Search results for query: *

1. bgorsel155

[MoB] Men of Borr - Back for more !

I love MoB very much. A perfect clan  :smile:
  2. bgorsel155

Oyunu satın almanın ne faydası olur(Bu gün alıcam)

Oyunun sürekli güncel olur , update sürümünü kafana takmazsın. Multiplayer oynayabilirsin rahatça. Yani adamlar mükemmel oyun yapmış bizde destek olarak oynu satın alabiliriz. Fiyatıda az birşey hem şimdide indirimler başladı.
  3. bgorsel155

Oyun içi takılma yardım!

Oyunu directx 7 de mi 9 damı oynuyorsun
  4. bgorsel155

Mount And Blade Warband Ultra Ve Low Grafiklerini Karşılaştırdım

Emeğe saygı güzel olmuş.
  5. bgorsel155

Kasıyor Kasıyor Kasıyor !!

Directx 7 ayarlarında oyna. Modlarda directx 9 da oynamak fazla sıkıntılı.
  6. bgorsel155

Zaman Hızlandırma

Bir yere tıkla ve crtl+space kombinasyonunu yap. Bu kadar kolay şeyi neden uzatıyorsunuz.
  7. bgorsel155

Oyun Anlamsız Bir Şekilde Kasıyor

Oyunu büyük ihtimal directx 9 da oynuyorsun. Directx7 al rahatlarsın. Eğer düzelmediyse ekran kartını güncelle ve kullandığın directx sürümünü yükselt. Ben directx 11 kullanıyorum  ve hiç sıkınıtı yaşamıyorum.
  8. bgorsel155

Warband Gerçekçi Diyalog Sorunu

En iyi rp bir krallığın derebeyi olması bence. Modsuzda bir farkı olmuyor. Kendini bir krala adıyacaksın. Mesela ben Nord krallığından Kral Ragnara adadım. Her savaşa katılıyorum. Nord krallığını büyütme düşüncesindeyim mesela. Savaş yoksa krala düşüncemi söylüyorum.
  9. bgorsel155

Mount&Blade: Online olsaydı...

Mount and Blade Warband P.W modu var insanlarla RP yaparak oynuyorsun.Köylü olarak başlıyorsun ve bir krallığa girme talebinde bulunursun (belli para karşılığında) veya paralı asker olursun iki krallığın savaş esnasında birine yardım edersin seçenek çok mod güzel. Türk P.W serverleride var.
  10. bgorsel155

.

Evlat modu türk yapımı ve kurgusu güzel , oynayabilirsin.
  11. bgorsel155

Yeni çok oyunculu

Onunla ilgili bir açıklama veya video açıklanmadı. Ama multiplayer sistemi farklı olabilir yani co-op gelme şansı olabilir. Tabi bu benim düşüncem.
  12. bgorsel155

Yeni çok oyunculu

Mount and blade serisinin yeni oynu.
  13. bgorsel155

Beyler Hilesiz oynamak istiyorum hangi krallıkta başlıyayım

Nordla başlayabilirsin , nord acemileri diğer acemilere göre daha güçlü. Tek sorun haritada yürüme hızın askerlerin hepsi nord olunca haritada ilerleme hızın yavaşlıyor.
  14. bgorsel155

Farklı bir mod fikri..

Öncelikle bu savaş konulu bir oyun ve korku önerisi saçma geliyor. Korku oynu oynamak isteyen başka oyun oynar. Düşüncem bu.
  15. bgorsel155

Hangi kral olmak isterdiniz?

Ben Nord hayranı olduğum ve havalı bulduğum için Kral Ragnar. Hem güçlü hem havalı  :smile:
  16. bgorsel155

Warband MP Sorunu

warbandla alakalı herşeyi kaldır , steam kütüphaneye girip tekrar indir. Güvence olması için yeni klasör oluştur ve onun içine yükle.
  17. bgorsel155

Warband MP Sorunu

Oyuna ilk girişinde serial sorması gerek ?
  18. bgorsel155

Warband MP Sorunu

Başka sunucalara girmeyi denedin mi ? Hepsinde mi hatayı alıyorsun ?
  19. bgorsel155

İndirimden Mount and Blade Warband hediye attırdım şimdi serverlere giremiyorum

Şimdi hocam arkadaşının attığı hediyeyi sadece senin kullanaman lazım. Oyunu direk satın alıp steamdan sana attıysa sorun yok . Aklıma başka birşey gelmiyor.
  20. bgorsel155

Evlenme bugu

Oyun orjinal ise oyunu doğrulama dene bazen dosya bozukluğundan böyle buglar oluşabiliyor .
Back
Top Bottom