Search results for query: *

1. Görüntü kalitesi

Tamam anladım peki , çok teşekkürler cevaplar için  :smile:
  2. Görüntü kalitesi

Arkadaşlar benim bi sorum olucak şimdi size . Bazı oyun içi görüntülerine baktığımda binaların , atların , insanların , zırhların , kılıçların vs. daha bi gerçekçi olduğunu görüyorum böyle daha bi parlak falan duruyolar. Bunun nedeni bilgisayarın özelliklerindenmi kaynaklanıyo , yoksa bi patch...
  3. Köylerden Alınan Adam Miktarını Değiştirebiliyor muyuz ?

krallıkla aran iyise sayı artıyo mesela benim kergit krallığıyla aram 15 1-2 gün geçince her köyden 5-6 adam çıkıyo normalde 3-4 günde 5-6 adam çıkıyo ama aran iyise bide köylere yardım edersen arkadaşın dediği gibi daha fazla ve tecrübeli asker çıkıyo.sorunada cevap veriyim adam sayısını kodlarla oynayarak değiştirebiliyorsun ama nasıl oluyor bilmiyorum araştırırsan bulursun.
  4. wireless

geri verdim wirelessi  :smile: hem benim için hemde o vatandaş için iyi oldu
  5. wireless

s.a arkadaşlar bende EDUP Wireless USB Adapter markalı wireless var.Yeni aldım.Aldığım gün denedim bir tane ağ yakaladı şifresiz.şifre yokken giriyim dedim o gün sorunsuz girdim.sonraki günde girdim fakat hız biraz düştü(sinyal %80-100).sonraki gün giremedim normalde pc açılır açılmaz hemen...
  6. Mount Blade Warband v1.113

arkadaşlar şimdi burdan indiricez sonra serial alcaz dimi ondan sonra oynayabilcez serialsiz hiç açılmıyomu oyun tekdemi oynayamıyoz?
  7. ak ela data

arkadaşlar ak ela  0.1de biliyosunuz troller falan öldürülemiyo araştırdım bu hata düzelmek için yapılmış bi data dosyası varmış 0.2 oluyo buldum indirdim data dosyasıyla değiştirdim öyle yazıyodu kurulu olan yere yapıştırın ak ela oynarken başka moda girerken normal datayı koyun diyodu yaptım ...
  8. ak ela mod türkçe yama

lotr ak ela modun türkçe yaması varmı arkadaşlar?
  9. Mount&Blade'de Yaşadığımız En Güzel Savaşı Hikaye Gibi Yazalım

alhedras kardeşim gerçekten çok gerçekçi ve güzel yazmışın.TEbrik ederim.Mb sevgimi 2 katına çıkarttın. :smile: hemen mb oynamalıyım  :idea:
  10. Köyü Kaleye Çevirme

Custom settlements

http://www.mbrepository.com/file.php?id=1012

Türkçe yama
    http://www.4shared.com/file/197992540/fbc76d2b/Custom_Settlement_Trke_Yama_2_.html
  11. Köyü Kaleye Çevirme

hayır 0.675 için değil 1.011e oluyor.bekle koyarım linkini
  12. Köyü Kaleye Çevirme

nativede yapamazsın ama custom settlements diye bi köy geliştirme modu var.İstersen onu dene.
  13. VIA/S3G UniChrome Pro ekran kartı

bus driver indirdimde oyun sistem gereksinimleri 256 ram 32 ekran kartı bendede 512 ram 64 ekran kartı var ama oyunda çok kasıyor belki güncelleyince düzelir dedim o yüzden teşekkürler arkadaşım inşallah olur.
  14. VIA/S3G UniChrome Pro ekran kartı

yaw biriniz yazın bişe yaw bari nerden bulcağımı söyleyin hangi site en yenisi hangisi bilsem bulacam ama bilmiyom
  15. VIA/S3G UniChrome Pro ekran kartı

arkadaşlar bu ekran kartının en güncel sürümünü verebilecek olan varmı?acil lazım?lütfen Allah rızası içün yapın şu arkadaşınıza din kardeşinize bi güzellik :cry: bekliyom  :?
  16. Leydiler

arkadaşlar leydilerle aramızı nasıl yapabiliriz?Hani leydiler de görev veriyor ya nasıl görev alabilirim ilişki 0 olduğu içinmi vermiyo görevi?
  17. Ganimet Ayarları?

sorunun cevabını bilmiyorum ama bişe sorcam güzelmi bu mod ak ela modu indircemde sıkıyomu bi süre sonra sıkılan varmı?
  18. [İstek] Mod

:grin:wedding harika yaa oynadığım en +21 mod  :smile:
  19. Esir almak

iyi yapmışında :smile:napacan şimi o kadar esiri :?: :grin:
  20. taht degişikliği bakarsanız sevinirim

e ne güzel işte ikiside yok krallık kime kaldı?(sana)otur tahta bak keyfine.heralde getiremezsin sancarhanı.
Back
Top Bottom