Search results for query: *

1. Cosmic Latte

OVERWATCH

oyunfor.com'dan 138 liraya aldım Origins Edition halini en ucuz ordaydı. umarım iyidir oyun ^^
  2. Cosmic Latte

OVERWATCH

oyunu almak istiyorum da gittigidiyor.com'da falan 155 tl origin edition burdan almam bi seyi degistirir mi? bide origin edition'un tam olarak farki ne?
  3. Cosmic Latte

Total War Serisi

Attila oynuyorum ama hangi devletle oynasam karar veremedim. Ayrıca Ak Hunlar ile oynayamiyorum DLC ile mi oynaniyor?
  4. Cosmic Latte

Python Dersleri - Başlangıç 2

rez aldım bekliyorum hocam eline sağlık.
  5. Cosmic Latte

Total War Serisi

https://www.youtube.com/watch?v=vazBXHbPX6Q

gecen aksam Youtube'da gezinirken gordum. bu DLC mi yoksa mod mu? nereden bulabilirim.
  6. Cosmic Latte

iPhone 5s vs iPhone SE

Finde said:
    Bu saatten sonra 5s alınmaz. SE'yi tercih etmeni öneririm. İşlemci ve kamerası 6S ile ram miktarı da 6 ile aynı. Daha uzun ömürlü ve rahat kullanırsın, bir arkadaşıma da geçen sene tavsiye etmiştim kullanıyor memnum olarak.

16GB depolama yetersiz diyen bi arkadasim var o yuzden endiselendim acikcasi.
  7. Cosmic Latte

iPhone 5s vs iPhone SE

gecen aksam telefonumun ekranı tamamen catladi dokunmatik falan kalmadi.(LG G2) yeni telefon almaya kararliyim butcem bu iki telefon arasinda arastirdim islemci farki var ancak yine de kullanan varsa goruslerinizi almak isterim.
  8. Cosmic Latte

Halil İnalcık'ın vefatı

ruh şad olsun. Link: http://oned.io/h/722861
  9. Cosmic Latte

League Of Legends | 6. Sezon

Sizce Gnar oynanabilir mi? tankligi, hasari, islevselligi?
  10. Cosmic Latte

League Of Legends | 6. Sezon

Kum Fırtınası Ekko alıcaktım, telefona yüklettim fakat 12.43 TL'de kaldı. şuan 55 rp var, telefon ile 340 çeksem. yardımcı olabilirler mi kalan 92 rp'ye?
  11. Cosmic Latte

Haziran Lakırdısı

konuya biraz fransız kaldım fakat başlığın tam olarak amacı nedir? iletilerde pekte bi şey anlayamadım.

açıklayacak biri var mı? :roll:
  12. Cosmic Latte

Kimlikte isim değiştirmek

Herkese içten teşekkürlerimi ederim görüşleriniz ve yardımlarınız için :smile:
  13. Cosmic Latte

Cioss Julius U.X. said:
    Uymaz diye düşünürsen hata edersin bence. İslam'da çocuklara isim verilirken bu isimlerin anlamına göre hareket edilirdi. Bir de Kur'an'da geçen isimler de tercihde önplana çıkıyordu.

İlteriş düşündüğüne göre milliyetçi duyguların gelişmiş, dine de önem veriyorsun. Ona göre bir Türk-İslam büyüğünün ismini düşünebilirsin. İlteriş Kağan hoşuna gidiyorsa koy derim ama bence hoş durmaz. Kimliğimde Julius Caesar falan yazsa komik olurdu benim için. :smile:

İltereş Kağan tam olarak, aslında milliyetçilik veya dine önem verme değil burada ki noktam. Şuan var olan ismimi hiç bi zaman sevmedim ve kötü anıları da var açıkçası. İltereş Kağan ismi çok hoş geldi. (değişik bi duygu olur ya hani)

yeter ki değişsin tek temennim o açıkçası :grin:

Edit: İlteriş olarak geçiyormuş ben İltereş olarak biliyordum kusura bakmayın.
  14. Cosmic Latte

Cioss Julius U.X. said:
    Dini inancına daha uygun bir isim seçmek en doğal hakkın tabi ki. Önemli olan o ismi sahiplenebilme ve karakterinde yer edebilmesi. Dinsiz biri olarak adım Yunus Emre ama yine de kabullendiğim için değiştirmeyi düşünmedim hiç.

Şimdiden hayırlı olsun yeni adın. :smile:

İltereş Kağan veya Murat düşünüyorum ama ilk baştaki pekte islam inancına uymaz gibi.
  15. Cosmic Latte

yazılanlar için ayrı bi teşekkür ederim aynı şekilde sağlam bi' haykırdım. Merak edenler için adım Salih, açıkçası çocukluğumdan bu yana hiç sevmedim sevemedim, ailem bile özen göstermeyerek 'aa bu böyle olsun' denmiş ve öyle kalmış. Açıkçası anlamı güzel ama ben hitap edilişini sevmiyorum.

Ek olarak yaş 18 üstü bunu da belirteyim. din kısmını değiştirmicem, dini olarak değiştireceğim.

Umarım çetrefilli bi iş değildir, olsun bitsin istiyorum. (bitse de gitsek a**** koyim)
  16. Cosmic Latte

kimlikte adımı değiştirmek istiyorum (aynı şekilde dini olarak) araştırdım yaklaşık 249 liralık bir bedel karşılığı değiştiriliyor olarak gözüküyo. aranızda isim değişikliği yapan var mı veya bilgisi olan. ek olarak 250 tl verdikten sonra ne kadar bi sürede isim değişikliği oluyo ve yapılması...
  17. Cosmic Latte

Ramazan Platformu

bi küçük pide 3 tl nedir alllahını seversen? bön bön bakakaldım.
  18. Cosmic Latte

Total War Serisi

Attila aldim sonunda, oyuna girince bi ihtisam var. aile ozelliklerini ve detaylarini baya begendim. Jutilerle basladim fakat pek tutunamadik onerisi olan?
  19. Cosmic Latte

Total War Serisi

TW:R 2'de oynaması en zevkli dediğiniz devlet hangisi?
  20. Cosmic Latte

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Vikipedi sayfasında  PlayStation 4, Xbox One ve Mac üzerinde olacağı da yazıyor bu bilgi doğru mu? Mac üzerinde olursa iyi olur yoksa oynama şansım düşük.
Back
Top Bottom