Search results for query: *

1. Divane

Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Sertity said:
    Beyler gecen deneme olduk. Türkçe 7 Y , Sosyal 2 Y , Mat 3 Y ama 11 Boş ve Fen 1 Y 2 B. Dershanede çok iyi derece yaptım hatta en iyi mezunların olduğu sınıftan bile daha iyi yaptım diyebilirim. Yani dershanenin ilk 15'i mezun falan ben de onların içinde ilk 5'teyim. Bana tavsiye verin ve  çok yoruluyorum. Hele hele akşamları ders çalışmak çok zor geliyor ne yapmam lazım?
    Cerrahpaşa Tıp, Koç Hukuk mu istiyorsun ?
    Netlerin gayet iyi bence, ders çalıştığın süreyi azalt bir süre. Kendini iyi hissedince aynı tempoya geri dön. Kahvedir odur budur bir etkisi kalmıyor bir süre sonra
  2. Divane

[WB][SP]Atilla The Hun

Güzel görünüyor, kolay gelsin.
  3. Divane

Kendini ders çalışmaya sevk edecek bir şey bulman gerekiyor.
    İnternetteki motivasyon videolarını kast etmiyorum bu arada. Bu, başına gelen iyi veya kötü bir şey de olabilir herhangi bir amaç da
    Daha fazla zaman kaybetmeden hemen çalışmaya başlamalısın. Ben de 2019 tayfadaydım, bu sene kazandım Trabzon Hukuk'tayım.
    Sormak istediğin soruların varsa özelden yazabilirsin
  4. Divane

Trabzonda okuyan var mı? Veya kazandığı üniversite Trabzonda olan?
    TRÜ Hukuk kazandım bir kaç sorum var
  5. Divane

Merhabalar
    Geçen sene MSÜ mülakatlarına giden var mı?
    Saç, kılık kıyafet nasıl olmalı onu sorucam
    Benim saçlar omuzlarıma kadar geliyor, kestirmeliyim yoksa toplasam yeterli mi?
  6. Divane

[WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

Yks sınav hazırlık öğrencisiyim modla ilgilenmiyorum.
    Kırık linkleri düzeltmeye zamanım yok mahalesef. Keyifli oyunlar diliyorum.  Bir sürü mod var oynanacak.
    İlgilenmeyeceğim için Konuyu kilitliyorum.
  7. Divane

Arkadaşlar yaz tatili başladığından beridir bir sınav öğrencisiyim. Bir kaç aydır bu şekilde sürüyor. Pek bir zamanım olmuyor bilgisayar başında. Uğraşacağımı sanmıyorum.
    Eğer bilgisayarında Modun dosyaları olan varsa upload edip pm den yollayabilir.
  8. Divane

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Haber
    Busadaki şehit cenazesindeki olaydan sonra çıkıp böyle söyledi.
    Milletvekili veya değil. Müslüman olarak bir insanın başkası rahmete kavuşunca namaz kılması yasaklandı.
    Cenazede çelenk gönderilmesi başka olay ama, şu olaya gerçekten çok sinirlendim. Şehrim Bursada böyle insanlar çok var mahalesef.
    Siyasi kimlik olarak çelenk gönderilmesi yasaklansın cenazeye onaylarım. Ama bütün parti milletvekillerine gelsin.
    Allah ıslah etsin.
  9. Divane

2. Tura kalmıyor değil mi seçim
  10. Divane

Ramazan Platformu

Ramazan ayında iftarımı bi türlü ayarlıyamadım ya. 2 3 kere falan normal yemek yemişimdir. Annem de yapıyor yemekleri önüme koyuyor 2,5 tabak menemen, 2 su baradağı cacık, 1 dilim börek, yarım pide ne varsa yedim. Kendime çok şaşırıyorum nasıl yedim diye. Başka gün olsa gerçekten yiyemem. Kendimde olamıyorum yemek yerken. Sonrada şu anki durumum gibi oturduğum yerden kalkamıyorum.
    Var mı bu durumu başka yaşayan?
  11. Divane

Yama notlarına bakabilirsiniz.
  12. Divane

Üsttekinin Müziğini Değerlendir

eğh 5/10
  13. Divane

Çok fazla bug getiriyordu o tür şeyler.
  14. Divane

Modu düzgün bir şekilde indirdiğinizden ve oyununuzun son sürüm olmasına özen gösterin. Oyunda şu anki versiyon(06.04.201:cool: 1.173'tür.
  15. Divane

Dînî Tartışma

Nur suresindeki 31. Ayette geçen "başörtülerini yakalarına salsınlar" cümlesinde başörtüsünün takke olduğunu erkeklerin takkesi anlamınada geldiğini öğrendim.  Ayette başörtüsü yazdığını,  peygamberimizin kadınların baş örtüsü takması gerektiği ile ilgili hadislerle destekleyenler var.
    Hadisi Şeriflerin varlığını kesinlikle inkar etmiyorum ancak. Değiştirilmediğini nasıl bileceğiz? Okuyorum mesela hadisi altta yazıyor kaynak şu falan diye. O hadisin doğru olduğunu nasıl bileceğiz?
  16. Divane

"Komisyonun AKP- MHP ittifakı dışındaki bütün siyasi partilerle görüşerek raporunu Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na verecek." diyede eklemişler. Hdp'de buna dahil mi?
  17. Divane

Aile Kökleriniz, Geçmişiniz, Soyunuz - Kökenler

Divane said:
    Kuzenim yaptırmış sadece anne tarafı(yengem uzaktan akraba) 1874e kadar hep Erzurum diyor. Bende yapayım dedim annemin ve babamın e devletine girdim ikisinde şu alt üst soy ağacına girdiğimde talebiniz alınmıştır, size mesaj atılacak falan diyo. Ancak mesele şuki biz öyle bir şey yapmadık.
    Başına böyle bir şey gelen var mı?  Biz arada kaynadık mı noldu anlamadım :grin:
    Ermeni Türk kırması çıktık iyimi...
    Beklediğim bir sonuçtu.
    Erzurum Hınıs ta herhangi bir Türk boyu gelmemeşse ermeni galiba.
    1881e kadar gidiyor %70 Türk isimleri hep.
  18. Divane

Kuzenim yaptırmış sadece anne tarafı(yengem uzaktan akraba) 1874e kadar hep Erzurum diyor. Bende yapayım dedim annemin ve babamın e devletine girdim ikisinde şu alt üst soy ağacına girdiğimde talebiniz alınmıştır, size mesaj atılacak falan diyo. Ancak mesele şuki biz öyle bir şey yapmadık.
    Başına böyle bir şey gelen var mı?  Biz arada kaynadık mı noldu anlamadım :grin:
  19. Divane

Roffron Sherien said:
    Senin değerlerin ile başkalarının değerleri aynı olmak zorunda değil. Ben mesela çok önemserim. Hatta ben biliyordum. Bi tanıdığım vasıtasıyla baktırmıştım sistemden. Baya bi geçmişe kadar öğrenmiştim dedelerimi vs. Sonra daha da merak edip tahrir defterlerinde bir araştırma yaparak aşiretimi öğrendim. Aşiretimi öğrenince hangi boydan olduğumu öğrendim. (Bozokların Çepni boyundanım. Ama İç Anadolu Çepnilerindeniz. Bektaşilik daha fazla.)
    Ben de merak etmiyor değilim. Bu kadar yoğun talep garibime gitti.
  20. Divane

Üsttekinin Müziğini Değerlendir

Beğenemedim :/ 5/10
Back
Top Bottom