Search results for query: *

1. HNedret

Birim Değiştirme

Arkadaşlar oyunda ok attığımızda uzunluk yard birimi ile geliyor.Onu metre veya başka bir birime nasıl çeviririz? Şimdiden teşekkürler :D
  2. HNedret

Tropp Krallığı Değiştirme

Bir de tropplarımı Morghs M&B WB-WFAS Editor den yapıyorum.
  3. HNedret

Tropp Krallığı Değiştirme

Arkadaşlar ben kendi uğraşlarım ile 10 civarı tropp ekledim daha da ekleyeceğim.Bir ülkenin troppu yapmakta sıkıntı yok.Fakat kendi ülkemin troppları nasıl olacak. Tam anlatamadım.Mesela ben  bir şehri fetih ettim.Ve köyler benim oldu(Diyelim ki Svadya) o köylerden nasıl Svadya değil de kendi...
  4. HNedret

M&B Warband - Savaş Taktiklerinizi Anlatın!

Karakterin Adı:[Vera]
    Kiminle Savaştınız:[Haçlı Devleti,Haçlılar]
    Arazi:[Çöl(Emin değilim)]
    Savaş Türü:[Meydan Savaşı]
    Kullandığınız Mod:[1257AD]
    Zorluk Seviyesi:[%110 veya %90]
    Ordunuzdaki Askerlerin Irkı:[ Memlükler,İlhanlılar]
    Ordunuzun Sayısı:[Yaklaşık 300]
    Düşmanınızın Sayısı:[Yaklaşık 400]
    Taktiğinize Verdiğiniz Ad:[Ok Yağmuru]
    Taktiğinizden Sonraki Başarınız:[ Haçlıların zayıflaması,2 gün sonra bütün lordlarını kendi tarafıma çekmem.]

Okçuları saf yapıp ateşe hazır hale getiriyorsunuz.Daha sonra Süvariler ve Atlı Okçuları takip etmesini söyleyip düşmana yürüyorsunuz.Belli bir mesafeden sonra Atlı Okçuları(Siz de duruyorsunuz) durdurup,Süvarilere hücum diyorsunuz,süvariler düşmanın tam önünde iken Süvarilere çekil emri veriyorsunuz.Daha sonra Atlı Okçular ile beraber(sizi takip ettikleri için) hem okçuların yanına gidiyor hem de arada bir arkaya dönüp düşmanı vuruyorsunuz.Belli bir mesafeden sonra Atlı Okçulara ateşi kes emri veriyorsunuz.Ve okçuların arkasına geçip ok yağmurunu izliyorsunuz :cool:
  5. HNedret

atlı okçu davranışları

Yok diye biliyorum.Ama mutlaka vardır sen yine araştır.
  6. HNedret

Moduma Yeni Silahlar Ekleme

Teşekkür ederim dediğim gibi.Sorun bitti konu kilit.
  7. HNedret

Çok teşekkür ederim.O modda sadece tüfek var.Top yok diye biliyorum yine de teşekkür ederim. :smile:
  8. HNedret

Ya sadece kendim oynacağım ve Single Player da top kullanmayı çok istiyorum.Olan varsa o modu söyleyin o zaman.
  9. HNedret

Mesela ''The Deluge'' modundan bazı özellikleri ve silahları Anno Domini 1257 e nasıl geçiririm? (Suya girince barutun ıslanıp telef olma ihtimali,Boğulma İhtimali)(Mesela top,tüfek gibi)
  10. HNedret

Bir de MP bir modu nasıl SP yaparız?
  11. HNedret

Arkadaşlar bu benim ilk mesajım ve ilk konum.Sorum şu,Ben oyuna tüfek ve top eklemek istiyorum osp olarak.Bana hangi moddan ve nasıl ekleyeceğimi gösterirseniz sevinirim.
Back
Top Bottom