Search results for query: *

• Users: Kaptan
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Kaptan

Dizüstü Bilgisayara Ram Takviyesi

İyi günler. Monster Abra A5 V15.6.1. kullanıcısıyım. m471a1k43db1-cwe model isimli 3200mhz orjin 2933mhz frekansta çalışan cl21 samsung ddr4 ramim var. İkinci boş slota da ekleme yapmak istiyorum ama aynı modelden bulamıyorum. Merak ettiklerim: Aynı mhz ve cl değerli başka bir markanın ramini...
  2. Kaptan

Monitör Çözünürlük Problemleri

Aslında uzun yıllardır kendi muzdarip olduğum bir problem için açacağım bir konuydu. Ama doğruya ulaşana kadar ekran çözünürlüğüyle ilgili başka problemlerin de çözümünü öğrendiğim için (hem de maksat konu kirliliğini azaltmak olsun) toplu bir monitör çözünürlük problem çözüm konusu açmaya karar...
  3. Kaptan

Erkek Bakım Ürünleri ve Aksesuarları

Konuya parfüm ve saat için fazla özel olduğunu düşündüğümden bir düzenleme getirmek istedim. Artık bunu daha da genelleştirip, konu içerisinde doğrudan erkek bakımı ve aksesuarları hakkında konuşacağız. Eskisi gibi amaç bu ürünler hakkında bilgi alışverişinin sağlanması ve bu bilginin gerek ana...
  4. Kaptan

Banshee

2013 Cinemax yapımı bir televizyon dizisi. Konusu eskiden mafyaya çalışan bir hırsızın hapisten çıkıp kız arkadaşının peşinden Banshee'ye gelişi olan dizi, adamın burada şans eseri şerif olup bir yandan da eski işine devam etmek istemesiyle başlıyor. 2013-2016 arasında yayında olup finalini...
  5. Kaptan

Görev [Tamamlandı]

Üç gün önce yazmış bulunduğum kısa öykümü sizlere de paylaşmak istedim. Deniz temalı bir öykü olup, 2 bölümden oluşmakta. İyi okumalar. İlk Bölüm: Kasırga   Kara boyalı bir teknenin içinde sallanıp duruyordum. Başım dönüyor, midem bulanıyordu. Son gücümü harcıyordum kürekleri...
  6. Kaptan

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi [Platform] [Rehber]

Yapımcı: Netmarble Games Türü: Aksiyon-RPG (Çevrimiçi) Ücret: Ücretsiz Platform: Android, iOS(Ön-Kayıt) İnternet Sitesi: http://evilbane.netmarble.com Oyun Modları; Hikaye: Oyunun ana modu olmakla beraber Akın, Günlük Zindan, Arena ve Lonca modlarını burada ilerleme kaydederek açabildiğinizi...
  7. Kaptan

Virüs

Sanırım bilgisayarım virüs kaptı. Bir harddiski bilgisayarıma bağladıktan sonra garip garip buglar, kendi kendine kapatmalara şahit oldum. Zararlı bir virüs olduğunu düşünmüyorum, bundan nasıl kurtulabilirim?
  8. Kaptan

Ekran Kalitesi [Yardım!]

Arkadaşlar bugün nihayetinde bir kasa toplatabildik, driver mriver CD'si de yanındaydı falan yükledik kurduk ama şöyle bir sorunumuz var. Ekran kalitesi oldukça kötü -hani facebook'a çözünürlüğü düşük bir fotoğraf atınca piksel piksel hale getirir ya bizim bilgisayar o halde diyeyim kısaca- ve...
  9. Kaptan

Altyapı

Altyapı platformu. Platformu açıklamanın lüzmu olacağını sanmıyorum.
  10. Kaptan

Championship Manager Platformu

Championship Manager futbol menajerliği oyunu hakkında taktik alışverişi, futbolcu keşifleri ve daha nice tartışmalara girebileceğiniz platform.
  11. Kaptan

PhotoShop Platformu

NEDİR PHOTOSHOP?       Photoshop, Türkçe anlamıyla bir resmi veya fotoğrafı düzenlemek/montajlamaktır. Günümüzde yeni görsel ve dizaynlar oluşturma olarak da kabul edilebilen photoshop, çeşitli programlar vasıtasıyla gerçekleştirilebilir. Bunların başında Adobe Photoshop CS ve CC Serisi...
  12. Kaptan

GamerMarket Güvenli Midir?

