Search results for query: *

1. last janissary

[WB][SP] Land Of Wars V1

Elinize sağlık, mod Bannerlord'u olmayanlar için ilaç gibi gelecek. Native senaryosunu bu tarza çeviren bir mod görmedim daha önce. Kolay gelsin, başarılar.
  2. last janissary

Selam hocam, iyi akşamlar müsait olunca döner misiniz?

Selam hocam, iyi akşamlar müsait olunca döner misiniz?
  3. last janissary

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Yükleme ekranı dolunca oyun otomatik olarak kapanıyor.
  4. last janissary

[WB][SP]Timur Bey Gürkani Mod v2 ÇIKTI![İndirme Linki][v2]

Allah seni inandırsın hep ccoop_extra_ui_textures  ile ilgili hata alıyorum dediklerini yaptım yine hata verdi eksik mi indirdim acaba diye 3 kere indirdim sildim kurdum vs.. bi çare bulda oynayayım şu modu.
  5. last janissary

[WB][SP]Timur Bey Gürkani Mod v2 ÇIKTI![İndirme Linki][v2]

CommonRes\ccoop_extra_ui_textures.brf hatası alıyorum oyun yükleme ekranında
  6. last janissary

[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

Emeğine sağlık ufak tefek hatalar olsa da mod gayet güzel.
  7. last janissary

Öneri ve Fikirler

@frozenpainter klasik olacak ama. Efe Güçlü'nün obayı göç ettirme kodunu ekleyebilirsin mesela. Kayı Oymağını biraz daha geliştirebilirsin. Obanın beyi olalım felan vb.. şeyler değil bunlar çoğu diriliş modunda az buz bulunuyor. Obanın içine bir talimhane vs.. eklenebilecek şeyler olabilir.
  8. last janissary

[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

Güzel olmuş dostum, başarılar!
  9. last janissary

Texture

Sağlam texture bulabileceğim bir site var mı ? Sanırım link paylaşmak yasak ama bana bilen ulaşabiilr mi
  10. last janissary

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Başarılar! Mod gayet güzel beğendim Frozen ellerine sağlık lakin Kayı Troopları hoşuma gitmedi olsun onuda es geçelim kişiden kişiye göre değişir, keşke Kayı sahnelerinde sana attığım çadırları kullansaydın birde yeni sürüm çıkacak mı ?
  11. last janissary

Mod Ekibi Toplama Başlığı

Merhaba arkadaşlar.
    Aklımda ufak çaplı bir mod projesi var. Ekip arkadaşı arıyorum( Modellemeci veyahut haritacı ) ilgilenenler pm atarsa sevinirim.
  12. last janissary

İTEM EKLEYEMİYORUM!!!

Anlaşılan text üzerinden eklemeye çalıştın itemi. İlk önce itemin brf dosyasını resourceye , dds dosyasını textureye at. Ondan sonra module.iniye gel load_mod_resource= Brfnin adı.  İtem.Kındse gel ondan sonra ekleyeceğin kılıç ise ctrl+F yap sword yaz bir kılıç örneği bul brfnin içindeki item adıyla ekle. :eek:
  13. last janissary

[F&S][SP] Doğu Avrupa 1681 - Ateş ve Kılıç

Baron Wulfgaard said:
    Uzun süre yoktum, kafam çok karışıktı bir de öz ağabeyim vefat edince hiçbir şey ile ilgilenemez oldum. Mod 1681 yerine 1655 yılında geçecek bazı özellikler olmayacak ama yine de WFaS için güzel bir mod olacağı görüşündeyim. Talep olursa da devam edeceğim, herkese iyi akşamlar.

Kardeşim başın sağolsun herşeyin başı sağlık mod daha sonraki planda bizim için. Kendini toparla önce forumda birçok mod var zaten biz onları oynarız.
  14. last janissary

Artagan Bey said:
    last janissary said:
    Facebook sayfasında gördüm 24 oğuz boyunuda ekle diyorlar bence mantıksız gelir sadece kayıları eklersen kafi , birde efe güçlünün obayı göç ettirme kodunu kullanırsan tadından yenmez.  :grin: :smile:
    24 Boy Olmasda En Azından 5-10 Boy Ve Oba Ekle derim,Çünkü: Kayı Obası dışında bir Obayı fethedip kendi beyliğini kurmakta Eğlenceli Bir fikir..
    Bence..

Güzel düşünce en iyisini frozen bilir ama.
  15. last janissary

Facebook sayfasında gördüm 24 oğuz boyunuda ekle diyorlar bence mantıksız gelir sadece kayıları eklersen kafi , birde efe güçlünün obayı göç ettirme kodunu kullanırsan tadından yenmez.  :grin: :smile:
  16. last janissary

Kıvırcık Poyraz said:
    Asi Köylüler ile savaşa girince savaştan atıyor. Cidden can sıkıcı oluyor bazen. Mod harika finaller bitse de oynasam diye gün saydım gece gündüz oynuyorum  :grin: Biraz Türk müziği eklersen çok güzel olur :smile:

v1.12 Sürüm Yükseltme: http://www.moddb.com/mods/mommy-turks-seljuk-empire/downloads/crusader-against-jihad-v112-patch buyur mod dosyasına at bunu.

Halledemezsen Förbır'ın videosu var bu da linki buyur : https://www.youtube.com/watch?v=AzC0WBwRDTE
  17. last janissary

Hot Arrow ( Ateşli Ok )

Merhabalar , Oyuna ateşli ok nasıl ekleyebilirim bilen varsa bana pm yoluyla ulaşırsa sevinirim.
  18. last janissary

[WB] [SP] 593 Türk Dünyası Alfa 1.04 (Güncellendi 07.02.17)

Haritaya bayıldım kendi yapımın mı Osp mi ? modun ne kadarı tamamlandı bilmiyorum ama biraz daha resim eklersen konuya daha iyi olur. Başarılar...
  19. last janissary

2017 TAMAMEN TÜRK YAPIMI MOD: M&B Warband Doğu Avrupa 1300 Modu

Haritaya bayıldım mod güzel lakin geliştirilebilir , başarılar.
  20. last janissary

Texture

LekasMBW said:
    Sanırsam caliph'in bir konusu vardı.
    Oradan bakabilirsin.

Teşekkürler  :grin: inceleyeceğim konuyu.
Back
Top Bottom