Search results for query: *

1. TherKdul

Everything bad about the game, sort of (Multiplayer only)

Thanks for the 6 * 7 = 42 obscure meta builds tw. Where all but 2 - 3 classes per faction are ever used
    This, and there usually being only one viable perk makes the class system the garbage that it is.
  2. TherKdul

Oyunla ilgili kötü olan her şey, bir nevi(Sadece Multiplayer)

Bu konu, uluslararası forumda açtığım konunun Türkçe'ye çevrilmiş halidir. Bu konuda oyunla ilgili kötü olduğunu düşündüğüm her bir şeyi tartışacağım. Bunu yapmadan önce kendimi tanıtmak ve neden bu konu hakkında konuşmayı hak ettiğimi düşündüğümü açıklamak istiyorum. Önceki oyun olan...
  3. TherKdul

Oh thank you so much, I've been looking for this thread everywhere.
  4. TherKdul

Can you elaborate about Sturgia? Do you think they are too strong or too weak?
    I think they are a bit strong as both their infantry and their cavalry is arguably the best in game. If horses are balanced, Sturgia will ultimately be balanced too.
  5. TherKdul

In this thread, I will be discussing every single thing I think is bad about the game, which frankly is a lot at this point. Before doing that I want to introduce myself and explain to you why I feel like I have the right to criticise the game. I have played the previous game for exactly 2674...
  6. TherKdul

Beta House ΒΔΞ

nonameleri pistten alalım
  7. TherKdul

Karakter Geliştirme Sistemi

EU forumunda çok tartışıldı bu class sistemi ve son söz olarak callum değiştirmeyeceklerini söylemişti. Verdikleri sebepler de komikti açıkçası
    Evet hiçbir mantığı olmayan, hiçbir eleştiriye cevap vermeyen, sadece böyle yaptık böyle olacak diyen bir açıklamaydı. Yazık valla, oyunun multiplayerı şimdiden ölü.
  8. TherKdul

Beta House ΒΔΞ

klanımızın marşı
  9. TherKdul

Karakter Geliştirme Sistemi

Katılıyorum. Classlar arasında zırhtan ve silahtan başka bir fark yok, raunt yeni başlamadıysa silah farkı da kalmıyor. Bütün classlar istediği silahı, istediği atı kullanabildiği için oyunun sonralarında atlı okçu 50 zırhlı şövalye görülebiliyor. Lütfen her classın özelliklerini farklı yapın da aldığımız classların farkını hissedelim.
  10. TherKdul

pipowelo

pipowelo
  11. TherKdul

Türk Klan Oyuncularının TW Geliştiricilerine Saygısızlığı

Bu kadar gerilip böyle saçma şeyler yazmana ne gerek var? Kimsenin zorla özür dilemesi gerekmiyor herkes kendine yakışanı yapar elbette. Bu şekilde karşılıklı bir şekilde konuşmak istemiyorum. Kanıt istiyorsan beni steamden eklersin ben sana kanıtları birbir yollarım hiç merak etme. Zaten alan birçok kişi oldu bile. Sen şunlara cevap verme demelerine rağmen güzelce cevap yazıyorum belki siz de objektif bakarsınız diye ama nafile. Gerçekten başarılar size, bol bol küfredin herkese zevk alın.
    Ben sana kanıtlarını ulaştırabileceğin yolu söyledim, kullanıp kullanmamak sana kalmış. Başarı dileklerin için teşekkür ederim, artık seni ciddiye alamayacağım kusura bakma.
  12. TherKdul

Kanıt isteyen sensin ama hala bana ulaşmadın? Benim özel hayatımı buraya taşıyıp benim üzerimden yürümeye çalışman sana ne kazandırıyor? Bu kadar küçük görme bu kadar aşağılamaya çalışmak neden, buna neden ihtiyaç duyuyorsunuz? Her şey gayet açık ve net, uzatılacak bir durum yok. Küfür eden kişiler özür dilesin ve bu rezillik bitsin. Daha fazla bir insana ailesi üzerinden edilen küfürleri savunmaya devam ederek küçülmeyin lütfen.
    Forumda özel mesajlarım herkese açık, ulaşmak istiyorsan oradan ulaşabilirsin. Kendi özel hayatını foruma taşıyıp sempati bekleyen sensin, burada kendinin suçlu olduğu bir konuda beni suçlama lütfen.Şahsına küfür edildiyse küfür eden kişi ile konuşursun ve onun cevabını beklersin, forumda clickbait başlıklarda kendini kurban gibi gösterip kişisel konuların için TW moderatörlerini kullanmaya çalışmazsın. 3 kere söyledim, ama hiçbir zaman argümanlarıma mantıklı bir karşı argüman sunamadın, ne beklediğimi bilmiyorum ama artık bir şey beklemiyorum. Ayrıca kimsenin zorla senden özür dileme gibi bir durumu yok, küçüklüğünde ne yaşadın bilmiyorum ama dünyanın merkezinde olmadığını artık anlaman gerek.
  13. TherKdul

