Search results for query: *

• Users: profenix
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Yeni Aldığım Monitörde Çizik Sorunu

Merhabalar,dün 2.el HP w1907v marka monitör aldım.Aldığımda hiç bir sorunu yoktu çizik vs. Dün kullanırken de sorun yaşamadım,bugün sabah toz beziyle silince aşırı bir şekilde yüzeysel çizilme oldu. İnternetten edindiğim bütün yöntemleri uyguladım.Vazelin sürme olsun,kolonya olsun.Ama hiç bir...
  2. Nesquikli Süt Platformu

ayrı bir sanat olduğu için buraya açtım konuyu umarım kaldırılmaz neyse bu konu altında nesquikli süt hakkında her şeyi konuşabileceğiz.....
  3. Toprak dağıtımında ilişki düşmesini engellemek. [ÇÖZÜLDÜ]

Bu arada bu taktiği bana frozenpainter arkadaşımız göstermişti.Kendisine buradan teşekkür ediyorum :)
  4. İki Soru

1) Ichamur bölgesinde çıkan bozkır haydutları beni çok rahatsız ediyor.Acaba spawn oranını düşürebilme şansım var mı? TweakMB ile yapılabilir mi ve kayıtlı oyuna etki eder mi? 2) Tonju Noyan'ı kendi krallığıma davet ettim.İlişkimiz 44,Ayasu Hatun ile ilişkimiz 10.Ayasu ile evlenmek istiyorum...
  5. Minik Damla İçin Yardım Kampanyası

https://eksisozluk.com/minik-damla-icin-yardim-kampanyasi-2--4878459 Edit: http://www.twitch.tv/krunklive (Yardım yayını)
  6. İdeal Grup Oluşturma

Benim çok işime yarıyordu eskiden internette gezinirken yine buldum belki sizin de işinize yarar.Grubunuza yoldaşları ekliyorsunuz,o size grubun avantaj puanını falan söylüyor.Ayrıca yoldaşlar hakkında bilgi de veriyor.Bazı bilgiler eski onu söyleyeyim,ama yine de işe yarar diye düşündüm. İlgili...
  7. kopakomar?

Oyunu steamden oynuyordum twnin kendi sitesinden indirip serialimi girdim mpde ismim kopakomar olmuş wtf (böyle bi isim koyduğumu hatırlamıyorum gerçekten çok şaşırdım)
  8. Napoleonic Wars Ek Paketi Sorunu

Arkadaşlar ben bi halt yedim modulesten napolyon savaşlarını sildim.Gelin görün ki ek paketin steam sayfasına gelince oyunu oynayın butonuna tıklayınca yine warband açılıyor.Herhangi bir şekilde yükleme yapamıyorum zaten açılış menüsünde modüller arasında da gözükmüyor  :cry: Bu paketi geri...
  9. İngilizcesi iyi olan şu cümleyi çevirebilir mi?

Şu cümleyi çevirebilir misiniz? TLD modunun ana konusuna yazacağım da... Merhabalar devriye gezen 3 elf beyi burada sıkıştı,yardım edebilir misiniz?
  10. TLD Mod Harita Sorunu

Merhabalar,Warband için The Last Days of Third Age modu oynamaktayım,Lothlorien'e bağlı bir elfim.Her şey güzel gidiyordu,yüzük savaşları başladı 3 elf beyi (Haldir,Orophin,Celeborn) devriye gezmeye başladılar.Sonra bir baktım burada sıkıştılar.Günler geçti halen çıkamadılar.Bu sorunu nasıl...
  11. "Number of triggers in file: 30,exceeds 25" Hatası

Geliştirmekte olduğum bir mod vardı bu moda modmerger kurdum,sonra freelancer kurdum ama girdiğimde sürekli script hataları çıkıyordu ekrana ben de freelanceri sildim şimdi de bu hata çıktı,bu hata çıktıktan sonra modül sistemi komple sildim ve 20 gün önce aldığım modülün yedeğini yükledim bunda...
  12. Mod Konularında Yapılmaması Gerekenlere Örnek

Allah'ım bir insanın bütün mesajları imzalık olur mu asdkasfkdsfkd
  13. Yoldaş seçim sitesi

Bir tane site vardı yoldaşları seçiyorduk hangisinin kavga edip etmeyeceğini avantaj puanını falan söylüyordu çok aradım ama bulamadım bilen varsa link atabilir mi? Edit: http://akhepedia.com/npchesaplayicisi.htm şimdi hatırladım gugıla troop editor yazınca çıkıyordu buldum :D neyse konu kilit...
  14. Herhangi bir konuma askerleri uzaktan yerleştirmek

Çoğu yabancı youtuberlarda görüyorum taa 20 metre ötedeki tepeye bayrak yerleştiriyor,askerler oraya geçiyor bunu nasıl yapabilirim. Not:Backspace tuşu açmadan yapıyorlar. Edit: https://www.youtube.com/watch?v=DCKpqNAQ78A bu videoda 1:37'de yapıyor.
  15. Warband Başlangıç Asker Kapasitesini Arttırma

Acaba osmanlı moddaki gibi başlangıç asker kapasitemizi arttırmak için ne yapmamız gerek  :?: Edit:Tamamdır buldum eğer benim durumumda olan arkadaşlar varsa şu videoyu izlesin :D https://www.youtube.com/watch?v=1wVoYHST4zQ
  16. İletilerime yazılan yeni yanıtları göster seçeneklerinin çıkmaması

Yeri burası mı bilmiyorum ama forum yönetimine şikayetleriniz konusunun kilitlenmesi üzerine burayı açtım. Chromeda yer imlerimi falan temizledim daha sonra foruma girdim "Taleworlds" logosunun altında "iletilerime yazılan yeni yanıtları göster" seçeneği çıkmıyor nasıl düzeltebilirim?
  17. Osp ekleme sorunu

YesMoreHorses ospsinin dds dosyalarını texturese brf dosyasını da resourcese atıyorum module.ini dosyasına da gereken load=xxx gibi bir kodu yazıyorum itemkinds.txtye de atların kodlarını yapıştırıyorum ama oyunda yok ne yapmam gerek?
  18. Diplomasi 1.165 Güncellemesi

Gözünüz aydın düşünceli bir arkadaşımız 1.165'e güncellemiş modu biliyorsunuz mod en son 1.153 sürümüne güncellenmişti. Maalesef çok sayıda diyalog hatası var bu sadece onlardan biri ayrıca auto loot özelliği de çalışmıyor.Bu tür işlerden anlayan arkadaşlardan ricam bu hataları düzeltmesidir...
  19. Ufak bir ricam olacak

Renk körü olduğumdan dolayıdır belki de ayırt edemedim kırmızıyla yazılmış 11'i "B" simgesine basarak kalınlaştırır mısınız? Göremiyorum çünkü.
  20. Warband Ticaret Rehberi

Kendim bu yolu kullanıyordum başkalarına da yardım etmek istedim ama pek ilgi görmedi nedense belki başka bir forumda daha çok ilgi görür. KONU KİLİT.
Back
Top Bottom