Search results for query: *

1. Çâler-i Cedd

Anketörlük ve Benzer Gelir Kaynakları

Kırklarelinde üniversite okuyorum ve aileme çok fazla yük olmaktansa kendi harçlığımı anketör olarak veya benzer işlerle çıkarabilirim diye düşündüm tabi bir kaç sorun var; İnternette gördüğüm iş ilanlarının geneli istanbul, izmir, ankara gibi büyük şehirlere özel Kırklarelinde de işveren bulma...
  2. Çâler-i Cedd

Warzone 2100

TR altyazılı video bulamadğım için kendim çektim biraz acemice oldu  :D Oyun açık kaynak kodlu ve ücretsiz. Strateji oyunu hayranıysanız ve grafikleri çok önemsemiyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyun İsminden de anlaşılacağı gibi oyun 2100 yılında geçiyor; Nükleer caydırıcı olarak...
  3. Çâler-i Cedd

Tablete Linux Yükleme

Başlıkta belirttiğim gibi tablete linux(ubuntu,pardus...) yüklemek istiyorum açılır pencerede çalışsa da olur ( android olmadan çalışsa daha güzel olur :D ) Complete Linux İnstaller denedim fakat o da hata verdi bildiğiniz bir yol var mı
  4. Çâler-i Cedd

Removable Drive

flash belleği açtığımda karşıma System Volume Information dosyası ve Removable Drive isimli bir kısayol geliyor flashın içindeki dosyaları ancak kısayola tıkladığımda açabiliyorum flashı avastla taradım her seferinde virüs buluyor fakat virüsü temizlediğimde sorun çözülmüyor flashı...
  5. Çâler-i Cedd

Eğitmen Ekleme ( Yardım )

başlıkta da belirttiğim gibi oyuna eğitmen eklemek istiyorum diplomasi modundaki komiserin görevinin bir kısmını yapacak ( bizim şehir ve kalemizde duracak, bizim istediğimiz bir krallığın ordusunu eğitecek ) mesela yanına gideceğiz ve asker eğitmek istediğimizi söyleyeceğiz, bize askerimizin...
  6. Çâler-i Cedd

Antik Çağ (12. Bölüm -Son Bölüm- Eklendi)

ilk yazdığım hikaye, şuanki hikayemle ilgisi olduğu için paylaşma gereği duydum bu hikayeyi yazalı bir yıldan fazla oldu sıkıcı olmasın diye tüm bölümleri bir anda yazmayacağım her gün bir bölüm yazarım  :D 1. Bölüm 2. Bölüm 3. Bölüm 4. Bölüm 5.Bölüm 6.Bölüm 7.Bölüm 8.Bölüm...
  7. Çâler-i Cedd

Kendi Krallığının Askerlerini Oluşturma

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,226020.0.html kendi krallığımızın askerlerini oluşturmayı buldum fakat ingilizcem zayıf olduğundan kullanamadım yardımcı olabilecek biri var mı eğer çevirebilen biri olursa çok fazla modcunun da işine yarayacağını düşünüyorum :mrgreen:
  8. Çâler-i Cedd

Hakimiyet ( 5. Bölüm Eklendi )

1. Bölüm 2. Bölüm 3. Bölüm 4. Bölüm 5. Bölüm hikayenin ismi için önerilere açığım lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin yorumlarınız benim için önemli :)  bu hikayenin yazdığım...
  9. Çâler-i Cedd

1 soru - 2 sorun

başlıkta da belirttiğim gibi 1 sorum, 2 de sorunum var sorum şu ; 1. sorunum ; yeni bir şehir ekledim modül sistemde de hiçbir sorunla karşılaşmadım fakat eklediğim şehre girince resimde de gördüğünüz gibi tuhaf bu sorunla karşılaşıyorum şehirde benim adamımdan iki tane daha oluyor...
  10. Çâler-i Cedd

Mini Mod

arkadaşlar merhaba sırf bu konuyu açmak için üye oldum o yüzden eğer yanlış açtıysam mazur görün ben bir mini mod yapmak istiyorum fakat modül sistemle ilgili hiçbir bilgim yok morgh's programını kullanarak asker ekledim fakat başka bir şey yapamadım sorum şu modül sistemi kullanmadan oyuna...
Back
Top Bottom