Search results for query: *

1. İşbara Alp

Kış Lakırtısı

Havalar da soğudu ya
  2. İşbara Alp

Balamir, "Bir Milletin Umudu", Karalama*

Yıl 370, Kaplan Yılı. Devamı 2.bölümle gelecek. Uzun süre sonra ilk defa yazıyorum. Eksik çok olabilir. Olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açığim. Okuduğunuz için teşekkür ederim :)
  3. İşbara Alp

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!
  4. İşbara Alp

TSK'nın Fıratın Doğusuna Askeri Operasyonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Operasyon bir kaç gün içerisinde başlayacakmış. Allah Türk askerinin yardımcısı olsun. ÖNEMLİ NOT: Konu kısa sürede düzenlenecektir.
  5. İşbara Alp

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Bayramımız kutlu olsun. Nice 29 Ekimlere...
  6. İşbara Alp

Airsoft Oyuncak Siparişi

Selamlar ahali. Uygun fiyatlı airsoft oyuncağı buldum. Fakat yabancı bir sitenin satışını yaptığı bir oyuncak. Gümrükte takılırmı sizce?
  7. İşbara Alp

Bilgisayarım Ekran Kartımı Görmüyor[KOD 43 HATASI]

Selamlar ahali, 2014 den bu yana Nvidia Geforce GT630M in sorunuyla boğuşuyorum. Ekran kartımı görmüyor pc ve bu yüzden Intel HD Graphics 3000 kullanmak zorunda kalıyorum. Lütfen bana yardımcı olun. İyi Forumlar.
  8. İşbara Alp

Srebrenitsa Katliamı

Büyük bir insanlık trajedisi olan Srebrenitsa katliamının üzerinden 23 yıl geçti. En az 8 bin 372 Boşnak sivilin Sırp askerlerce hunharca katledildiği Srebrenitsa soykırımı, aradan 23 yıl geçmesine rağmen Boşnak halkı için dinmeyen bir acı olarak kalmaya devam ediyor. Bu konu hakkında...
  9. İşbara Alp

YAYGaming Youtube

Biz Kimiz? Yiğit bir Gökbörü İşbara Alp Cesur bir Muhafız Wuuthrad Onurlu bir Paşa YusufPasha Yetenekli bir Afrandez Afrandez Delikanlı bir Bistüri Bistüri Beşi bir arada oyun videoları çeken şekilli şukullu bir kanalız. :D Hangi Oyunları Oynuyoruz? Left 4 Dead 2 Mount & Blade Serisi CS:GO Day...
  10. İşbara Alp

STEAM HESABIMDAN İSTEĞİM DIŞINDA İLETİ GÖNDERİLİYOR! ACİL!

SAKIN AMA SAKIN KONUDAKİ LİNKE TIKLAMAYIN Bir arkadaşım bana bu linki yolladı My referral code: z5fk2051kd for free 3$ don't need deposit for withdraw - bende skin sitesidir güzel skinler vs veriyordur diye tıkladım. Her takas skin sitesinde olduğu gibi guard kod ile giriş yapmamı istedi...
  11. İşbara Alp

Bilgisayar Ses Vermiyor

Laptopum da bu gün bi sorun ortaya çıktı. Driverlar yüklü olmasına rağmen dışarıya ses vermiyor. Sadece pc ilk açıldığında ses veriyor ardından hiç bir şekilde ses vermiyor. Driverları kaldırıp yeniden kurmama rağmen düzelmedi. Nasıl ççözebilirim?
  12. İşbara Alp

3 Mayıs Türkçüler Günü

Tüm Türkçülerin 3 Mayıs Türkçüler Günü kutlu olsun.
  13. İşbara Alp

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.
  14. İşbara Alp

Ziraat Türkiye Kupası - "Bir kupadan daha fazlası"

Şuana kadar açılmadı galiba ben de açayim dedim. 2017-2018 sezonu Ziraat Türkiye Kupası yarı final maç sonuçlari: Beşiktaş 2 - Fenerbahçe 2 3 kırmızı kart( Quaresma,Alper,Volkan) Galatasaray 2 - Akhisarspor 1 Rövanş maçları: Akhisarspor 2 -  0 Galatasaray 18 Nisan çarşamba Fenerbahçe 3 - 0...
  15. İşbara Alp

Kalecilik Platformu

Merhaba sevgili forum ahalisi, Ben kaleciliği çok seviyorum. Ve az birazda iyiyimdir. Acaba yazın nasıl kalecilik yapabilirim bilen varmı? Birde kendimi nasıl geliştirebilirim? Şimdiden teşekkürler. :) EDİT: Bu konuda kalecilikle ilgili konusacağız. Antrenman Günlüğü
  16. İşbara Alp

Fizik Deney Projesi

Arkadaşlar bir çoğunuzun bildiği gibi ben 10. sınıf öğrencisiyim. Fizik dersinden proje aldım hoca bana basınçla çalışan ölçme aletlerinin prensibini kanıtlayan deney yapmamı ve bunada ek olarak bir simulasyon yapmamı istedi. Nasıl yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz?
  17. İşbara Alp

TSK Afrine Girdi - Zeytindalı Operasyonu

Türk Silahlı Kuvvetleri 20 Ocak 2018 saat 17:00 itibari ile Suriyenin terör örgütü PYD/YPG/PKK kontrolündeki Afrin bölgesine sınır ötesi harekat başlattı.20 Ocak 2018 saat 18:00 itibari ile  7 bölgedeki 113 hedefin 108'i nin vurulduğu ve 100'ün üstünde teroristin etkisiz hale getirildiği...
  18. İşbara Alp

Yurtdışı Platformu

Bu konuyu yurtdışına okumaya gidecek, tatile gidecek vs vs kişilerin bilgi alması için oluşturdum. Ayrıca konu açıp kirlilik yaratmaktansa tek bir konu altında konuşmak daha mantıklı bence.  :D İyi forumlar... EDIT: mobildeyim evde konuyu duzenliyecegim.
  19. İşbara Alp

30 Ağustos Zafer Bayramı!

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun forumdaşlarım!Bütün şehitlerimizin ruhu şaad olsun.Bu zaferi bize kazandıran en önemli kişi olan Baş Kumandan,Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü saygı ve özlemle anıyoruz...
  20. İşbara Alp

Modelleme Sorunu!

Alttaki CavalryMan'e ait moddaki kılıç.Lakin CavalryMan deki düzgün iken bendeki şöyle oluyor: Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Back
Top Bottom