Search results for query: *

1. Yngvii Frey

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Eşim doğururken öldü başka biriyle evlenmem mümkün mü?
  2. Yngvii Frey

Ejderha sancağı görevinde takıldım bende umarın en kısa sürede düzeltirler
    Bu görevde takılan bir çok kişi var ben dahil. Şuan 2 kalem ve level 16 oldum yeni bir save açıp baştan bu seviyeye gelmek zaten bir 25 saat daha sürer acil olarak bu duruma bir çözüm getirilmeli campaing kilit durumda şuanda.
  3. Yngvii Frey

Az önce evlendim malum yaş olmuş 32 çok geç olmadan çocuk yapmak istiyorum bir kalem var nasıl çocuk yapabilirim?
  4. Yngvii Frey

Need More Info Assemble the Dragon Banner görev bug'u

İnternet'te araştırdım ve bu bug ben dahil birçok kişinin başına gelmiş acilen çözüm getirilmeli. Şu an campaing kitli durumda.
    Arkadaşım da Bannerlord oynuyor fakat o aynı problemle karşılaşmamış şuanlık campaing ilerlemiyor.
  5. Yngvii Frey

Need More Info Assemble the Dragon Banner görev bug'u

Arzagos'un söylediği Hideout'u yok ettiğimiz zaman vermesi gereken banner parçasını vermiyor. Istiana'nın söylediği hideout'ta bu sorun olmuyor. Campaing'i kilitliyor bu bug.
    İnternet'te araştırdım ve bu bug ben dahil birçok kişinin başına gelmiş acilen çözüm getirilmeli. Şu an campaing kitli durumda.
  6. Yngvii Frey

Yoldaşlar

Beta'da gördüğüm karakter yaratma ekranı oldukça detaylı tek bir yüz üzerinden yüzlerce farklı kişi oluşturmak mümkün. Yoldaşların aynı tipte olması çok çok nadir bir olasılık olur. Eminim ki aynı tipte yoldaşlar olmayacaktır ama hepsine farklı hikaye ve karakter üretme işini bilemiyorum.
  7. Yngvii Frey

Gemiler

Ordum gemiye sığmıyor birden fazla gemi alma yada orduyu gemiye sığdırmanın bir yolu varmı
  8. Yngvii Frey

Açılmıyor

Oyunun yükleme ekranında ayarlar yükleniyor da donuyor ve açılmıyor. Sildim tekrar yükledim dosyaları doğruladım fakat etki etmedi.
  9. Yngvii Frey

Moddb?

Moddb ye giriş yapamıyorum. Vpn açsamda giriş yapamıyorum. İnternet sağlayıcım Türkcell mod indirmek istiyorum indiremiyorum. Çözümü nedir?
  10. Yngvii Frey

Asker Alınmıyor

Yeni save açtım hiçbir yerden asker alınmıyor. Nasıl çözebilirim?
  11. Yngvii Frey

Olası 3. Dünya Savaşı Tarafları

Hobeto13 said:
    ABD "Ben tek siz hepiniz." der, her şey mutlu şekilde sonuçlanır.

Ben tek siz hepiniz der ve Tsar ı kafasına yiyip oturur
  12. Yngvii Frey

Ponylerin İstilası

Bütün Forum Pony doldu isimlerde farklı gözüküyor Ponylerin istilası altındayız arkadaşlar
  13. Yngvii Frey

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

Metallica - Enter Sandman
  14. Yngvii Frey

[3.0] Paket Y [GÜNCELLENDİ] [FRAGMAN]

Napolyon dosyalarının içine atıyorum fakat çalışmıyor
  15. Yngvii Frey

Full Invasion 2

Full Invasion 2 indirdim 64bit kullanıyorum texture lar yüklenirken Warband çalışmayı durdurdu diyor
  16. Yngvii Frey

[3.0] Paket Y [GÜNCELLENDİ] [FRAGMAN]

gayet güzel olmuş eline sağlık
  17. Yngvii Frey

KAFAYI YEDİM FITTIRDIM DELİRDİM

kekirdek said:
    ben ömrümde mount and blade oynamamıştım ama çok duyduğum bir oyundu en çok duyduğumda warband de bende bi oyniyim dedim hazır okullar da tatil olmuşken oyun baya sardı oynadım 400 küsürüncü gündeyim ama yaklaşık 250. günden beri savaş yok nordlardanım herbir jarl la konuştum hiçbirinde savaş çıkarma yok nordlara ait bütün guild masterlarla konuştum hiçbirinde bişey yok delirdim hile açtım onunla bile savaş açamıyorum artık kafayı yicem bana bi yardı medin
    git başka krallığın köyünü yağmala  lorduna saldık bak noluyo :fruity:
  18. Yngvii Frey

Krallar ölür mü ?

4. litdum da ölüyo galiba kontlar normalde krallıkları yıkınca kalradya dışında der
  19. Yngvii Frey

3qr'den saygısızca ve gereksiz küfürler serisi

Rumil said:
    cenkener said:
    Şuna bir açıklama getirmek istiyorum trolling pack adlı script dosyalarını yükledim trgf sunucusundada bu scriptleri kullanarak trolüne  kaçıyordumki o sırada oto kicked serverden scriptler yüzünden attı dosyaları doğruladığım anda bidaha girebildim bunu sende iyi biliyosun rumil yazışmalarımız bile vardı bunu değişik bir dille buraya yazmanız hiç hoş değil ve sadece bu fotoğraf burada değil çoğu ortamda nasıl paylaşıldı ki  bilmem nasıl gitti milletin eline girdiğim çoğu tsde adım hileciye çıkmış duruma geldi izah etmekten ben yoruldum bu fotoğraf sadece scriptten dolayı olmuş bir şeydir bu fotoğrafı hiçbir şekilde çarpıtmaya kalkmayın lütfen.

Biz sana hile demiyoruz,biz size hile diyoruz.

bu script ne değiştiriyor
  20. Yngvii Frey

Nişan Alma

Efe Bozkurt said:
    Neden hortlattın şimdi? Yani ne gerek var?
    her hortlatana aynı cevabı veriyosun
Back
Top Bottom