Search results for query: *

1. Melankoliq

WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Merhaba ben en son su cevirmen gorevini bi lorda sordum ama bana novgoroddan bahsetmedi direk mamai yi hanlarda arayarak bul dedi
  2. Melankoliq

WFaS M&B: Ateş ve Kılıç - Oyun içi bilgi alanı [Senaryolar, Görevler vs.]

YA BEN ŞU VARŞOVAYI AL GÖREVİ GELMEDEN ÖNCE VARŞOVAYI ALMIŞTIM ŞİMDİ GÖREVİ TAMAMLAYAMIYORUM NAPMAM GEREKK ???? :?: :?: :?: :?: :?:
  3. Melankoliq

[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Bayram ben modu indirdim Harek in ilk verdiği görevde çapulcu öldür diyor çapulculara tıklıyorum savaş başlıyor ama isyanı başarıyla püskürttün yazısı çıkıyor savaş falan olmuyor yani nası çözerim ? :ohdear:
  4. Melankoliq

TAMAM HALLETTİM BEN BİR ŞEY DAHA SORACAKTIM NORDLARIN YÜKSELİŞİNDE ZENDAR HANINDAKİ KOMUTAN BANA SVADYALI ESİR KOMUTANLA GÖRÜŞMEM İÇİN GÖREV VERİYOR AMA NOTLARA GÖREV GELMİYOR VE KOMUTANA GİDİP KONUŞUNCA DÖVÜYORUZ VE BAYILIYOR SONRA HİÇBİR ŞEY OLMUYOR NEDEN ?? YENİ VERSİONDA MI DÜZELECEKTİR?? :ohdear:
  5. Melankoliq

Kardeş ben bu modu yandiskten indirdim ama HATA VERDİ Mod açılamıyor dedi.
  6. Melankoliq

Nordların Yükselişi DörtYolHanı SenaryoHatası

ARKADAŞLAR BEN WARBAND NORDLARIN YÜKSELİŞİ SENARYO MODUNDA OYNARKEN KOMUTAN, SVADYALI KOMUTANI PATAKLAMAM İÇİN GÖRMEM İÇİN GÖREV VERDİ GİTTİM GÖREVE KOMUTANI BAYILTTIM SONRA HİÇBİR ŞEY OLMADI NOTLARDA GÖREVİMDE YAZMIYORDU ÇÖZÜM !!! PLEASE
Back
Top Bottom