Search results for query: *

• Users: Darktower
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Darktower

Arayüz ve Sığır Görevleri

Warband aktif geliştirdiğiniz bir oyun değil biliyorum. Ama küçük prüzlerini de aynı Valve 20-30 yıllık oyunlarına yaptığı gibi destek sağlasanız çok güzel olacağını düşünüyorum. Bugün önce Diplomacy moduna girdim ve keyif alamadım. Oyunu Native olarak oynamak istedim ve tekrar kapatıp native...
  2. Darktower

Bugda Kalan Görev

Resimde gözüktüğü gibi bir şehirden ''Fahiş fiyatlı hammaddeler'' görevi aldım. Sonra bu görevi bitirdim. Ondan sonra aynı görevden başka bir şehirde aldım. O görev de eklendi, ama yaptığı görev tekrar görevler sekmesin de gözükmeye başladı. Herhangi bir ilerleme yok. Ayrıca görevi iptal et gibi...
  3. Darktower

Şehir ve Köyden Alınan Görevler Hakkında

Şehir ve köylerden alınan görevler için haritaların yüklenmesi SSD ya da hard disk fark etmeksizin, belirli bir bekleme süresi yaratıyor. Bu süreyi azaltmak için: Mesela Kan davası görevlerin de, köyden kardeşimi al gibi, köy içinde yürümemiz gereken görevler var. Bu görevler için köy ya da...
  4. Darktower

Resolved Oyun içi FPS Değerini Gösterme

Oyun içinde FPS görebilmek için Steam arayüzü ve Oyunun sunduğu ayarlar mevcut. Steam ayarı: (Bu ayar Shift+Tab arayüzü açıkken gözükecektir.) İlk olarak sol üstteki menüden Steam ayarlarını açın. Sonrasında Oyun içi menüsünden ''Oyun içi FPS sayacı'' ayarını istediğiniz konuma göre açın...
  5. Darktower

In Progress Launcher Yüksek CPU Kullanım Sorunu

Daha oyuna girmeden, Launcher arkaya açtım. Bu sırada tarayıcıdan bir şeye bakıyordum. CPU kullanımının %20-30 arası seyrettiğini gördüm. Launcher optimize ederseniz sevinirim.
  6. Darktower

Angaryaları Düzeltin

Yeni oyunun çıkması ile, hiç Warband oynamamış ya da oynamak için tekrar gelenler olacaktır. Modlar dışında insanları oynarken yoran şeyleri biraz azaltıp ve düzeltseniz çok iyi olur. Aklıma gelen şeyler şunlar: -Yiyecek sayısını artırın. Özellikle oradan oraya giderken, yiyecek tedarik...
  7. Darktower

Forum Karanlık Tema Hakkında

Forumda bulunan karanlık tema aşırı kötü duruyor. Artık karanlık tema İnternet sitelerin vazgeçilmezi oldu. Sizden ricam karanlık temayı aynı varsayılan tema gibi hoş gözüken ve renklerin okunabilir olduğu daha sade bir hale değiştirmenizi istiyorum. İnsanlara temayı reklam yapıp, hoşlarına...
Back
Top Bottom