Search results for query: *

• Users: Zekoliman
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Zekoliman

Performans açısından Beta mı Stabil sürüm mü?

Arkadaşlar sürekli betalardan devam ediyorum ama performans açısından stabil sürüm mü daha iyi yoksa betalar mı?
  2. Zekoliman

Resolved 1.4.0 Beta Oyun Açılır Açılmaz Crash

1.4.0 Betası yeni geldi hemen yamayı uyguladım, herhangi bir mod vs. değil yeni bir save açtım, creash yedi, kayıtlı bir oyunuma girmeye çalıştım yine crash yedim.
  3. Zekoliman

Mount & Blade Bannerlord Kale ve Şehirlere erişim (MOD YARDIM)

Bannerlordda nasıl haritadaki şehirlerin, krallıkların vs. ismini değişebilirim, mod yapmak istiyorum da dosyaların içinde mapi bulamadım
  4. Zekoliman

Resolved Konuşma takılı kaldı

Arkadaşlar bi lordla konuştum çıksam bile hemen bir daha konuşma penceresi geliyor, eğer 2-3 kez tekrarlanıncada sonsuz bekleme penceresinde kalıyorsunuz.
  5. Zekoliman

Karım beni aldatıyor mu?

Beyler trajikomik bir olay var, evlendim, karım abagai şehrimde vali, başka bir lord benim kalemde avluda abagai ile birlikte, ben seferdeyken karın hamile diye uyarı geldi daha karımın elini bile tutmadım, aklıma kötü şeyler geliyor ne yapmam lazım(!)
  6. Zekoliman

Yapıcagım süper Mod İçin Ekip Aranıyor

Mount  And Blade Warband FETİH 1453 Mod Yapım Ekibi Aranıyor Önceden Böyle Bir Mod Var Ama Tarihe uyumlu Değil Ve Kötü SENARYO : 2.MEHMED Olarak 19 Yaşında Başlanacak Amacımız Kostantiniyye'yi Feth Etmek Bir Kral Olarak Başlayacagız 30'a Yakın Ordumuz Olacak İtemlerle Ve Bol Miktarda AKÇE ile...
  7. Zekoliman

Mount And Blade Warband Ultra Ve Low Grafiklerini Karşılaştırdım

Merhaba Arkadaşlar Ultra Ve Low Grafikleri buyrun https://www.youtube.com/watch?v=NJh9qxK1whM
Back
Top Bottom