Search results for query: *

• Users: TroL Paşa
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. TroL Paşa

Hilal Roleplay - Adaletli PK Sunucusu

Hilal Roleplay, Roleplay sunucularının adaletsizliğinden bıkan oyuncular için ideal yerdir, Adminlerden bir şikayetiniz olursa bu konunun altına Hilal Kanunları kısmında yazan örnek gibi ileteceksiniz, örnek dışı şikayetler kabul edilmeyecektir. Sunucu Durumu : KAPALI Sunucu Kayıtlı Kişi...
  2. TroL Paşa

[DERS] Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Hergün sayısı artan sayısız Yabancı Mod var. Çoğu Warband oyuncusu bu modları ingilizce olduğu için oynayamıyor. Bazı kişilerin Türkçe Yama yapmakta sıkıntı çektiğini gördüm ve bu dersi hazırladım. Unutmayın, Modcu kadar çevirmende lazım. Launcherdaki ayarlar kısmından pencereli olarak...
  3. TroL Paşa

[MÇE] Warsword Conquest Türkçe Yama Çalışması | %7 | Re-Started!

Bu yama çalışması, Mirza Çeviri Ekibi tarafından sürdürülmektedir! Yama çalışması iptal edilip, Moda başlanması, daha sonra modun iptal edilmesi bize olan güveninizi sarstıysa ön yargı ile yaklaşmayın. Bu çeviri sizi memnun edecektir. Warsword Conquesti çeviriyoruz çünki eski olmasına...
  4. TroL Paşa

Dumdul İsyanı - Sezon Finali

[center] [center] [center]SERZENİŞ PROJEMEDE GÖZ ATIN!
  5. TroL Paşa

[YARDIM] ModuleSystem SyntaxError

ModuleSystem de böyle bir hata alıyorum, çözümü bilen varmı?  :roll:
  6. TroL Paşa

[Çözüldü] Warband Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası

Temizleme ve sadece warband'a yoğunlaşma açısından, Bilgisayara format attım. Tekrardan orjinal bir şekilde warbandı yükledim, Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b) Hatası aldım, Hertürlü şeyi denedim, dosyaları doğruladım felan yine olmadı. Çözümü bilen biri varmı acaba? Edit ...
  7. TroL Paşa

[WB][SP] War Cry | İstek üzerine mod iptal

İSTEK ÜZERİNE MOD İPTAL.. KONUNUN SİLİNMESİ RİCA OLUNUR.
  8. TroL Paşa

A Clash Of Kings 6.2 Türkçe Yama Çalışması [İptal]

Bu yama çalışması, Mirza Çeviri Ekibi tarafından sürdürülmektedir! Yama çalışması, bazı sorunlardan dolayı [glow=red,2,300]İptal edilmiştir. A Clash Of Kings 6.2 Modu, Game Of Thrones temalı, fantastik bir moddur. Denemeniz şiddetle tavsiye edilir. Creataxh Muhammed Emirhan SARI Omniredep...
  9. TroL Paşa

Mirza Çeviri Ekibi [Taşınmıştır]

DUYURU! Serkan "Pridaryanus" Özer İsimli, çok değerli ekip arkadaşımızın vefatı üzerine, 3 gün boyunca hiçbir çeviri yapmayacağız. 1 Kişilik dijital alım başlamıştır, Ailesine baş sağlığı diliyoruz... :( KONU TAŞINMIŞTIR !
Back
Top Bottom