Search results for query: *

1. Gmangman

Kan ve Kılıç Üçlemesi (SON BÖLÜM EKLENDİ! - 23 Şubat 2011)

Alhedras said:
    Gmangman said:
    Sende süper bi yetenek var.Ama tasvirleri arttırman gerek bence.MB ye yeni başlayıp hilesiz oynayanlar her şeyi görmemiş olabilir.Ama biz bildiğimiz için bize, daha doğrusu bana; süperötesi geliyo :grin:

Haklısınız, şu an yazdığım bölümlerde daha çok konuşmalar ve olaylar var, tasvirler çok fazla değil. Ayrıca bir çok konunun da oyuncular tarafından bilindiğini varsayıyorum.

Aslında ilk iki bölümü okursanız başlarda tasvirlere de önem verdiğimi ve biraz daha detaylı yazdığımı görebilirsiniz. Ancak daha sonra iki şeyin farkına vardım: İlki, bölümlere uygun tasvirleri eklersem bölümlerin yazılış süresi çok uzayacaktı. Diğeri de, insanlar internette uzun metinleri okumayı sevmiyor. Bu nedenle her bölümü çok fazla uzun olmayacak şekilde toparlamaya çalışıyorum.

Kısacası, şu anki hikayeye kafamda asıl olarak canlanan hikayenin "internette okunmaya uygun" versiyonu diyebiliriz. Belki ileride, üç kitap ta bittikten sonra, hala içimde biraz heves kalmış ise tüm bölümleri tekrar elden geçirebilir ve oyunu hiç oynamamış olan birinin bile anlayabileceği bir kitaba dönüştürebilirim. Zaten şu anki haliyle bile 1. kitap yaklaşık 100 sayfa tutuyor. (A4 değil, normal roman sayfası boyutunda) Elden geçirildikten sonra normal bir romanın sayfa sayısına (200-300) ulaşır sanırım. (X3 kitap)

Tabii henüz bu düşünce fanteziden öte değil  :mrgreen:

Yo yapabilirsin.Haklısın uzun yazıları okumayı sevmiyorlar.Ama belki senin için bu bölümleri pdf ye falan çeviririm ve göz yormayan bir font koyarım.Öyle daha az insan sıkılıyor.Mesela resimler de kullanabilirsin.Ama yine de söylemem gerek, kendi başına muazzam bir iş çıkarmışsın.Kimseye de ihtiyacın yok :grin:
  2. Gmangman

Kan ve Kılıç Üçlemesi (SON BÖLÜM EKLENDİ! - 23 Şubat 2011)

Sende süper bi yetenek var.Ama tasvirleri arttırman gerek bence.MB ye yeni başlayıp hilesiz oynayanlar her şeyi görmemiş olabilir.Ama biz bildiğimiz için bize, daha doğrusu bana; süperötesi geliyo :grin:
  3. Gmangman

Krallık kurma

Arkadaşlar çok komik bir şey fark ettim.Eğer bayan olarak krallık kurarsak erkek muamelesi görüyoruz ve bayan kahramanlarla (örn: ymira) evlenebiliyoruz.Ancak ERKEK olarak yaparsak tüm lordlarımız bize hanımım diyor ve evlenemiyoruz.Bu hata sadece ben de mi var  :lol: :lol:
  4. Gmangman

Insane Mod (Na-insani mod)

bi önceki sayfaya bak  en sonunda modellerim var onlardı konu :grin:

edito:açmış:grin:
  5. Gmangman

açık ama

konuya bakmıyo

edito: kapatmış
  6. Gmangman

[WB]Age of Blades-Age of Empires kaynaklı Mod

Arkadaşlar sordum neden türkiye yok diye baalım cevap vercek
    abi valla bence adam güzel yapmış ama sorunu kendi başına çalışması.öyle sanırım.hani bikaç kişi daha alsa manyak işler yaparlar.gerçi ben aoe ye alışkın değilim.strateji oyunlarıı sayılı oynarım.ben sadece belki seven olur diye şeyettirdiydim :grin:
    bide oğuzfaruk var :grin:
  7. Gmangman

iyi :grin:

gönderem istersenüz:grin:
  8. Gmangman

valla ben adamın yalancısıyım
    :grin: bakamadım o tür şeylere

edit: şimdi çıkıyorum bir sorununuz olursa çeviriyle ilgili yazın :grin:
  9. Gmangman

Ya izin için mesaj yolladım da açık değildi.Ben de zar zor zaman buluyorum.Hemen yapıyom dedim.Ona da mesaj aattım.eğer hayır derse silecem ve kilitleyecem

:grin: çok kötü yapmışım aslında yaaa

edit: orjinal konu http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113157.0.html
  10. Gmangman

Pictures: (Bunlar bazen WIP!) (WIP ne demekti ya?)

