Search results for query: *

1. Alphan52

[WB][SP] [P]Mod

Forum Türkçülerinin eski ulu kağanlığından gelen savaşçıya yol verin :smile: Yaz oraya hacı beni.
  2. Alphan52

[SP] Anneciğim, Türkler! - Alpha [BUGFIX]

Arkadaşlarım keşke her durumda herkes yorum yapmasa. 200 SAYFAYA YAKIN MESAJ DOLDU...
  3. Alphan52

[SP]Osmanlı Senaryosu[İndirme Linki][Ana Konu]

uluğ bey said:
    Deli Kurt dediklerimi düşündünmü 24 oğuz boyunun hepsinsenden 1 er aşiret güzel olur

Ben de arkadaşıma katılıyorum, 24 boyun hepsi de olmalı. Çepniler olmadan Karadeniz mi olurmuş hiç :smile:
  4. Alphan52

Mount and Blade Warband - Viking TR yama yapımı

Sonuç olarak yama işi ne oldu?
  5. Alphan52

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Kusura bakma o spoiler meselelerini yapmayı bilmiyorum. Forumda yeni sayılırım. Cevap içinse teşekkürler.
  6. Alphan52

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Kızımm Asenayı Pravendeki kara şovalyelerin elinden kurtardım sonra bana ölüm tepesine git dedi görev orda bir lord vardı, lord ölmüyor :grin: Denedim bayağı sonra böyle olmayacak dedim hileyi bastım bastım da bastım o da olmadı. En sonda belki ölmem gerekiyor görevin devam etmesi için dedim kendimi öldürttüm. İlk önce bayıldın yazdı sonra da öldün??!! :grin: Orada ne yapmam gerekiyordu?

Teşekkürler spoiler meselesi için.
  7. Alphan52

Mount And Blade l SultanAlparslan Modu

https://www.facebook.com/mbwarband2/timeline    (Sultan Alparslan Mod sayfası)

Facebook sayfamıza bakarsanız orada daha fazla resim olduğunu göreceksiniz. Burası da en kısa zamanda düzenlenecektir.Herkese hayırlı günler. :smile:
  8. Alphan52

Zaman / Yeni Bölüm ÇIKTI!

Çok akıcı ve güzel olmuş. İnşallah devam eder. Kolay gelsin  :smile:
  9. Alphan52

Kanuni Şehzadelerin İntikamı Mod

Mod iptal edilmiştir arkadaşlar. Şu anda Sultan Alparslan modu üzerinde çalışmaktayız. Bekleyen herkesten özür dileriz...
  10. Alphan52

Warband Update: 1.172 ve Eski versiyonlar

Negatrm The Berserker said:
    Alphan52 said:
    Starting new log file.
    Version:  1.167
    ERROR: Unable to open file: CommonRes/core_shaders.brf

Böyle bir hata alıyorum oyunu silip tekrar yükledim ama nafile lütfen yardımcı olun. Günlerdir oynayamıyorum oyunu.. :sad:
    Oyunu karşıdan indirirken hata oluşmuş olabilir. Bu durumda sende oyunu yüklerken problem çıkarıyor. Her neyse, yükleme işlemlerini, varsa kullandığın oyun platformları vesaire biraz daha detayına girersen yardımcı olabilirim.
    Oyunum orjinal. Bir arkadaş sorduğumda bunun kaplamalar dosyasıyla oynadığım için olduğunu söyledi.  Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Yardımlarınızı hala bekliyorum saygılar.
  11. Alphan52

Warband Update: 1.172 ve Eski versiyonlar

Starting new log file.
    Version:  1.167
    ERROR: Unable to open file: CommonRes/core_shaders.brf

Böyle bir hata alıyorum oyunu silip tekrar yükledim ama nafile lütfen yardımcı olun. Günlerdir oynayamıyorum oyunu.. :sad:
  12. Alphan52

Taht Oyunları Jon Snowun İntikamı

Selam kardeşim ben Kanuni moddayım(Şehzadelerin intikamı). Diyeceğim odur ki sen vazgeçme biz destek çıkarız. Zaten tanıyorsun bazılarımızı.
Back
Top Bottom