Search results for query: *

• Users: OguzPRG
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. OguzPRG

Bannerlord Bayrak Değiştirme

Bannerlord banner editor kopyalayıp oyunda yapıştırabiliyoruz iyi güzel de ben mesela Nogay bayrağını yapmak istiyorum. Google dan resmi alıp editor de edit yapma şansımız var mı ? Warband ne güzel paintten bile yapabiliyorduk. Bannerlord da bu imkan var mı ? Varsa nasıl ?
  2. OguzPRG

İşletmelerin karını arttıran kod var mı ?

Evet arkadaşlar artık oyunda köy yağmalamak istemiyorum. Turnuva yağmacılar vergilerle idare edeyim diyorum. Fakat büyük bir ordum var ve çok para lazım. Tüm şehirlerde en karlı işletmeleri açtım. Ama yinede çok yetersizler. Yani 10 bin dinar verdiğim kadifeciden güzel kar beklerim. Her hangi...
  3. OguzPRG

Open 32 bit de hiçbir mod açılmıyor yardımcı olur musunuz ?!

Win 8 32 bit kullanıyorum. Native de hiç bir sorun yok ancak 4-5 tane mod yükledim. Hepsinde kaplamalar yüklendikten sonra run time hatası verip oyun kapanıyor. Daha önce win 7 32 bit kullanırken oynadığım modları bile açmıyor. -oyun son sürüm -cmd komutunda ki kodu denedim - uyumlulukları...
  4. OguzPRG

Mount and Blade Warband Krallığımın Kültürünü Değiştirmek ?

Evet arkadaşlar native mod oynuyorum.Kendi krallığımı kurdum ve kültürünü değiştirmek istiyorum.Kergit kültürünü istiyorum mesela. Bunu değiştirmem mümkün mü? Module system ile ayarlayabilir miyim?Şimdiden teşekkürler
  5. OguzPRG

Şehir içine troop nasıl eklenir ?

Arkadaşlar günlerdin bunla uğraşıyorum kafayı yedim bilen varsa lütfen yardımcı olsun Şehir içine troop eklemek istiyorum,bunu entry point le denedim ,TLD modunda propsla eklemiş ama bunuda beceremedim Moduleyi kullanmayı az çok biliyorum, scripts,mission_templates bu dosylaarla ilgili ...
  6. OguzPRG

Mount and Blade Warband Şehirlerdeki nöbetçi sayısnı arttırmak

Selam arkadaşlar kendim bir mod çalışmasındayım ama bi sorunla karşılaştım. Sorun şu ; şehiri çok büyük yaptım ve şehirde sadece 6 tane nöbetçi var bunun ikiside kale ve zindan muhafızı.Ben bu nöbetçi sayısını arttıkmak istiyorum çünkü şehir çok büyük ve içindeki asker sayısı 6 bu bana saçma...
Back
Top Bottom