Search results for query: *

• Users: Burak Pala
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Burak Pala

Anime Hakkında

Sizce Anime izlemeye başlamalı mıyım? Pek emin değilim.Ve eğer başlarsam ilk olarak hangi animeyi izlemeliyim ?
  2. Burak Pala

The Walking Dead Final Season

Herkes en az bir kere bu oyunu görmüştür herhalde.Oyunun final sezonu 14 Ağustos'ta çıkıyor.Ne düşünüyorsunuz oyun hakkında ? Üşüyoruz Kenny  :cry:
  3. Burak Pala

Kız isteme sorunu.

Merhaba.Ben bir kız ile evleneceğim ama kızın babasına sorduğumda "Onunla görüşmemize izin verirmisiniz?" dediğimde. Leydi Gudrun cevabını veriyor. Çeviri hatasımıdır anlamadım.
  4. Burak Pala

Mod önerisi

Böyle bir mod varmı bilmem ama mesela bir milleti vasal alabilme,ülkemizin ekonomisini korumak eu4 gibi birşey varmı ? Çok aradım ama bulamadım. :oops:
  5. Burak Pala

WB Ordu Kurma Rehberi

İlk Olarak Bunu Yeni Başlayanlara veya Tekrar Başlayanlara Gönderiyorum. Nelere Dikkat Edilmelidir? Çoğu Kişi Her Krallıktan Asker Alır.Bu Tamamen Yanlış Bir Stratejidir.Böyle Yaparak Hem Grup Moralini Hemde Asker Moralini Düşürürsünüz.Sadece 1 Krallık Askerlerinenin Üstünde Durmanız Daha İyi...
  6. Burak Pala

HANGİ ŞEHİR GÜVENLİ HANGİSİ DEĞİL ?

Arkadaşlar sizce en güvenli şehir ve kale hangisi ? En güvensizi de yazın (en güvensiz Dhirim)
  7. Burak Pala

Arkadaşlar Foruma Yeni Üyeyim Bir Bakarmısınız?

Rütbe atlama nasıl oluyor ? Recruitten üste nasıl çıkarım ? :D
Back
Top Bottom