Search results for query: *

1. Karakter Alışverişi

Arkadaşlar modlar arası karakter alışverişini nasıl yapabiliriz? Mesela ben diplomasinin yeni sürümünü indirdim, farklı mod olarak açtı. Karakter save dosyasını kopyaladım açmayı denedim hata verdi kapandı. .  Ve o karakterimi kaybetmek istemiyorum, ne yapabilirim?
  2. Asker Siparişi

Yaa beyler sitede gezinirken bir keresinde Diplomasi modunda kaleye asker şipariş edilebildiğini okumuştum. Laf arasında birisi söylemişti. Diplomasi modunu indirdim. Rodoğa bağlandım ve bir kalem var artık. Ama nasıl sipariş edeceğimi bulamadım. .  Bu modu bilen birisi yardım edebilir mi?
  3. Atın canını Doldurmak

Geçen gün bir savaşta atımı öldürdüler. Kaçmak için düşmanın atını aldım. Atın da canı bitti bitecekti ama savaş atıydı aradan sıyrılana kadar dayandı. Sonra baktım canım çok az.  Ben de bir Ctrl+H yapayım dedim. Tam basarken Shift'e de basmışım atın canı doldu. :) Bilmiyorum belki biliniyordur...
  4. Şarap Fabrikası?

Beyler bir yerde ingilizce olarak şarap fabrikası vs. gibi üretim yerlerinin kurulduğunu görmüştüm ama başlıpa nasıl diye sordum cevap yok hala. Belki sizler biliyorsunuzdur dedim. Kendi krallığım var. Bir lord benim tarafıma geçti. Bakana soruyorum, lonca başkanına soruyorum, yoldaşlara...
  5. Arkadaşlar gün sayısını değiştirebiliyor muyuz?

Yaa bu Mount&Blade'de köye bişi yaptırıyom, şehre bişi yaptırıyom filan da beklemeyi sevmiyorum ben. Acaba o gün sayısını ileri sarmaya yarayacak bi yol bileniniz var mı? Oyun kodlarından filan. Güzel olurdu beklemeyi geçmek. Maraşellik de erken gelir. :D WarBand'a geçemedik bari günü ileri...
  6. Serial Yardımı

Arkadaşlar Mount&Blade'i internet üzerinden almıştım ve gayet güzel oynamıştım. Bilgisayarıma giren bi virüs yüzünden ne var ne yok sildirdim, esaslı bir format attırdım yani. Sonra yeniden indirmek için siteye girdiğimde Warband'ı gördüm indirdim. Ama eski serialim işer yaramıyor. Aktivasyon...
Back
Top Bottom