Search results for query: *

1. M&B Warband - Savaş Taktiklerinizi Anlatın!

VetoEdenReis said:
    Karakterin Adı:[/b Muhammed Paşa]
    Kiminle Savaştınız:[/Kral Harlaus]
    Arazi:
    Savaş Türü:
    Kullandığınız Mod:
    Zorluk Seviyesi:
    Ordunuzdaki Askerlerin Irkı:
    Ordunuzun Sayısı:
    Düşmanınızın Sayısı:
    Taktiğinize Verdiğiniz Ad:
    Taktiğinizden Sonraki Başarınız:

Taktik güzelmiş.
  2. Üsttekinin Müziğini Değerlendir

Güzel. 7/10

3. Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Arkaplan uymamış 5/10.
  4. League Of Legends | 6. Sezon

Fizz in w si Zoeden daha fazla vuruyor.Geçen adama 3k hasar vurdum tek yedi zaten.
  5. League Of Legends | 6. Sezon

Annie Leonhardt said:
    Ayro said:
    Longzhu SSG'ye elendi.
    plat1 kadar kötü bir elohell yok abi, cidden yok.
    Bronz eloyla Gümüş V elosunu görmedin galiba.
  6. Oyundan Atma Sorunu

İllaki birinizin başına gelmiştir,haritada bir grubu yakaladığımızda oyundan atıyor,gruptan bir yoldaşa veya bir askerle konuş seçeneğine tıklayınca oyundan atıyor.Bu atma olayı yeni sürümden kaynaklanıyor olabileceğini düşünüyorum çünkü yeni sürümden önce oyundan herhangi bir şekilde...
  7. .

Çok az oynadım.

Alttaki üye Bannerlord'un 2018 de çıkacağına inanıyor.
  8. .

Tuttu.

Alttaki üye pw de iyi oynuyor.
  9. [SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Rhotromir said:
    Şey adı Evlat : Yükseliş gibi birşey olsun senaryomuzda çocuklarımızı kaçırıyolar vs.
    Çocuklarımızın kaçırılması nasıl bir yükseliş olabilir?
  10. .

4chan nedir?

Alttaki üye Holdfast:Nations at war oyunu çıkınca Warband'ı bıraktı.
  11. Üsttekinin Müziğini Değerlendir

İdare eder. 5/10

12. .

Tutmadı,başarılıyım aslında ama şimdi pek başarılı değilim ama 1 ay önce beni vs de alan kimse yoktu :sad:

Alttaki üye Enes Batur'un her videolarını izliyor.
  13. [SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Bir şey yazmayı unutmuşum,kötü gruplar iyi gruplardan daha güçlü.
  14. [SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Bence grupların krallıklardan güçlü olması bana saçma geliyor.Grubu kuran kişiler zengin falanda değil.O zaman fazla kişilerle dolaşan gruplar ve oyundaki en güçlü zırhlar bu nasıl bu gruplarda oluyor?Bu gruplar nasıl derebeylerden bile güçlü olabiliyor?(Kral Ragnar 250 kişilik Jumne Korsanı ordusundan kaçıyor.)Bence grupların gücünün düşürülmesi lazım yada grupların hiç olmaması lazım.Başka bir konuya gelirsekte oyun 1277 yılında geçiyor ve maceracımız Kalradyaya 1257 yılında ayak bastı ve bu 20 yıl sonra maceracımız nasıl 1. seviye olabiliyor.Çocuklarını korumak için savaşmasada en az 10 seviye olmalı çünkü koskoca 20 yıl geçmiş karakterimizin birşeyler öğrenmesi ve güçlenmiş olması gerekiyor.Krallara gelirsek,bu krallar 1257 yılında yaşlılarda 1277 yılında bazılarının ölmesi gerekmiyor mu?Bence yeni modda bu sorunlarında çözülmesi gerekiyor.(Oh be içimi döktüm.)
  15. [SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Black Dead said:
    buz, oyun tamamen hikaye olursa daha güzel olur, bana kalırsa.Yani hikaye ile uğraşırken normal kalradya işleriyle uğraşmak sıkıyor; örneğin uzun yolculuklar da haydutla karşılaşıp esir düşmek veya çocuğunu kaybetmek gibi.
    Bencede grupların askerleri çoğu krallık askerlerinden bile güçlü.Grupları alt etmek hikayeyi bitirmekten daha zor.
  16. [SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Umarın v2 de kara sövalyeler 90 dan fazla askerlerle spawn olup tüm svadya lordlarını avlamaz,Kral Ragnarın ordusundan fazla bir jumne korsanı ordusu ortalıkla terör estirmez,umarım sadık şövalyeler güçlenir(zırhları en az kara şövalyeler kadar olmalı).
  17. .

Tutmadı.

Alttaki üye foruma katılalı 1 yıldan fazla oldu.
  18. Hancıyla Diyalog

Evlat modunda hancıya birşey sorduğumuzda x kontu akrabasını kurtarmak istiyor,x kontu etrafta haydutların sığınak inşa ediyor olmalarından endişeli vb. diyaloglar vardı.Bu diyalogları nasıl Diplomacy moduna aktarabilirim?Evlat modundayken çok işime yaramıştı kısa yoldan zengin olmuştum.Çoğu...
  19. Sunucuya girdiğim an banlanıyorum!!1!

HeavyKnight said:
    Kaleh The Leader said:
    HeavyKnight said:
    Yüksek pingten dolayıda oyun atabiliyormuş doğru mudur? Ondanda olabilir belki ???
    Crack ama orjinalmiş gibi davranma vol13123213

Yalan söyleyemem benimki crack bi bakıyım derken bağımlısı oldum zaten :smile: Yakındada alıcam orjinalini.Neyse arkadaşınki orjinaldi onun hesapta banlanıyodum.O da sanırım internette kardeşim video izlerken olmuş :smile: Neyse
    Ban is coming...
  20. .

Hiç tutmadı.

Alttaki üye şuan yatağında.
Back
Top Bottom