Search results for query: *

• Users: Khaaan
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Khaaan

Xbox 360 gamepad

Selamlar, Dark souls serisine başlamaya karar verdim. Pcde oynayacağım. Bunun i.in xbox 360 gamepad almayı düşünüyorum.   linkteki ürün 65 lira ama biraz ucuz geldi. Galiba sahte. Bu sorun yaratır mı?  Dark souls'u oynayım yeter.
  2. Khaaan

Spor tavsiyesi

Düzgün bir vücud için basketbol mu önerirsiniz yüzme mi? ikisini de daha önce yaptım.
  3. Khaaan

Boot sequence

Freedos bilgisayara Windows 10 kuruyordum. Bios ayarlarından boot sequence r geldim orda sandisk partition 1 vardı ve de benim ssd seciliydi. Ben sadece partition 1 i seçili yaptım ve öyle kurdum herhangi bisey olur mu?  Biliyorum çok karmaşık
  4. Khaaan

Dersim İsyanı

İsyan mıdır katliam mıdır? Sorumlusu kimdir? Katliam abartılıyor mu? Kürtlerle yıldızımızın barışmamasının nedeni bu mu?
  5. Khaaan

Normal rüya görememek

Ben ne zaman rüya görsem piksel bir oyun gibi görüyorum kareli filan. Ayrıca hiçbir şeyi net göremiyorum. Anneme babama soruyorum siz nasıl rüya görüyorsunuz diye 'Geçek hayattaki gibi' diyorlar. Sizler nasıl görüyorsunuz bir ben miyim böyle 144p gören?
  6. Khaaan

İnternetimin hızı yüksek olduğu halde zip, rar dosyaları çok yavaş iniyor

İnternetten mod filan yüklerken çok yavaş iniyor fakat  steam veya uplay de normal hız da iniyor yardım :ohdear: :dead: :facepalm:
  7. Khaaan

Casus

Bazı kralliklarin notlar sayfasında casus belli yazıyor.  Nedir bu casus filan atabiliyormuyuz? Birde bir ozan bana britanya hazinelerinden bahsetti nerde diye sorduğumda kayboldu diyor bunu bilen var mı
  8. Khaaan

Çok çekingenim

Evet bende bi özgüven eksikliği var bazı durumlarda çok çekingen oluyorum. Misal diğer insanların yanında yemek yeme,kalabalık ortamlarda bulunma ve konuşma,yeni insanlarla tanışma(en sinir bozucusu da bu) yardımlarınızı bekliyorum
  9. Khaaan

Bannerlord

Vikipedi sayfasında 17 mayıs da çıkıcağı yazıyor. doğru mu ?
  10. Khaaan

Traitler

Karakterimiz geliştiğinde size özel bir yetenek geliyor.ben bunlardan üç tane gördüm acaba  daha fazla var mı? gördüklerim berserker(t ye bastığımda transa giriyorum) kalkan duvarı(t ye bastığımda silahımla kalkana vuruyorum ve aynı anda diğer askerler de yapıyor.adını hatırlamadığım bir tane...
  11. Khaaan

Savaş Borusu

Böyle bir konu açıldı biliyorum emme pek anlayamadım.Marketlerde war born diye birşey satılmıyor birisi beni aydınlatabilir mi?
  12. Khaaan

Yetti Ulen

Yav arkadaş seferberlik düzenliyorum hiç mi kimse gelmez? Eskiden bir iki kişi gelirdi şimdi hiçççç.Hepsiyle de aram iyi bununla alakalı bir çözüm var mı?
  13. Khaaan

Senaryo Yardımı Spoiler İçerir

Arkadaşlar şimdi biz svenin donanmaya katıldık sonra bize ihanet etti kaçtık.Sonra ihanetini bir lorda anlattık.O dediki git şurdaki lordla konuş dedi.O lord da şu kaleyi al diyor ama ne zaman girsem daha fazla adam topla diyor . Yardım edin.Çok kötü anlattığım farkındayım
  14. Khaaan

Acil Yardım

Arkadaşlar steame giremiyordum sonra steami kaldırdım.Fakat sonra hala program dosyaları 86 hala steam diye klasör var ve içi boş değil.Sonra görev yöneticisinde olan ayrıntılara baktım orda da var ve çalışıyor.Kapatamıyorum da.Ne klasörü silebiliyorum ne de ayrıntılardan kapatamıyorum Lütfen...
  15. Khaaan

4 den fazla silah taşıma

4 den fazla silah taşımak istiyorum acaba bunla ilgili bir şey var mı?
  16. Khaaan

Elit asker

Oyunda çok elit asker gördüm ama benimkiler ancak seçkin oluyor. Nasıl yapıldığını bilen var mı?
Back
Top Bottom