Search results for query: *

1. Cherkez

[WB][SP]Native More Troopers Mod

Kuşatma ya da savaşlarda bir sorun yok.Kuvvetle muhtemel module sistem ile yapmadığım için var o sorun.Zaman bulursam tüm modu module sistem ile tekrar yapacağım.
  2. Cherkez

Mout and blade savaşta sol alt yazı ve renklerinin anlamları

Kırmızı,senin himayendeki birinin öldüğü
    Mavi,turkuaz,yeşil rakibin alt edildiği
    Sarı, senin himayendeki birinin bayıldığı
    Açık mor,müttefikin bayıldığı
    Koyu mor,müttefikin öldüğü anlamına geliyor.
  3. Cherkez

[WB][SP]Native More Troopers Mod

Native More Troopers Açıklama: Native orijinalliğini bozmadan krallıklara ekstradan askerler eklendi ve krallıklar arasında bir nevi güç dengesi sağlandı.Vanilla oyunu bozmadan eğlenmek isteyenler için. Eklenenler: +Krallıklara ekstradan birimler +Kelle avcılarında artık kesinlikle 1 adet...
  4. Cherkez

Chests and items

Thanks for the guide :smile:
  5. Cherkez

Chests and items

How i make chests and put in items ? Like in Rivacheg chest.(I guess I'll use edit mode)
  6. Cherkez

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Brf leri kullanabilir miyiz acaba ? Litdumun özel brfleriyse ondan izin isteyeceğim.
  7. Cherkez

Unable to find mesh error

Thank you so much i made it.
  8. Cherkez

how do i add ?
    when i try to add it redirects to commonres file

Did you add your new brf file in module.ini? The only thing which comes into my mind. You need to reload your new mod resource there.
  9. Cherkez

Make a screenshot of the in-game error message. Also make a screenshot of the material setting of the mesh.
  10. Cherkez

I take unable the find mesh error.I made everything.I use module system.But i cant add this.
  11. Cherkez

Kadın karakter ile isyan edemiyorum

Bugün tamamladım iki görevi birden.Hilesiz aşırı zor eğer gerçekten başarımı istiyorsan.Cheatmenu ve cheat engine kullan lordları sürekli kendi tarafına çek tüm calradiayı fethet benim 2 saatimi aldı Empress ve Golden Throne'u kazanmak ayrıca saveyi köşeye atıp "Size katılmak istiyorum" seçeneği ile Manifest Destiny yi de elde ettim.
  12. Cherkez

WB Item eklemek

Başka bir moddan item alıp Native'e nasil item ekleyebilirim ? Her itemi kafama göre ekleyebilir miyim ? itemkinds texturestir o dosyalarla ugrasmayi biliyorum sadece item ekleyemiyorum şimdiden teşekkürler.
  13. Cherkez

Kadın karakter ile isyan edemiyorum

Hile kullanıp biraz da çetinld engin yardımıyla kendine asker basıp çok hızli CHEAT:Besiege the castle seceneğiyle her yeri fethedip son şehir kalınca hileleri kapatıp başarımı elde etmeye çalışabilirsin.
  14. Cherkez

Başarımlar

İkisini de yaptım.Yapamayan arkadaşlar için kervanlar ve köyler aynı krallıktan olursa tam verim alırsınız.
  15. Cherkez

Başarımlar

(Hileli oynamıyorum ve karakter ihraç ithali de yapmadım hileyi aç tikli değil)Arkadaşlar 3 karavan yağmala ve 3 köy yağmala başarımı var ve onlarca yağma yapmama rağmen hala başarımi kazanamadım.(The Bandit) ve 3 sığır çal başarımını da yapamıyorum(Got Milk?) ayrı bir şeyler mi yapacağız acaba ?
  16. Cherkez

2.7 gb'lık güncelleme

Oyunun dosyalarını da silmiş olabilirsin.Atölye içerikleri de olabilir tabii.
  17. Cherkez

Kış indirimlerinde Warband ne kadar ucuzlar?

15TL ye full collection al lazım olur.
  18. Cherkez

Mount & Blade: Warband Multiplayer Püf Noktaları

Ayriyeten at üstünde yan yana mızrak ya da kargı ile kapışırken mouseı düşmandan uzağa doğru çevirip saldırı tuşuna basınca animasyon girdiğinde düşmana tutarsan yan yanayken hasar verebilirsin.Bunu da ekleyebilirsin.Savaş mızrağında çok iş yapıyor.
Back
Top Bottom