Arkadaşlar merak ettim, internette de biraz araştırma yaptım fakat pek sonuç alamadım. Yani olumsuz sonuç aldığımı söyleyemem, fakat aklımdaki şüphe kalkmış değil. Sizce GamerMarket güvenilir bir e-alışveriş sitesi mi? Görüşlerinizi almak istiyorum açıkçası.
  13. Kaptan

Forum İftiraları [Forum Oyunu]

Üstteki Üyeyi Anlat, Forum İtirafları gibi konular gördüm fakat Üstteki Üyenin Beğenmediğin Tarafını Söyle temalı bir forum oyununa rastlamadım. Sanırım oyunun yöntem ve amacını anlamışsınızdır; yöntem yukarıdaki arkadaşın kötü (beğenmediğiniz) tarafını belirtmek ve yerinizi aşağıdakine...
  14. Kaptan

[Kurması 35 Saniye] Mount&Blade v1.011 Türkçe Yaması! [%100]

Merhaba arkadaşlar, Umarım çoğunuz beklemişsinizdir bu Türkçe yamayı. Bannerlord çıktı çıkacak lâkin M&B 1.011 Türkçe Yaması çıkmak bilmedi. Umarım beklemenize, beklememize değmiştir.. Gözünüz aydın!
  15. Kaptan

Osmanlı Hikâyeleri: Yavuz ve Şâh İsmâil'in Satranç Oyunu

Yavuz Sultan Selim Han, şehzadeliğinde Trabzon valisiydi. Osmanlı Devletinin komşusu İran’daki Safevi hükümdarı Şah İsmail’in kendileri için büyük bir tehlike teşkil ettiği ni yakından anlamış ve bunu defalarca İstanbul’a bildirmişti. Bununla da kalmayıp, İran’ın durumunu ve şahı daha yakından...
  16. Kaptan

Osmanlı Hikâyeleri | 4.Hikâye Eklendi

Bu konuda sizlere Osmanlı Hikâyelerini paylaşmaya çalışacağım. Amacım tarih bilincimizi arttırmak ve geçmiş hakkında bazı bilgiler edinebilmektir. Hikâyeler benim tarafımdan yazılmamıştır ve yaşanmış hikâyelerdir. İyi okumalar :smile:
  17. Kaptan

İmparatorluk Kuruyoruz!

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, hayâli bir İmparatorluk kuruyoruz. Fakat İmparatorluğumuzun bir ismi, harita üzerindeki hakimiyeti, en önemlisi hiçbir bakanı yok. Burada siz devreye giriyorsunuz. Kurucu isterseniz ben olabilirim (ehehe) fakat bir liderimiz bile yok.. Ona göre seçimler yapmanız...
  18. Kaptan

Dil ?

Selamun Aleyküm arkadaşlar; GOG üzerinden orjinal Mount&Blade'im var, yükledim ve kurdum bilgisayara.. Dosya uzantısındaki Languages dil dosyasında "tr" dosyası bulunmakta fakat asıl sorun, oyun ayarlarında dil değiştirme yok..Nasıl yapacağım ben bunu ?
  19. Kaptan

Kayıtlı Oyunlar ?

Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleyküm, şöyle bir sorunum var; çokça aramama rağmen sadece 2-3 tane save dosyası bulabiliyorum. Buna dayanak olarak konumu açabildim zaten. Şöyle kayıtlı oyunlarımızı paylaşabileceğimiz bir konu açsak, veya buradan paylaşsak olmaz mı ? Bakarsınız açılacak konu / bu...
  20. Kaptan

Mount & Blade [1.011] Türkçe Yama Var Mıdır ?

Arkadaşlar, her yerde aradım bulamadım.Bulduklarım ise yamuk yumuk çevrilmiş. Bildiğiniz çeviriler var ise alta yazar mısınız ?
Back
Top Bottom