Bu nasıl bir çırpınmak böyle? Daha fazla nasıl batmak için uğraşabiliyorsunuz anlayamıyorum. Klan liderin bana ve arkadaşlarıma "o.ç." dediğini kabul ediyor, ama birkaç kişiyi kastettim diye kıvırtıyor. Sen burada kanıt derdindesin madem istiyorsun orada yazdığım gibi bana ulaşırsan sana tüm kanıtları verebilirim. Anlamadığım nokta kendi liderin kabul ediyor sen hala kanıt istiyorsun bu da ayrı bir sorun değil mi? Ben sizden elbette savunma geleceğini biliyordum ama her şey ortadayken oraya buraya çarpıtarak kıvırarak bir savunma beklemiyordum. Keşke kendinizi herkese bu kadar rahat küfür edebilecek konumda görmeseydiniz. Gerçekten üzülüyorum, özel olarak ulaşmaya çalıştıkça hala seni eklemek zorunda değil diyorsunuz foruma yazınca niye ulaşmadınız diyorsunuz bu nasıl bir bakış açısı anlayamıyorum gerçekten. Liderinin cevabı zaten yeterince olayı açıklıyor dikkatli okumanı tavsiye ederim.
    Ne kadar bol ve kolayca Ad Hominem kullanıyorsun valla şaşırıyorum. Anlama kabiliyetinden bir şey beklememem gerektiğini tahmin ediyordum, zaten kanıtlamış oldun. Sana hakaret edildiğini inkar eden yok, benim gam vurduğum konu senin şahsına edilen hakareti klanına edilmiş bir hakaret olarak algılaman, liderimin ve benim bu konuyu (en az)2 kere açıklamamıza rağmen hala aynı şeyleri söylemeye devam ediyorsun ve beni çırpınmakla suçluyorsun. Ben şuan gayet rahatım, çünkü bu konuda haklı olduğumu biliyorum ve elimde bol bol kanıt var ancak sen yaptığın suçlamaları kanıtlarla desteklemek yerine ucuz Ad Hominem gibi tartışma taktikleriye kapatmaya çalışıyorsun, sanırım seni siyasetçi olmaya Trump yöneltti. Kendime yöneltilen hakaretlerin karışılığını vermeyi sonlandırarak senin kanıtsız argümanına zaten daha önceden yaptığım gibi güç ekleyeceğim. Liderimin açıklamasını senin aksine gayet dikkatlice ve anlayarak okudum, ve ne yazdığını anladım, ve yazdıklarıyla senin suçlamalarının alakası yok. Ayrıca bu paragrafla konuyu saptırdığını sanma, hala Asterodan ve senden kurduğum argümanlara karışılık bekliyorum. Hadi iyi bir aday adayı ol da bana mantıklı bir cevap ver.
  14. TherKdul

Güncellemeleri okumak için girdiğini söyleyip 26 dakika önce hesap açık ilk mesajını buraya yazman çok garip. Komedi resmen.
    Ben yazdıklarıma cevap bekliyorum, bunu yazabildiğine göre hala buradasın, ya yazdıklarıma cevap ver ya da cevap veremeyeceğini belirt ben de beklentiye girmeyeyim.
  15. TherKdul

