Search results for query: *

• Users: Roe
  • Order by date
  1. Roe

"88" Gaming Community | LEG • LXXXVIII

Eski dostları görmek güzel başarılar @Gatts
  2. Roe

94th Legion | LEG • XCIV

Başarılar. Yeni yapılanmayı merakla bekliyorum. (y)

51mbJ6bC_400x400.jpg
  3. Roe

98° Gaming Community // Greztens [GRZ]

Nw'de sizi Ibrahim Pasha'dan ötürü takip ediyordum. Burada da görünce iyi dileklerimi iletmek istedim. Başarılar dilerim.
  4. Roe

Silinecek!

Arada bir yapın böyle listelerde gülelim eğlenceli oluyor.
  5. Roe

[NWL-TR] Napolyon Savaşları Türkiye Ligi / İstek-Talep-Şikayet

-İlk yapılan officer aimde ihlal yapan oyuncuya slay atılmalıydı.
    -3 dk 32. sn ve 5 dk 40. sn de subayın elinde musket olduğu için officer aim geçersiz.
    -Belirtilen dakikalarda gaps yapılmış fakat saniyeler içerisinde boşluklar kapatılmaya çalışılmış. Hakem olan arkadaş her hangi uyarıda bulunmamış
  6. Roe

Napolyon Savaşları Ligi Türkiye Ligi - [NWL-TR] [3.Sezon-Winter Season]

Oyun içi adınız: Roe
    Alayınız:-
    Steam Linki: http://steamcommunity.com/id/roebucktr/
    Admin tecrübeleriniz, varsa referanslar: Çoğunlukla TR tagıyla başlayan sunucularda adminliğim bulunmakta.
  7. Roe

53rd Kuva-yi Milliye Brigade [EU] ⚡ 2016'dan Beri ⚡

Knime - General Shepherd ? said:
    Hemre' : Otoblock öyle mi?  :smile:  Arkadaşın eğitimini bizzat ben yaptım, o zaman bende mi Otoblock oluyorum? Roebuck?

Ve ayrıca, Hemre sürekli hemen hemen geceleri oyuna girerek, kendini alıştırmakta, bunu 82.Alay ve diğer bizimle bulunduğu Alaylarda bile olsa yapıyor, halen yapıyor.. Çocuğa ilk önce bir şeyle sınamadan önce, kanıtlarınızı dökün.. Bende eski bir oyuncuyum, kimin ne hile kullandığından daha çok kimin ne olduğunu iyi biliyorum, yani "Hemre" için böyle bir şey yazılması hoş değil,

Ayrıca "Marco" senin ne haltlar kullandığını bu ortamda çoğu kişi biliyor, senin burada yazı yazman bir komedya oluşturmakta. Yapma  gözüm.
    Bahsi geçen arkadaşın dili yok mu o bana yazmıyor siz neden bu kadar rahatsız oldunuz? Bu arada belli nasıl eğitim aldığı. Ben sadece tepkimi dile getirdim buda benimle yöneticiler arasında. Boş yapmayın adamların konusunu kirletmeyin
  8. Roe

MrHerobrine said:
    RoebuckTR said:
    Merhaba, alay yöneticilerini bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Böyle bir konu hakkında yazmak istemezdim ama sizi bilgilendirmek istiyorum. 53rdKuvMill_Er_Hemre isimli oyuncunuz oto blok hilesi kullanıyor böyle karaktersiz oyuncular hem sizin alayınızın ismini kirletiyor hemde Napoleonic Wars Türkiye camiasındaki oyuncuların oyun zevkini katlediyor sadece bahsi geçen arkadaş değil bir çok alayda da kullanan kişiler olduğuna çok eminim. Gayet tabii nereden anladın diye bana soracaksınız 2012 yılından yani Napoleonic Wars eklenti paketi çıktığından beri aktif olarak oynuyorum yaklaşık 5 yıldır edindiğim tecrübelere dayanarak kimin hile kullandığını anlıyorum beni camia içinde tanıyan bir sürü oyuncu, alay yöneticisi vs. var beni tanıyanlara sorarsanız nasıl bir oyuncu olduğumu onlar söyleyecektir. Konumuza dönersek gerekeni yapacağınızdan eminim. Fazla uzatmadan bundan sonra hangi alaydan olursa olsun hile kullanan oyuncu tespit ettiğimde yöneticileri bilgilendirmek amacıyla konularının altına yorum yapacağım. Başarılar Dilerim.

Yorumunu okuyunca sesli güldüm resmen  :lol:

Sadece iyi oynayamayan bir oyuncusun, Kaç yıllık oyuncu olduğun önemli değil.Bir dostum olduğu için söylemiyorum ama inan bana Hemre denen insan AutoBlock kullanacak en son insanlardan Lütfen kesinliğini bilmeden insanları suçlama.
    İyi oynayamayan bir oyuncuyum öyle mi? sen bana karşı oynadığına eminmisin senin ismini bile yeni görüyorum sen git en iyisi beni bi araştır ben aslını astarını bilmeden kimseye hile demem sana tavsiyem Tr Groupfighting sunucusuna gir arada zaten kim olduğumu öğrenirsin benimle oynamadan hakkımda boş konuşma daha dün ki çocuksunuz siz daha oyunu öğrenirken ben milli takımla turnuvalara katılıyordum bu arada burada ki muhattabım sen değilsin klan yöneticileri sadece hakkımda bilgin olmadığı için sana bir kereleğine cevap veriyorum.

