Search results for query: *

1. [WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

BİRİCİSİ  turnuva sistemi çok karışık güzel bir şeye benziyor ama türkçe olsa gayet iyi olur ikincisi şu haritada her yerde devriye var bu devriye yerine çapulcu haydut falan olsun hepsi daha iyi kesecek haydut bulmak zor yok rum devriyesi yok konya devriyesi vs vs bunlar gerçekten haritada yer kaplamak dan başka bir işe yaramıyor
  2. Hatalar ve Buglar

hatalar ve buglar diye sayfa var tamam eyvallah da bu mesajlara niye yetkili cevap vermiyor ???
  3. Mareşal oldum ama kimsenin umrunda değil

son versiyonda yım osmanlıyım ama kendi imparatorluğumu kurduğumda da aynısı oluyor du ama ilk zamanlar da yani eskiden oynadığımda olmuyordu boyle bir şey oyunu silip baştan kuracağım modu  bastan kuracağım
  4. Mareşal oldum ama kimsenin umrunda değil

Bundan önceki versiyon da da aynı böyley di seferberlik ilan ediyorum kimse takip etmiyor Mareşal bertaraf oldu falan diyo herkes
  5. Mareşal oldum ama kimsenin umrunda değil

Native de denemëdim ama başka bir mod da sıkıntı yok bu mod da takip etmiyorlar
  6. Mareşal oldum ama kimsenin umrunda değil

oyuna yeniden başlayacağım acaba yine aynısı olacak mı
  7. Mareşal oldum ama kimsenin umrunda değil

ama benim peşimden gelen hiç kimse yok :grin: sadece sana yeni görevim var beni takıp et dediğimde takip ediyorlar
  8. Mareşal oldum ama kimsenin umrunda değil

Eyvallah kardeş :grin: :grin: :grin: :grin: bu sorunu alan başka arkadaş var mı ya
  9. Mareşal oldum ama kimsenin umrunda değil

Yok ya 200 300 asker var benim 400 kadar asker var yine takip etmiyor lar ilişki seviyesi de gayet mükemmel 1 kişi bile takip etmiyor
  10. [WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

v 3.1 i indirdiğimizde diğer versiyonlardaki özellikler olacak demi sadece v 3.1 i indirmemiz yeterli oyle mi acaba
  11. Mareşal oldum ama kimsenin umrunda değil

arkadaşlar osmanlı da mareşal oldum ama seferberlik ilen ediyorum mesala kimse takip etmiyor beni gidiyorum soruyorum bi lorda sen ne yapıyon diyo o da mareşalimiz bertaraf edidiği için ona eşlik etmiyorum diyo halbuki 200 300 adamım var nam iyi onur iyi ilişkiler de süper ama takip etmiyorlar...
  12. [WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

modun boyut u ne kadar
  13. [WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

Haklısın Tebrikler kardeşim ??
  14. [WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

gayet güzel ama sanki haritanın bazı yerleri çok boş görünüyor Oralar a bir kaç kale bir kaç köy olsa daha iyi olmaz miydi bir de Constantinople yerine istanbul olsa dağa iyi olurdu o zaman lar ismi istanbul değildi ama Constantinople de bir tuhaf durmuş emeğe saygı ??
  15. [WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

Sen iyisini bilirsin kardes öyle wap en iyisi ??
  16. [WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

diploması olmasi güzel bir şey değil mi o zaman. zor mu diploması eklemek 
  17. [WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Kolay gelsin başarılar ☺ellerinize sağlık cihat ve Haçlılar ve Osmanlı senaryo su oynamaktan bıkmistık siz bir kaç mod dağa var onlarıonları sabırsızlıkla  bekliyoruz ?
  18. [WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

kolay gelsin çalışmalar nasıl gidiyor
  19. [WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

cogu mod yapımında diplomosi var mı diye soruyorlar diplomasi ne oluyor ve bu modda var mı :grin: kolay gelsin
  20. [WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

İnşallah sana başarılar sabırsızlikla bekliyoruz kolay gelsin ?
Back
Top Bottom