Hayret ediyorum doğrusu, hiç utanmadan klandaki dostlarıma küfür ettiğini yazıyorsun, böyle bir terbiyesizliğin içindeyken hala gülen yüz koyup benimle uğraşıyorsun. Cidden böyle bir cevap için hiç zahmet edip yazmasaydın. Klan olarak tek istediğimiz bir özür dilemen bunu bile birkaç kişiyi kastettim diyerek kıvırmaya çalışıyorsun. Açıkçası hayret ettim açıkça edilen bir küfürü itiraf edip üstüne "teknik olarak küfür etmiş sayılmam" diyerek güldüğüne göre bu şekilde insanlara küfür etmeye devam edecek gibi duruyorsun. Gerek diğer arkadaşın Geliştiriciye yaptığı hareket gerekse senin bu tavrın birbirinin aynısı. Ben sadece bu konuyu okuyan diğer arkadaşlarımın taktirine bırakıyorum daha denebilecek bir söz bırakmadınız.
    Asterodan cevap beklerken şu senin yazdıklarına da cevap vereyim. Sen de Astero gibi söylenmeyen şeylerin söylendiğini iddia ederek argümanlarına arka çıkmaya çalışıyorsun, yazık. İlk sayfada kurduğum argümana cevap verilmedi, yani geliştiriciye edilen hakaret diye bir şey ortada hala yok. Kendi şahsına edilen küfürleri klanına edilmiş gibi göstermeye çalışıp milleti arkana toplamaya çalışıyorsun, ancak yazılan şeyleri doğru düzgün okuyup anlasaydın o hakaretlerin sadece senin şahsına edildiğini kolaylıkla anlayabilirdin, ancak ya anlama kapasiten kıt ya da anlamak işine gelmiyor. Lütfen yalanlar ve kanıtsız suçlamalarınla insanları arkana toplamaya çalışma, okuduğunu anlayan kişiler senin ne kadar acınacak bir halin olduğunu anlayacaktır. Keşke kurduğunuz argümanları yalanlar yerine kanıtlarla destekleseydiniz de gözümdeki yeriniz azıcık da olsa yükselseydi, ancak gözümde hala düşük bir yerdesiniz.
  16. TherKdul

House Black olarak, bütün Bannerlord Türk klanlarıyla maçlar yapmaktayız ve hiçbir sıkıntı yaşamadık ta ki size maç teklif edene kadar. Size şahsi olarak özelden maç teklif ettim ancak Therkdul adlı arkadaşın agresifliğine maruz kaldım ve red yedim en sonunda çareyi forumdan aramak oldu ancak bu da yetersiz kaldı. Biz insan gibi maç teklifi ederken klan lideriniz nedeni belirsiz bir şekilde Hadrianusa ''Gel sana İngilizce öğretiyim vs.'' 25 yaşındaki bir adama yakışmayacak laflar söyledi. Forumda istediğimizi alamayınca, Hadrianus bu sefer kendisi özelden maç teklif etti ancak nafile gene hakaret ve üstüne House Black'e ağza alınmayacak küfür edildi.
    Kanıt sunmadan ne kadar rahat konuşuyorsunuz ya, keşke kendime saygım olmasaydı da ben de kanıt sunmadan istediğimi söyleyebilseydim. Benim hakkında yaptığın suçlamaya karşılık vereceğim, beni steamden ekledin, neden eklediğini sordum ve arkadaş listemde olayım diye eklediğini söyledin, buna karşılık olarak arkadaş listemde fazlalık yaratacağını ve bu sebeple seni sileceğimi söyleyip sildim. Umarım yanlış hatırlamışsındır da bu yazdıklarım hafızanı geri getirir, yanlış hatırlamayıp da kafandan bir şeyler uyduruyorsan ona benim yapabileceğim bir şey yok, kendi kendinin karakterini düzeltmen gerek.
  17. TherKdul

Oyun içerisinde, ilk diyaloglardan sonra AVRC büyük ihtimalle ilgili kişileri susturdu. Çünkü yazdıklarına hiç cevap vermiyordu. Onlarla ilgili tek yazdığı şey "Yakında raporlama sistemi gelecek." şeklindeydi.
    Adam developer zaten neden raporlama sistemine ihtiyaç duysun? Ayrıca "Yakında raporlama sistemi gelecek." sözünü bizim klanımıza bulunan ve ilk ss'inde raporlama sistemi ne zaman gelecek sorusunu soran kişiye karışılık yazdı. Lütfen daha iyi argümanlar sun.
  18. TherKdul

jJ5j4B.jpg
    turj göğüs
    ayrıca sorduğum sorulara cevabını bekliyorum
  19. TherKdul

Başlığa büyük harflerle yazmışsın ama sslerin hepsini okudum hiçbir şey bulamadım bu sslerde ne var açıklar mısın? Ayrıca developların banlama ve mutelama yetkileri var eğer olay bu başlıktaki kadar dramatikse neden banlanmadılar veya mutelanmadılar bunu da açıklar mısın?
Back
Top Bottom