Search results for query: *

1. OmarPasha

Devriye Ekipleri Ve Sığınaklar Sorunu

çok doğru demişsin benim de aklıma takılmıştı
  2. OmarPasha

Kingdom of Calradoi | LEG LXXXII [The Union of Calradia]

Hayırlı uğurlu olsun...
  3. OmarPasha

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

HOCAM ÇEVİKLİK KENDİ KENDİNE ARTIP ARTIP DÜŞÜYO 63 OLUYO 0 OLUYO KAÇ KERE SAVE DEĞİŞTİRDİM OLMADI Bİ EL ATIN YA  :!: :!:
  4. OmarPasha

[SP] Diriliş Ertuğrul

battalgaziii said:
    şu tapınakçı zırhı güzel olomuş ama renklerini biraz daha canlı yapabilirsiiz koyu kırmızı tam beyaz attığınız resimde gri gibi haçta açık kırmızı olmuş

Görüntü kalitesi düşükte çeklmiş olabilr
  5. OmarPasha

[SP] Diriliş Ertuğrul

Gardaş herşey süper olmuş da bu beylikler çoğaltılsa iyi olur  :wink: :wink: :wink: :wink:
  6. OmarPasha

[SP]Osmanlı Senaryosu[İndirme Linki][Ana Konu]

Adam akilli bi evlat modunu birde bunun v1 ni oynadım ve bitirdim denecek kadar ilerledim artik v2 de yan görev kalirmi bilmem  :grin: :lol:
  7. OmarPasha

Birde gördüğümüz her ata binilebilse at kaçırma falan olmasada olur da tüm atlara binilse iyi olur bence
  8. OmarPasha

[SP][WB]Anadolu 1320 v 0.2 taleworlds için iptal gelişmerler face sayfamizda

aliemre461 said:
    OmarPasha said:
    Ali emre izin verdimi buz

izin verdi demiymde osp olarak verdi ama sadece taktiği verdi balık tutmayı eklemeyi deniycem

Ne diyim Başarılar
  9. OmarPasha

aliemre461 said:
    OmarPasha said:
    ÖNCELİKLE KONU SAHİBİ BUNUN BİR MOD TANİTİMİNİ OLDUGUNU DUSUNYORSA KALDİRSİN VEYA BEN KALDİRİM BEN MODUN KUCUK Bİ OZELLİGİNİ ANLATTİM VE BU MODDA DA OLURSA BEN DE BELKİ DİER ARKADASLARDA CUMLETEN SEVİNİR

Evlat modunda bazı köylerde demirci bileyici gibi şeyler vardi onlarda bileyici centilmis eşyaları düzeltip demirci de silahlari usta isi falan yapıyordu ama daha çok şey var marangoz gibi ama onun ne ise yaradığını unuttum evlat mod sahibinden izin alıp onları şehre eklerseniz çok güzel olur

İs olarak da glunmar köyünde madencilik yapılıyordu tepedelenle -- serindarda kısa mızrakla balıkçılık yapiliyor enerji yerine can gidiyor fakat bitince yoruldun diyor ölmüyor yani-- buvran köyünde el baltasiyla odunculuk (odunları oradaki  bir adama satiyoruz )-- emer köyünde çiftçilik yapılıyor bize buğday veriyor adamda onları bize tahıl çevirip geri veriyor (adam çiftçi orda bekliyor) orakla-- işe başlarken malzemeleri adamlar veriyor ya da kendin buluyorsun bazen

evet biliyorum yok tanıtım olarak algılamam ama buzun izin verceğini sanmam izin verirse neden olmasın

İnşallah izin verir
  10. OmarPasha

ÖNCELİKLE KONU SAHİBİ BUNUN BİR MOD TANİTİMİNİ OLDUGUNU DUSUNYORSA KALDİRSİN VEYA BEN KALDİRİM BEN MODUN KUCUK Bİ OZELLİGİNİ ANLATTİM VE BU MODDA DA OLURSA BEN DE BELKİ DİER ARKADASLARDA CUMLETEN SEVİNİR

Evlat modunda bazı köylerde demirci bileyici gibi şeyler vardi onlarda bileyici centilmis eşyaları düzeltip demirci de silahlari usta isi falan yapıyordu ama daha çok şey var marangoz gibi ama onun ne ise yaradığını unuttum evlat mod sahibinden izin alıp onları şehre eklerseniz çok güzel olur

İs olarak da glunmar köyünde madencilik yapılıyordu tepedelenle -- serindarda kısa mızrakla balıkçılık yapiliyor enerji yerine can gidiyor fakat bitince yoruldun diyor ölmüyor yani-- buvran köyünde el baltasiyla odunculuk (odunları oradaki  bir adama satiyoruz )-- emer köyünde çiftçilik yapılıyor bize buğday veriyor adamda onları bize tahıl çevirip geri veriyor (adam çiftçi orda bekliyor) orakla-- işe başlarken malzemeleri adamlar veriyor ya da kendin buluyorsun bazen
  11. OmarPasha

ya modu bırakmamın ve v2 nin gelmesini beklememin tek sebebi hiç kimsenin bana  saldırmaması osmanlı lordu oldum hala çapulcular etrafımda dolanıyor ve gemilerde bug var hakaret olarak algılama muhteşem bir mod normalde
  12. OmarPasha

BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Tüfekçi Başı said:
    Kurulumda eksiğiniz olabilir. Oyun sürümünüz çok eski olabilir. Şu anda moddda bir hata yok. Ama yine sıkıntı yaşıyorsanız ekran görüntüsünü gösterirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Oyunum korsan değil ama siz yinede son sürümü söylermisiniz bendeki 1.143
  13. OmarPasha

BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Kardeş oyuna girerken Çalışmayı durdurdu diyor sorun ne ne yapmalıyım  :cry: :sad: :?: :???:
  14. OmarPasha

maroon_beret_TR said:
    OmarPasha said:
    Ha bir de Selehattin kaskı ve Selehattin zırhı gözkmüyordu simsiyahtı
    M&B yi aç
    Ayarlara gel
    Ekran bölümüne tıkla
    DirectX7'yi 9 yap

directx 9'da oynuyorum zaten
  15. OmarPasha

Ha bir de Selehattin kaskı ve Selehattin zırhı gözkmüyordu simsiyahtı
  16. OmarPasha

Kardeş bişe dicem haritada geziniodum fırat veya dicle nehrinde bi yerde aşağılara doğru bir yerde köprünün biraz üstünde bütün memlük lordları sıkışmıştı bir paşa da orda takıldı  (askeriydim) haritada bir bozukluk var galiba bi el atsan  :?:
Back
Top Bottom