SooNationaL said:
    Şimdi bak kardeşim ben hemreyi nizamı cedid tümeninden tanıyorum klanımızın adını beğenen bizim ortamımızı seven kişi olduğu için bana çok ısrar etti klanıma aldım ben onu en son 3 ay önce oynayışını gördüm ve hatırlamıyorumda benim tüm adamlarımı gel sına klanda sadece benden başka gf'cide yoktur .

bu akşam köyden dönüyorum pazartesi bi bakacağım ancak her blok yapana autoblock denilmez 2 3 kişiyle tespit ediyorduk biz otoları iyi günler dilerim ...

Oto kullanan kendini zaten belli ediyor dostum her blok yapmasını bilen adam illa saldırı bloklarken hata yapar ben sadece size bilgi vermek için yazıyorum bundan sonra konunun kirlenmemesi adına buraya cevap vermeyeceğim isterseniz özelden yazabilirsiniz.
  9. Roe

Merhaba, alay yöneticilerini bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Böyle bir konu hakkında yazmak istemezdim ama sizi bilgilendirmek istiyorum. 53rdKuvMill_Er_Hemre isimli oyuncunuz oto blok hilesi kullanıyor böyle karaktersiz oyuncular hem sizin alayınızın ismini kirletiyor hemde Napoleonic Wars Türkiye camiasındaki oyuncuların oyun zevkini katlediyor sadece bahsi geçen arkadaş değil bir çok alayda da kullanan kişiler olduğuna çok eminim. Gayet tabii nereden anladın diye bana soracaksınız 2012 yılından yani Napoleonic Wars eklenti paketi çıktığından beri aktif olarak oynuyorum yaklaşık 5 yıldır edindiğim tecrübelere dayanarak kimin hile kullandığını anlıyorum beni camia içinde tanıyan bir sürü oyuncu, alay yöneticisi vs. var beni tanıyanlara sorarsanız nasıl bir oyuncu olduğumu onlar söyleyecektir. Konumuza dönersek gerekeni yapacağınızdan eminim. Fazla uzatmadan bundan sonra hangi alaydan olursa olsun hile kullanan oyuncu tespit ettiğimde yöneticileri bilgilendirmek amacıyla konularının altına yorum yapacağım. Başarılar Dilerim.
  10. Roe

57.Türk Tugayı [AKTİF][En Büyük Türk Klanı]

güzel güzel gayet sağlam yakın dövüşçüleri var  :cool:
  11. Roe

2. Herd of Vultures Takımlar Arası Yakın Dövüş Ligi 2017 [İPTAL EDİLDİ]

iMortaluz said:
    Marji hergün benim başımın etini yiyiyor katıl katıl diyo bende kıramadım dayanamadım bu ısrarlarına

KATILMIYORUM

NOT: Yazma lan artık katılmıcam benim değil mi LEYN.
    Kardeş katılsanda ilk turdan yukarıya çıkayamacaksın :wink:
  12. Roe

Bannerlorda Nw Dlcsi Gelebilirmi?

Napolyon döneminden artık gına geldi holdfast nations at war diye napolyon döneminde geçen standalone bi oyun çıkacak zaten. Bannerlord'da çıkarılacaksa daha farklı dönem dlc'si çıkarılmalı bana göre. Şu bannerlord artık çıksında sadece kılıç sallamayada razıyım
  13. Roe

Daedric Princes [DP] | Groupfighting Takımı [KAPANDI]

Bugün itibariyle takımdan ayrılmış bulunmaktayım bundan sonra hiçbir groupfighting takımı ile bağlantım olmayacaktır sadece klanımla ilgileneceğim herkese başarılar dilerim.
  14. Roe

94th Regiment of Foot [AKTİF] 94th.enjin.com

Bu akşam 84th ile dostluk çerçevesinde bir maç yaptık kendilerine teşekkür ederiz Maç Sonucu: 94th 6 - 4 84th
  15. Roe

Güncellendi.
  16. Roe

30 Ağustos Zafer Bayramı [ Zafer Geçidi Töreni ve Bayram Etkinliği]

Alayın Adı: 94th ''Scots Brigade'' Regiment of Foot
    Alayın Lideri: Quadro , Fexion , Roe
    Getirilecek Birlikler: Hat Piyadesi (15-20)
    3. ve 4.Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  : Evet
    Sıkıyönetim durumu ( zorunlu değildir sadece daha fazla aktif olmanız ve alayınızın düzenli olması açısından) :  Hayır
    5. ve 6.Maddelerle ilgili durumu onaylıyor musunuz?  : Evet
    Evente hangi sınıflarla geleceksiniz? : Hat Piyadesi
  17. Roe

yecgga said:
    Maçlara ne zaman başlıyorsunuz? sizinle bi maç yapabilseydik güzel olacaktı :^)
    1-2 Haftaya Türk Alayları ile Event Düzenlemeyi Düşünüyoruz.
  18. Roe

Eline sağlık dostum  :wink:
  19. Roe

TR Ruler RPG

Hayırlı olsun kardeşim başarılar
  20. Roe

geri dönüş yapsak mı acaba klan ortamını özledim   :grin:
Back
Top Bottom