:
    Swadia ... Herkes Kergit demiş ama bi savaş olduğunda, Kergitler en kolay yenilen taraf.
    Kergitler kale kuşatmasında en kolay yenilen taraf ama meydan savaşında (eğer düz bir alansa) düşmanı çok zorluyor. Kale kuşatmasında benim en çok zorlandığım taraf  Nord.
    Kale şuşatması = Nord . Kergitlerin sadece zorlandığım tarafı durmadan kaçıyor olmaları, onun dışında hpleri yok, tek koyuyor herkes.
    Svadia öyle değil ama öldürene kadar anamız ağlıyor :grin: O yüzden Swadia ile aramı hep dost tutmuşumdur..
  17. Hellixir

Allah rızası için bana bi %100 TR yama (warband)

Benimki Türkçe... :smile: Türkçe yi seçince Full olması lazım. Senin Warband versiyon kaç?
  18. Hellixir

Sizce en iyi silah hangisi?

Çift Elli Silah, Yay, Ok ... Gerisi hikaye :smile:
  19. Hellixir

Caldariada Sizi En Çok Zorlayan Krallık Hangisidir ?

Swadia ... Herkes Kergit demiş ama bi savaş olduğunda, Kergitler en kolay yenilen taraf.
  20. Hellixir

BU BİR HİLE ALINTI!!!

Apox said:
    Bunu veren 100. kişisiniz, tebrikler! Bir sıkımlık İpana'yı kazandınız!

Uyarı: Radyasyon yaymanız engellendi?

Uyarı: Radyasyon yaymanız GENE engellendi?
    Koptum.. :grin: İmzada...
Back
Top Bottom