Search results for query: *

1. bthmod

Need More Info Alışveriş Yaparken Oyunun Çökmesi

Marketten alacağımız x itemine basıp sayısını sıfıra kadar çekersek yani hepsini satın almaya başlarsak ve o sırada gidip başka bir ürüne tıklarsak oyun çöküyor
  2. bthmod

Nüfuz Çok Fazla

Arkadaş politikalar vs yüzünden herkesin nüfuz fırlamış böyle olacaksa politikalar 50 nüfuz harcamanın orduyu çağırmak için harcanan nüfuzun ne önemi var? Buna denge getirilmeli
  3. bthmod

Görevler Silinmiş

Eski yaptığım görevlerin çoğu silinmiş ancak dört tanesi hala duruyor. Kralın oğlunu (genç lord eğitme) görevi vardı. Onun bitmesine henüz 100 gün felan vardı ama görevi tamamladım sanırım ve o görev tamamlandığı için böyle oldu. Sorun şu ki genç lord hala yanımda duruyor
  4. bthmod

Ordu Genişliğini Ayarlama

Bilen hiç kimse yok mu?
  5. bthmod

Bannerlord Core Game Loop

I'm not sure that but i did something.
  6. bthmod

Resolved Orduya katılmışken Savaşa Girememe

Bu bug bir orduyla beraber savaşa girdiğinizde ve size yönetmek için ordu kolu seçmeniz gerektiğinde gerçekleşiyor. Bu bug'un sebebi ekran çözünürlüğünden kaynaklanıyor. Eğer ekran çözünürlüğünü 1024x768 olarak oynuyorsanız bitti seçeneği gelmiyor ve savaşa giremiyorsunuz. Savaşa girmeden önce...
  7. bthmod

Need More Info Kervan Satın Alınca Oyunun Çökmesi

Sanırım bu çökmenin nedeni şehir tüccarından kervan satın almadan önce yanınızda sizinle beraber hareket eden yoldaşa "diğer yoldaşları topla" komudunu vermekten dolayı oluşuyor. Eğer yoldaşa bu komutu vermeden tüccardan kervan alırsam oyun çökmüyor.
  8. bthmod

Need More Info Eğer Kuşatmada Düşman Lordu İkna Edersek Oyun Bozuluyor

Eğer kuşatma sırasında dışarıdan gelen bir lordu bizim krallığa katılmaya ikna edersek: kuşatma paneli gidiyor (sol tarafta ki saldır seçeneği vs olan) ancak oyun kuşatmaya devam ediyor. Hala yapım aşamasında olan inşaat vs varsa devam ediyor ancak oyun bizi kampı kaldırmış gibi algılıyor...
  9. bthmod

Kuşatma Bugu

Not: aynı zamanda bu bug sonrası başka bir lordla va konusmaya çalışırsanız oyun çöküyor
  10. bthmod

Kuşatma Bugu

Eğer kuşatma sırasında dışarıdan gelen bir düşmanı sizin krallığa katılmasına ikna ederseniz kuşatma kalıyor ancak kuşatma ekranı gittiği için tum ordu kamp halinde kalıyor be hiçbir sekilde bu durumdan çıkamıyorsunuz
  11. bthmod

(İnceleme) 30 Saat Oynamış Birisinin Gözünden Bannerlord

Yazının daha fazla insan ulaşması ve fikirlerinizi belirterek beyin fırtınası yapmak adına yorum yaparsanız mutlu olurum. Şimdi konuya geçelim Oyun Fazla Mı Zor? Arkadaşlar öncelikle oyunda yaklaşık 30 saat harcamış birisi olarak söylüyorum evet oyun biraz zor olmuş ancak bu oynanmayacak...
  12. bthmod

Ordu Genişliğini Ayarlama

Arkadaslar savaş sırasında ordu genişliğini nasıl ayarlayacagiz. Formasyonlarla oynarken bir anda ordu çok uzaklaşıyor birbirinden çok uzaklaşıyor uyuz oluyorum. Ayarlara baktım bununla ilgili bir tuş yok. Seçenekler arasında da eskisi gibi birbirinize yakın durun gibi bir seçenekte yok
  13. bthmod

Klandaki Yoldaşları Yanımıza Çağırmak

Neretzes'in Budalalığı'nı Araştır görevinden sonra ki görev, haritada ilerlerken lordların atlarında ünlem işareti oluyor onlara sorarak hızlı bir şekilde bu görevi bitirebilirsin
    O görev ile uğraşmak istememiştim. Şuan lord oldum ve bati imparatorlugu yok oldu sayılır eğer kral yok olursa görev buga girmez değil mi?
  14. bthmod

Klandaki Yoldaşları Yanımıza Çağırmak

Kendi krallığını kurman lazım ordu çağırman için kendi krallığını kurmak içinde Ejder Sancağı görevini yapman lazım
    Ejder sancağı görevi ne oluyor? Eğitimi atladım eğitimle alakalı bir görev mi?
  15. bthmod

Tımar Oylamaları (Yardım Lazım)

Krallıkta kiralık asker olarak yer almadığına emin misin ? Belki sebebi odur
    Hayır kiralık asker değilim. Kalem ve iki köyüm var zaten
  16. bthmod

Nüfuzum zaten 200-300 civarlarinda
    Sağ alttaki barda 2.Sırada nüfuz var oranın yanlış hatırlamıyorsam eğer minimum 150 olması gerek orayı para birimi olarak düşünebilirsin tımar sistemi için orayı da hizmet ettiğin krallık ordu kurduğunda orduya girdiğinde ordu ile bir yer kuşattığında ordunun yemekleri bitince senden ihtiyaçlarını karşıladıklarında ve buna benzer sebeplerden dolayı artıyor yani anlıyacağın krallığın ile birlikte vakit geçirirsen nüfuzu arttırabilirsin sonra oylama sekmesi açılınca sahip olduğun nüfüzü kendine basarsın eğer diğer klan üyelerinden daha fazla nüfuz oyuna sahipsen tımar senin olur
    Nüfuzum zaten 200-300 civarlarinda
  17. bthmod

Arkadaşlar kendi kuşatıp aldığım şehrin şehir kime verilecek oylamasında ben yokum. Bu oylamaya dahil olmak için ne yapmam gerekiyor. Klan seviyem 2
  18. bthmod

(BUG-COZUMU) Kervan Satın Alınca oyunun Cokmesi

Bu çökmenin nedeni kervandan birşey satın almadan önce yanınızda gelen yoldaşa "diğer yoldaşları topla" komudunu vermekten dolayı oluşuyor. Eğer yoldaşa bu komutu vermeden kervanı satın alırsanız oyununuz çökmeyecektir.
  19. bthmod

Savaşa Girememe Bugu (ÇÖZÜMÜ)

Bu bug bir orduyla beraber savaşa girdiğinizde ve size yönetmek için ordu kolu seçmeniz gerektiğinde gerçekleşiyor. Bu bugun sebebi ekran çözünürlüğünden kaynaklanıyor. Eğer ekran çözünürlüğünü 1024x768 olarak oynuyorsanız bitti seçeneği gelmiyor ve savaşa giremiyorsunuz. Savaşa girmeden önce...
  20. bthmod

Yaşadığınız Buglar'a Bulduğunuz Çözümler:

Envantere gir çık yapınca oyunun çökmesi: Bu konuda açılmış başlığa tıklayarak ulaşabilirsiniz Görevin kalan zamanını eksi değerli vermesi: Bu mod ile sorunu çözebilirsiniz Bulduğunuz çözümleri yazarak diğer arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz.
Back
Top Bottom