Search results for query: *

• Users: cxgle30
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. cxgle30

Evlat Tatil modu görev sorunu

Beyler artimennerin bize verdiği kitapları okudum görev tamamlanmadı hala ne yapcam artimennere gidiyorum birşey demiyor acil yardım bu arada başka yerlerede konu açılmıyor yeni konu butonu birtek burda çıkıyo bende buraya yazıdım
  2. cxgle30

Oyundan Atma Sorunu [YARDIM]

Merhaba arkadaşlar acil yardım lütfen ben mb warband satın aldım bugün steamden dlc sinde Viking Conquest vardı dikkatimi çekti aldım 6,74 TL miydi neydi işte indirdim oynadım ve aşşağda olurya envanter raportlar felan diye notlara girdim sonra karakterlere tıkladım yanda npcler var işte lordlar...
  3. cxgle30

MB WARBAND SPACE [ UZAY MODU ]

EVET ARKADASLAR YENİ BİR MOD ÇIKARTDIM UMARIM BEĞENİRSİNİZ BURDA UZAYLA GEÇİYOR OYUN BETADA ŞUANLIK BAZI ATLAR VAR UZAYD A AT SAÇMA OLUR AMA MALESEF DÜZELTİCEĞİM BAZI ATLARIN YERİNE UZAY ARACI KOYDUM UMARIM BEĞENİRSİNİZ BÖLGELER [ÜLKELER] -AY -DÜNYA -JÜPİTER -MARS -IV.MAGDENELOW -SAMANYOLU...
  4. cxgle30

Warband Map Editor YARDIM!

Beyler harita yapmaya başladımda bu köprüleri kendi etrafında nasıl döndüreceğiz ingilizcem iyi olmadıgı icin yardımda yazanları pek anlamadım bi yardım etseniz  :oops: :oops: [/url]
  5. cxgle30

Şehir,Köy,Kale ikonlarını değiştiremiyorum

Arkadaslar Morghs editör ile partiesdeki şehirlerin iconlarını değiştiremiyorum örneğin Azgad köyünün iconunu icon_village_a iken icon_village_snow_a yaptım ama etki etmedi resimlerdende bu konuyu açıkladım.
  6. cxgle30

Warband Map Editör KÖYLER HARAKET ETMİYOR

selam arkadaslar map yapmaya başladım pcme windows 10 atıp orjinal cdmle warbandı kurdum ve ardından 1.011 i ilk programı açtıgımda kaleler şehirler ve köyler hareket ediyordu mapımı çizdim yemek molamdan sonra pc ye geri döndügümde programı actım ve birdaha tövbe hareket etmedi sorun nedir...
  7. cxgle30

Morghs M&B WB-WFAS Editor ile Şehir,Köy,İkonlarını Değiştirme

Arkadaslar merhaba ben köyümün ikonunu icon_village_snow yapıyorum ama map editore e girdigimde icon_village_a olarak görüyor yani aynısını görüyor çözüm varmı sorunumun resmide altta yani ikonlarını nasıl değiştirebilirim teşekkürler . http://hizliresim.com/y5E6EN resmi forum linki olarak...
  8. cxgle30

Dersler

arkadaslar her konunun derslerinin 1 arada toplanmışı varmı link atarmısınız tüm derslerin konusunu
  9. cxgle30

[WARBAND] HARİTA İLE İLGİLİ SORUN

ARKADASLAR MERHABA BEN HARİTA YAPMAYA BAŞLAMIŞTIM ANCAK ÖNCEKİ DERSLERDE YAPILANI YAPTIM HALA SORUN VAR SORUNUM ŞU : BÜTÜN KÖYLER,KALELER,ŞEHİRLER HAREKET EDİYOR AMA ICHAMUR,NARRA,TULGA,HALMAR GİBİ KERGİT TARZI ŞEHİRLER HAREKET ETMİYOR SADECE BU 4 ŞEHİR HAREKET ETMİYOR NE YAPMAM LAZIM ACİLEN...
  10. cxgle30

HARİTA DERS İLE ALAKALI BİR SORUN

MERHABA ARKADASLAR HARİTA YAPACAGIM AMA SÖYLE BİR SORUNUM VAR  TULGA,HALMAR,ICHAMUR,NARRA [/color]şeklindeki kale ikonları değişmiyor geri kalan herşey değişiyor lütfen yardım edin. [/color]----------------------------------------------------------------------------------- [/color] [/color]...
  11. cxgle30

Warbnd Sürümüm 1.158 modul sistem 1.160 sorun çıkarmı

arkadaşlar başlıktakiyle aynı soru sorun çıkarmı sizce ?
  12. cxgle30

Kale,Şehir,Köy görünümlerini nasıl değiştiriceğiz ?

selam arkadaşlar Kale,Şehir,Köy görünümlerini nasıl değiştiriceğiz ? adlı konu nun konusubu eğer böyle bir ders varsa link atabilirmisiniz öğrenirsem konuyu sileceğim tşkkürler.
  13. cxgle30

OSP İtem ekliyemiyorum

Merhaba arkadaslar OSP konularına girdim hep denildigi gibi yapıyorum item_kinds'e kodu yazıyorum texturese de atıyorum, resource'i de atıyorum ama oyunumda itemler gözükmüyor, hata yazısı bile çıkmıyor yardım edin lütfen her konuya baktım, ancak cevap bulamadım.  :cry:
  14. cxgle30

YENİ KANUN KAÇAKLARI MOD 2015 31 TEMMUZ ÇIKTI !

Merhaba Arkadaşlar Yeni Kanun Kaçakları Modumu Tanıtmaya Geldim Bu modda neler geldi warband 'a -Sarranid Çölleri Yok Oldu !. -Calradia'ya Yayılmış Korsanlar Var. -Haritaya 2 3 Değişiklik Yapıldı. -Korsanların Rengi Değiştirildi (sarranid olarak sarıdan mor.) -Korsan Bayraklar Eklendi...
Back
Top Bottom