Search results for query: *

• Users: Uzokhan
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Uzokhan

TGA uzantılı Texture dosyasını nasıl .dds çevirebilirim?

Merhaba arkadaşlar, hocalar. Soru başlıkta gördüğünüz gibidir. TGA uzantılı bir Texture dosyasını openBRF de açmam için nasıl dds çevirebilirim?
  2. Uzokhan

[WB][SP] Hun Senaryosu: Mete Han | İptal!

MÖ 200 çevrelerinde, Tuvu Bey oğlu Hun Tanhusu (İmparator) Teoman Han, boylar halinde ayrık yaşayan Hun Budununu (Millet, Ulus)  birleştirmiş, tek yumruk haline getirip Büyük Hun Devletini kurmuştur. Uzun bir süre yağız yeri titretmiş, orduları gür kılmış ve Çin'i korkutmayı başarmıştır. Ancak...
  3. Uzokhan

Forum Profilime İmza ekleyemiyorum

Merhaba arkadaşlar. İmza yerine gif eklemek istiyorum ama bir türlü beceremedim yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler.
  4. Uzokhan

Mount&Blade Warband Doğuş''Oğuz Kağan''

Öncelikle herkese merhabalar. Biz EBO Game Studio ekibi olarak Doğuş''Oğuz Kağan'' isimli bir mod yapmaya karar verdik ve başladık. Şu anda modellemeler ile uğraşıyorum ardından haritaya geçeceğim.Harita Orta Asya haritası olacaktır. Senaryo: Özellikler: Ekip: En kısa zamanda mod ile...
  5. Uzokhan

Module System Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben module system'i kurarken yanlışlıkla sistem özelliklerinden ortam değişkenlerinde path'imde ki değişkenleri sildim onları nasıl geri getireceğim ? Sorun : http://i.hizliresim.com/yP0MoM.png Bir sorun daha build dediğimde şöyle oluyor ...
  6. Uzokhan

Wings3D jpg,jpeg şeklinde kayıt alamıyorum

Merhaba arkadaşlar.Ben Wings3D'de bir kılıç modelledim fakat onu jpeg formatlarında kaydedemiyorum.Bunu nasıl yaparım lütfen yardım eder misiniz? :|
Back
Top Bottom