Paladin atı:
    paladinhorse.jpg
    aoe2-paladin.jpg

Milis:
    mb16.jpg
    Militia.jpg

İki elli kılıçcı (:grin:):
    twohanded.jpg
    Two_handed.jpg

Şovalye-zırhı(WIP/At paladinden...):
    mb20w.jpg

Mızrakçı:
    thespearman.jpg

Baraka (son versiyon değil):
    mb42w.jpg

Okçu Eğitim alanı:
    mb50.jpg

Ahır:
    stall.jpg

Polls:

poll1x.jpg

Credits:

-ES for a great game I'm trying to give tribute (çeviremedim özür dilerim sonra çeviririm :grin: çok yoruldum.)
    -dejawolf kettle-başlığı (1257 bişeydi)
  11. Gmangman

Mod Projeleri, Ekip Oluşturma, Mod istekleri

Oğuzfaruk, çeviriyi yaptım elimden geldiğince...
  12. Gmangman

Arkadaşlar biri istemişti bunun çevirisini.Tamamen ben çevirdim.Hatalar için şimdiden özür orjinal konu  http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,113157.0.html Not: sahibinden izin alınmıştır! .                                     Bir Age of Empires 2 Kaynaklı Mod YENİLİKLER...
  13. Gmangman

bide abi aklıma geldi mod bitince sizin için bi trailer yaparım.dikkat ettiyseniz yapabilir miyim demiyorum :grin: çünkü çok severim böyle işleri.bu arada double post için özür dilerim diğeri doldu da :grin:
  14. Gmangman

bu arada adını unuttuğum aletin modelini yaptım.eğer almak isterseniz el modeline göre ayarlarım:grin:

daha güzel gözüktüğü için blender da renderladım :grin: kaplama kötü oldu ama neyse :grin:

bu da resmi

edit:teşekkür ederim :grin:

editin editi: ve ele de yerleştirdim :grin: fena diil.bunu gangsterlere verirsinniz :grin: inş

15. Gmangman

bu arada ben kendi t şortumdan (bi örtmen böle diyodu :grin: ) bi kaplama yaptım.Çok uğraşamadım ama start verirseniz süper bişey yaparım :grin:

16. Gmangman

haklısın :grin: zaten saçma olduğu için.ama çok büyütünce veya küçültünce çok sorun çıkıyor:grin:hem de iğrenç gözüküyor  yüzeyler az olduğu için.

inş alay etmemişsindir:grin: salak durumuna düşmek istemiyom :grin:

edit: bu arada modunuzu heyecanla bekliyorum her türlü şekilde de yardım etmek isterim ama biraz yeteneksiz olduğum için ...

17. Gmangman

beyler 16. sayffaya kadar okuyabildim baştan özür dilerim :grin:  belki yazılmıştır

herhangi bi factionun atları normal atlardan daha büyük ve daha ezici olsun tank gibi :grin: süper olur.ben kendime öle bi video çektim şimdi boyutunu küçültüyorum.isterseniz atıyım :grin:
  18. Gmangman

Geyik Sofrası

byler bi video yaptım.buraya upload etçem de izleyin diye 5 dakkalık falan bişey.lütfen çabuk cevap verin kaç mb olsun?megabayt mount and blade diil :grin: eheheeh
  19. Gmangman

Sizi korkutan krallık hangisi ?

ya aslında rodoklar da fena değil bi açıdan.rodokların ve nordların gücü topluluktan geliyo.mesela bi rodoku bi atlı çok rayat halleder.ama sayıları daha fazla olursa atlılar aralarına dalar ve indirirler.özellikle nordlarda balta olduğu için çok yaşanıyo bu:grin:kahretsin:grin: sarranidlere söyleyecek sözüm yok.iyi kullanmayı bilirsen çok şey yaparsın.önemli olan dezavantajlarını bile avantaja çevirmek.

ha en çok korktuğum ırk bugün değişti.can sıkıntısından bi düzenleme yaptım.paralı askerleri çok iyileştirdim :grin: hem de nasıl! offf :grin:atları da normal atlardan 1 metre uzun yaptım çok süper oldular:grin: şu an paralı askerlerden korkuyorum:grin:

yazılar spoilerlarda

Yaw klon savaşları

edit modu ayarlayamadım çok kasıyodu

klon savaşları vol2

***imde bile değilsin bakışı :grin: atlar çok manyak oldu

en yakında atların savaş resimlerini de çekerim :grin:
Back
Top Bottom