Search results for query: *

1. Sezer Polat

Master of the Royal Guards [MTRG] -Aktif-

Geri dönmek ve başlamak için harika bir mevsim!.. HURRA MTRG
  2. Sezer Polat

RISE (Alımlar açık)

Arkadaşlarım yeni bir işte... Haliyle geri döndüm.
    Umarım çok iyi işler başarırız...
    RISE
  3. Sezer Polat

GrandTURK [GT] - İnaktif

Bundan önceki resmi maçları neden eklemiyorsunuz, özel bir sebebi mevcut mu?
  4. Sezer Polat

-Kapandı

Avrupa'ya ilk adım ve dahi ufak bir göz kırpışı!.. Herkesin eline ve emeğine sağlık.
  5. Sezer Polat

Öneri-Maç Kuralları

Kuralların düzeltilmiş hali aşırı uygun oldu... Eline ve bilgine sağlık.
  6. Sezer Polat

-Kapandı

bak bu olmadı işte abi neyse artık senin yerine biz yeriz yemiş kadar olursun ??

bizde diyet temsili:

Bak bu aşırı doğru :grin::grin:
  7. Sezer Polat

-Kapandı

Gerçekten eğlenceli bir maç oldu. Umarım yakın zamanda tekrarlarız...
  8. Sezer Polat

-Kapandı

Gerçekten eğlenceli bir maç oldu. Umarım yakın zamanda tekrarlarız...
  9. Sezer Polat

-Kapandı

Yeni sayfamız harika olmuş!.. Herkese hayırlı olsun.
  10. Sezer Polat

kardeşim çok teşekkür ederim ......

kardeşim çok teşekkür ederim ......
  11. Sezer Polat

Fazla Beta Key'i olan

çok ilginç... Serinin tüm oyunlarına sahip ol toplam 5.000 saat oyun süren olsun sen herkese key için yalvar sana key gelmesin... Oyunu almaktan şu dakikada vazgeçtim. İyi forumlar.
  12. Sezer Polat

Catmia Games

Hello Callum, again me sory... My talewords account is about 6 years old... I have more than 1000 hours in Warband. I want Beta Key please. Thank u.
  13. Sezer Polat

Belediye Şövalyeleri (BLD) ( ◕ ʖ̯ ◕ )

bu sabah sargothdaki çöpleri almamışınız almanızı rica ederim :grin:
  14. Sezer Polat

BOTLUDERE [Ücretsiz Sunucu]

LL'aurence said:
    [WN]~DiaHard said:
    Adınız: Sezer Polat
    Warband Nick: BlodyWolf
    Topluluk(Klan) Adı(Varsa): {meinGaming]
    Ne Amaçla Kullanıcaksınız Kısaca: Bana çıkarsa eğer yeni maplar yapıp türk kitlesine sunacam bide klanları buraya public atmaları için davet edecegim Birde kale kuşatması neogk düşünüyom
    Yanlış anlaşılmasın bizim sunucumuz var, arkadaşımız kendisi için sunucu istiyor :razz: Kolay gelsin
    Bende zaten Kendim map yapıp türk insaını kitlesine sunucam dedim ya klan için deil :grin:
  15. Sezer Polat

BOTLUDERE [Ücretsiz Sunucu]

Adınız: Sezer Polat
    Warband Nick: BlodyWolf
    Topluluk(Klan) Adı(Varsa): {meinGaming]
    Ne Amaçla Kullanıcaksınız Kısaca: Bana çıkarsa eğer yeni maplar yapıp türk kitlesine sunacam bide klanları buraya public atmaları için davet edecegim Birde kale kuşatması neogk düşünüyom
  16. Sezer Polat

Pandoras Gaming

Uzatmıyım diyorum ama, çıkma konusuna bence gerekli yanıt meinGaming konusunda Laurence tarafından geldi
    Otocu konusunda ben sana her çıktığım mein gaming maçında kendim olarak bir ss alıp sana atarım sen merak etme canım benim
  17. Sezer Polat

Pandoras Gaming

Yani bugün yaptığınız olay çok saçmaydı 4-0 yeniliyorken çıkmanız yani bazılarımızın yenilgiyi kabullenmesini öğrenmesi lazım ...
    Ben şunu kesin biliyorum orada biz 4-0 yenmiyor olsak ve siz 4-0 yeniyor olsanız asla o maçı terk etmezstiniz. Hem zaten sizin ağlamanız
    üzere Flawin maçtan çıkığ dontcry yemekten kaldırılıp bilgisayara  maçta oynamak üzere çağırdık ve geldi. Dediğim gibi bazılarımızın yenilgiyi kabullenmesi gerekiyor yoksa fazla ilerleyemezler.
  18. Sezer Polat

[The_Turk] The Turk Klanı

The turk'de haksızlık çok oluyor bunu ben yaşadım :grin: neyse umarım toparlanırsınız :wink:
  19. Sezer Polat

[The_Turk] The Turk Klanı

Bende noluyo dedim bazı hunlu oyuncularınızı the türk tagıyla görünce :grin: :party:
  20. Sezer Polat

ELF Gözler[Eg]

Jeremung ismi Jumonga benziyo gibi  :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Back
Top Bottom