Search results for query: *

1. [SP] Bozkurtlar Diriliyor! BETA ÇIKTI ! ( Konu Düzeni + anket + ufak video )

Deli Kurt said:
    Birde göktürklerle roma birbirlerine coğrafi olarak çok uzaklar.

Ona bakarsan Warband'da Norld'lar,İskandinavya ülkelerini temsil ediyor, Svadyalı'lar da Avrupa'yı .Coğrafi olarak birbirinden çok uzaklar ama oyunda komşular.  :fruity:
  2. Rütbe Sistemi

Bu sistemle alakalı bişi göremedim.Varsa link atabilirmisiniz?Ya da direk anlatsanız? :mrgreen: Nası rütbe atlanır,neye bağlıdır vs.  :D
  3. Oyun Açılmıyor (Çalışmayı Durdurdu Hatası)

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,204079.0.html

Bu rehbere bi bak istersen. :grin:
  4. Pazar Sorunu Lütfen Yardım Edin

sheef54 said:
    olmadı kardeş yada ben yazılanı yapamadım arkadaş karmaşık anlatmış diğer karakterde pazar var kardeş

Bence fazla ilerlemediysen tekrar başla.Rehber karmaşık geliyorsa en iyisi... :lol:
  5. mod önerisi

Native bittiyse,bir klasik olarak Diplomacy mod bence. :razz:
  6. Haydut Sorunu

Aslında çözüm çok basit.Kökten çözüm :

HİLESİZ OYNA!
  7. Arkadaşlar İncili Arwa ile evlenemiyorum yardımcı olurmusnuz

Merhaba

Sanırım taht talipleriyle evlenilmiyor.Bende denemiştim Suno Leydisiyle ama herhangi bi seçenek çıkmamıştı.

Yaşım geldi diyorsan,git Nord leydileriyle evlen.İyi bi itibar kazanırsın. :fruity:
  8. Arkadaşlar En İyi Okcu Birlik Hangisi

Öncelikle Merhaba

Aslında iş değişir.Yani meydan savaşı ve kuşatma savaşında farklı birimler ağır basıyor. :arrow: Örneğin meydan savaşlarında,savaşa giderken arbaletçiler hayat kurtarır.Tabii yanına biraz asker bırakmak kaydıyla.Yoksa düşman okçularını eritir,balta tutturmaya çalışırsın.
    :arrow: Kuşatma da ;
    SALDIRI yapıyorsan bence en iyisi yine arbeletçiler :lol:.Veagir-Nord nişancıları adamları duvarların arkasından pek vuramıyor.Keskin Nişancı Rodoklar,tam hedef aldıkları için yarıyor ön savunmayı,içeri girmen daha kolay oluyor.

SAVUNMA daysan en iyisi Veagir-Nord Nişancıları.30-40 veagir okçusu düşmanına saç baş yoldurtur. :mrgreen:

İnşallah Yararlı Olmuştur.İyi akşamlar...
Back
Top Bottom