Search results for query: *

• Users: TherKdul
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. TherKdul

Oyunla ilgili kötü olan her şey, bir nevi(Sadece Multiplayer)

Bu konu, uluslararası forumda açtığım konunun Türkçe'ye çevrilmiş halidir. Bu konuda oyunla ilgili kötü olduğunu düşündüğüm her bir şeyi tartışacağım. Bunu yapmadan önce kendimi tanıtmak ve neden bu konu hakkında konuşmayı hak ettiğimi düşündüğümü açıklamak istiyorum. Önceki oyun olan...
  2. TherKdul

Everything bad about the game, sort of (Multiplayer only)

In this thread, I will be discussing every single thing I think is bad about the game, which frankly is a lot at this point. Before doing that I want to introduce myself and explain to you why I feel like I have the right to criticise the game. I have played the previous game for exactly 2674...
  3. TherKdul

Directx 7 mi Directx 9 mu?

Arkadaşlar birisi ile tartışmaya girdik de arkadaş Directx 9'da daha fazla fps alırsın diyor ben Directx 7'de daha fazla alırım diyorum sizce kim haklı?
  4. TherKdul

Yeni gelen 200mb'lık güncelleme

Yeni gelen güncellemenin içeriğini bilen var mı? Biraz oynadım ama bir farklılık göremedim.
  5. TherKdul

Türkçe karakter yazamama sorunu

Arkadaşlar ben Türkçe karakterlerin bazılarını yazamıyorum. Bu harfler: ş,ı ve ğ. Şöyle gözüküyor:.                Bunu nasıl düzeltebilirim? Bütün modüllerde böyle.
Back
Top Bottom