Search results for query: *

1. Adam Smith

Vücut Geliştirme Hakkında Sorular

Soru 1: Vücut geliştirme yapmak mantıklı mı, yapmayı düşündünüz mü?
    yapmayı düşündüm ve mantıklıdır. seni geliştirebilecek performans sporları (karate,yüzme,futbol vb.) vücut geliştirmeye göre çok daha fazla zaman ve emek ister. ayrıca bahsi geçen branşların çoğu bölgesel kas gelişimini ya da dengesiz kas gelişimini tetikler. örn: eskiden eskrim sporu ile milli takım düzeyinde uğraşıyordum ve bacak kaslarım kollarıma göre çok orantısız güçlü.
    Soru 2: Vücut geliştirme yapan insanlar egoist mi? Aşağılık kompleksliler mi?
    hayatın her alanında olduğu gibi burada da aşağılık kompleksliler, egoistler ve normaller vardır. doğru düzgün beslenip supplementini kullanıp idmana gelip giden de var salona girdiği an instaya kol kaslı story atan da.
    Soru 3: Yaptınız mı? Yaptıysanız hayatınızda neler değişti?
    yaptım. değişen tek şey kas kütlemdi lol
    Soru 4: Yapmadınız mı? Yapmadıysanız ön yargılarınız nelerdir?
    -
    Soru 5: Kaslı bir vücut ister miydiniz?
    herkes mevcut halinden daha kaslı, iri , büyük bir görünüme sahip olmak ister. (örn: Savaş Cebeci yukarıda bahsedilmiş)
    Soru 6: Kaslı bir vücuda sahip olmanın size ayrıcalık kazandıracağını düşünür müydünüz?
    avantajları ve dezavantajları vardır fakat ayrıcalığı yoktur. en fazla kavga falan edersen ulan eleman amma vurdu derler.
  2. Adam Smith

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Yaklaşık 1,5 aydır bir ilişkim var. Aramız güzel,şakalar göndermeler falan 40 yıllık karı-koca gibi hallerimiz oluyor bazen. Ama şimdi bunun muhafazakar bir ailesi var yazın buluşma imkanımız yok (bknz. abisi olan kız). Ayrıca çok aşırı aşırı inek. Ben geçen dönem okul 2.siydim, o da geçen dönem böyle çalışıyordu ama derece yapamadı. Bu dönem de daha da arttırdı; çıkmaya başlayınca azalttı ama yanına gidiyorum uyuyor,sonraki teneffüs gidiyorum "neden uyudun?" diyorum enerji toplamam lazım diyor falan. Ne yapayım?

not: duygusuz tekliflere açığım
    burada hayatımın en tatlı hatasını yapmıştım, forumu karıştırırken denk geldim lol
  3. Adam Smith

Yaz Lakırtısı

bayadır gelmiyordum buralara, hepinize selam
  4. Adam Smith

Bahar Lakırtısı

se
    Kendi adına konuş ulan istibdatçı!
    sen döneksin!
  5. Adam Smith

Kız Tavlama Taktikleri

olm bu konu hala var mı lan
  6. Adam Smith

Bahar Lakırtısı

verdiğiniz cevapla profil fotoğrafınız ne kadar uyumlu :grin::grin:
    biz burda abdülhamidi savunuruz. ittihatçıları hele ck2 oynayan ittihatçıları sevmeyiz.
  7. Adam Smith

Kız Tavlama Taktikleri

beta bir meriç olma yeter.
  8. Adam Smith

Üstteki Üyeyi ''Uzun Uzun'' Anlat

cioss (çitos,çitoz,cheetos) forumun eskilerinden ve daimi müşterilerinden. uzun zamandır etkileşimde olmamama rağmen hatırladığım kadarıyla anlatayım; entelektüel (ayrıca dantelektüel) , naif, latif, muasır bir insandır kendisi. Bir zamanlar forumda kanser iletilerle cirit atarken (2015-2016 falandı) kendisinin yer yer dark sarcasm'ine maruz kaldım (diğerlerinden kaldığım gibi :d). Ama sonuç olarak iyi niyetinden asla şüphe duymadığım ve bir gün olur da kültürel bir yardıma ihtiyaç duyarsam başvuracağım insandır. Ben forumda çok aktifken o forumu bırakıp geri gelmişti sanırım. İlk geldiğinde nicki UXC ve profilinde garip bir şövalye vardı.
  9. Adam Smith

Arabesk Bir Müzik Türü Değil Yaşam Biçimidir

Arabeskin aTaRdAmArI sElO baBa yok
  10. Adam Smith

Stüdyo Armağan

çin malı imamoğlu
    çin malı değil yerli ve milli
  11. Adam Smith

Bahar Lakırtısı

kabul etmiyorum krdşm uykuya tam daldığında dakikasına kadar saati biliyor muydun? on yedi dakika kısmı şaibeli.
    00.00'da yatar yatmaz sızmıştım kalktığımda 8.17'ydi :d
  12. Adam Smith

Bahar Lakırtısı

uzun zamandır yapmadığım şekilde tam 8 saat 17 dakika uyudum, ders çalışmadım, kitap okudum, yattım ve HoI4 oynadım.aylardan sonra güzel geçen tek günümdü sanırım.
  13. Adam Smith

Stüdyo Armağan

14. Adam Smith

Kış Lakırtısı

bu çocuk yatr ii gclr
  15. Adam Smith

DENİZ SAVAŞLARI.

karayiplerde geçen vardı galiba, The Caribbean! diye bir şey. Resmi taleworlds oyunu değil ama Warband motoru üstüne yapılma sanırım.
  16. Adam Smith

Kış Lakırtısı

10/10 tasarım almış, zaten eski forumu da buna yakın bir tonda kullanıyordum.
  17. Adam Smith

Kış Lakırtısı

İşbara Alp said:
    Dr. Mehmet Öz said:
    benim sizden ne eksiğim var lan
    Aga pusuda dur da yeni forumun siftahını biz yapalım :d
    :grin:DD
  18. Adam Smith

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

19. Adam Smith

Kış Lakırtısı

benim sizden ne eksiğim var lan
  20. Adam Smith

Kış Lakırtısı

F
Back
Top Bottom