Search results for query: *

• Users: buz
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. buz

SP Native Evlat 2 (beta v0.3 released 08.01.2022)

Evlat 2 beta Will Marnid's Caravan manage to reach the town of Sargoth? Only Rhodok questline is avaliable in this beta version. Questlines about other five factions of Calradia will be available in the full version of Evlat 2. Evlat 2 is a story mode with a main storyline, the sequel to the...
  2. buz

[SP] Evlat 2 beta (hotfix v0.3 çıktı 08.01.2022)

Evlat 2 beta Marnid'in kervanı Sargoth şehrine ulaşabilecek mi? Bu beta versiyonda yalnızca Rodok görev serisi var. Diğer beş krallıkla ilgili görev serileri tam sürümde olacak. Evlat 2 modu ana hikayesi olan bir hikaye modu olup Evlat 1 modunun devamı ve Calradgyr modunun yancısıdır...
  3. buz

In Progress e1.5.7 Turkish Translation Errors

4. buz

Resolved (Türkçe çeviri hatası) mühendis'e jawwal'dan yazıyor

1.5.6'da türkçe çeviri düzeltmeleri yapılmış ama bu unutulmuş. spspecialcharacters.xml dosyasında "the engineer" ve "of the jawwal" aynı isim koduna name="{=cP1o8eUs} sahip ve türkçe çeviri dosyasında bir tek jawwal'dan çevirisi var, mühendis yok. Line 910: <NPCCharacter...
  5. buz

Adding Dragon Banner model

Go to Mount & Blade II Bannerlord\Modules\SandBoxCore\ModuleData open spitems change this line: mesh="battle_flag_big" with this: mesh="dragonbanner" enable cheat mode, open the inventory screen and find "Big Banner".
  6. buz

Ejderha Sancağı modelini eklemek

Mount & Blade II Bannerlord\Modules\SandBoxCore\ModuleData klasörüne girip spitems dosyasını açın. mesh="battle_flag_big" yazan satırı, mesh="dragonbanner" ile değiştirin. Oyunu hileler açık başlatıp, envanter ekranından "Büyük Sancak" yazan sancağı bulun.
  7. buz

Haydut sayılarını düzenledim (min:10 max:20)

üç beş kişilik haydut grupları spawnlanıp duruyordu. ben de xml dosyalarıyla oynayıp en az 10, en fazla 20 kişi ve her grupta en az bir şef olacak şekilde düzenledim. isteyenler deneyebilir, "modules" klasörüne atmanız yeterli. burdan indir
  8. buz

SP Native Calradgyr (v2.2 - Jun 30, 2020)

Calradgyr, the ruler of all Calradia... This title was used for the emperor of Calradia during the period of peace and prosperity, the first and last time. The seven gemstones on his crown were made by the most skilled craftsmen of the seven tribes of Calradia and presented to him. Each of the...
  9. buz

[WB][SP] Calradgyr (v2.2 - 30.06.2020)

Calradgyr, tüm Kalradyanın hakimi... Bu unvanı ilk ve son kez Kalradya'nın barış ve refah içinde yaşadığı dönemdeki imparatoru kullanmıştı. Tacındaki 7 değerli taş, imparatorluğu oluşturan 7 kabilenin en usta zanaatkârları tarafından yapılıp ona sunulmuştu. Her taş bir erdemi temsil ediyordu...
  10. buz

Ana Görev Tam Çözüm

Dört Yol Hanı Başlangıçta kendini gölde bulacaksın. Kıyıya çık ve hana gir ve Ymira ile konuş. Daha sonra Marnid koşarak senin yanına gelecek ve seninle bir konuşma yapacak. En sonunda Ymira senden çay almanı isteyecek ve kendini haritada bulacaksın. Biraz zaman geçtikten sonra Borcha senin...
  11. buz

[Veluka Sanat Sokağı] - videolar, resimler ve imzalar

Kaydettiğiniz ekran görüntülerini, çektiğiniz videoları, youtube serilerini, hazırladığınız imzaları burada paylaşabilirsiniz. — Tanıtım Videoları — Kayığa binme, balık tutma (Evlat 0.2) Tezgah açma, odun kesme, ekin biçme (Evlat 0.2) Uçan halı ile savaş, kuzgunla mesaj gönder ama sakın gözünü...
  12. buz

[Zendar Halk Konseyi] - soru & cevap konusu

Aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz.
  13. buz

[Geroya Çay Ocağı] - öneriler ve fikirler

Her türlü öneri, tavsiye ve görev fikirlerini bu konuya yazalım. Not: Eskiden arşivini tuttuğum önerilerinizi aşağıya yazdım onları tekrar yazmanıza gerek yok. =)
  14. buz

[Glunmar Tamir Atölyesi] - hata raporları ve çözümler

Bulduğumuz her hatayı bu konuya rapor edelim.
  15. buz

Mod Yapımı Dersleri Haritası

Mod Yapımı Dersleri Haritası Yeni çıkan veya güncellenen dersleri linkleriyle beraber bu konuya yazarsanız çok güzel olur. — Kodlama — Yeni Eklediğimiz Krala Bayrak Verme (Maskeli Bela) Morgh's Editor Dersleri | Detaylı Anlatım | Ders Arşivi (LekasMBW) Emlakçı Kodu-Geliştirmeye Açık...
  16. buz

SP Native Evlat 1.21

Download Evlat 1.21 Subscribe in Steam Workshop Official Trailer Showcase by Timby Series by ReformistTM Description Evlat is a quest expansion mod with a main story. Your two children are your companions throughout the game. All of the other companions in Calradia are in various roles and...
  17. buz

[OSP][Kod] Balık tutma

balık tutma edit modu açıp kıyıda bir yere birkaç balık ekleyin. daha sonra balıkların üzerine yatay şekilde geçit(passage) ekleyin. entry no yazan yerdeki sayı önemli değil. menu item no yazan yere "balik_yakala" menüsünün sıra numarasını yazın. eğer module_game_menus'de aşağıdaki örnekte...
  18. buz

Görev Ekleme

görev eklemeyi zaten daha önce kolba anlatmış sağolsun ama her şeyi tek bi yorumda anlattığı için bazı arkadaşların gözü korkabilir ve şevkleri kırılabilir. (bana öyle olmuştu :D) belki bu arkadaşlara faydası olur niyetiyle ben daha basit bi şekilde anlatayım dedim. basit bi şekilde görev...
  19. buz

Sahneye Canlı At Ekleme

1.yöntem atı istediğimiz bir giriş noktasına eklemek için: (entry_point_get_position, pos0, 0) bu satırdaki 0 yazan yer atınızın ekleneceği giriş numarasını belirtir. #canli at ekleme       (0, 0, ti_once,         [],         [             (entry_point_get_position, pos0, 0),            ...
  20. buz

[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

— Tanım — Bu mod ile görev sayısının arttırılması amaçlandı. Ana hikâyeye bağlı bir görev dizisi var. Oyun 1277 yılında başlıyor. Oyun boyunca size iki evladınız yoldaşlık ediyor. Eski 16 yoldaş ise farklı rollerdeler ve size görev veriyorlar. 12 yeni savaş grubu var ve onlara...
Back
Top Bottom