Search results for query: *

• Users: UNDE4D
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. UNDE4D

Rütbe kısmının üstündeki yazılar

Forumda üç beş kişide gördüm rütbe kısmının üstünde yazılar falan yazıyor. Nası yaptırıyoz bundan bende istiyom
  2. UNDE4D

Motosiklet

Yıllardan beri gelen motor sevgimide buraya vurarak bu platformu açıyorum. Çok iyi süremem ama yılların geçirmişliğiyle anlarım motosikletlerden. Motosikletler hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz. Bu güne kadar 3 motosiklet geçirdim. Ben küçükken(10-14) abim tam bir motosiklet hayranıydı ve...
  3. UNDE4D

Rakı Severler Derneği (R.S.D)

Rakı Severler Derneği Burada ne ayran, ne kola, ne gazoz, ne portakal ve de başka bir meyve suyu konuşulur, burada sadece   RAKI  konuşulur.. Kurallar # Bu konu altında, konu düzenlemesi dışında ayran kelimesini kullanmak kesinlikle yasaktır ! # Ayran derneğine tepki olarak kurulmuştur ! #...
  4. UNDE4D

Liseye yeni başlayanlara öneriler

Forumda liseye yeni başlayan arkadaşlar olduğunu farkettim ve bu konuyu açma gereği duydum. Lisede nasıl davranılması gerektiği, kızlar, hocalar, derslere olan yoğunluk ve arkadaş ortamı hakkındaki tecrübelerinizi buraya yazarak yeni arkadaşlarımıza yardımcı olabiliriz. Ben başlayayım, 1)...
  5. UNDE4D

Evde tek başınızayken ne yersiniz ?

Evde tek başınızayken ya da tek yaşıyorsanız, evde de yemek yoksa ne yersiniz ? Ben genellikle ekmeğin arasına peyniri basarım yanına da bi bardak su alıp televizyonda izdivaç programı izlerim
  6. UNDE4D

İmza Kodları

Ben imzamdaki alıntının yarısını küçülterek sağ tarafa almak istiyorum, sanırım Propaganda'da görmüştüm. Nasıl yapacağım bunu ?
  7. UNDE4D

Din ve İnançlar Platformu

İslamiyet, diğer dinler ve inançlar altındaki tartışmalarınızı bu platform altında yapabilirsiniz. Konu inançlar olunca eleştirirken hakarete kaçmamanız tavsiye olunur, küfürün ban sebebi olduğu duyurulur. Ben bi konuya gireyim, Müslümanlar neden müslümandır, ateistler neden ateisttir...
  8. UNDE4D

Alttakinin telefon markası ?

Evet oyun basit, herkes bir altındaki üyenin telefon markasını, kendine inanıyorsa modeli ile birlikte tahmin edicek Şu şekilde, Tahminim, Samsung Ace ?
  9. UNDE4D

Tarzınız ?

Konunun aynısını WFAS bölümünde gördüm orda tüfekçi falan vardı burda da açayım dedim  :mrgreen:
Back
Top Bottom