Search results for query: *

1. İbrahim Buğrahan

Village loot error with ss

When i loot a village this error appears i check the game files on steam but nothing changed  :cry: 
  2. İbrahim Buğrahan

WB Ticaret Rehberi

Ticaret El Kitabı Öncelikle: Evet forumda bir kaç tane ticaret rehberi var fakat çoğunun tarihi eski veya versiyonu eski, bundan dolayıda rehberlerde yazanların çoğu eşleşmiyor yada azı eşleşiyor, o yüzden bu rehberi yapma gereği duydum umarım beğenirsiniz. Başlarken:İlk önce tabiki klasik...
  3. İbrahim Buğrahan

Village loot error

When i loot a village this error appears : Script Warning Error codline:43 . i check the game files on steam but nothing changed  :cry: .
  4. İbrahim Buğrahan

Gelişmiş Ticaret

Bence yeni oyuna ticaret ruhu gelmeli ki bence bu wfasta ve warbandda çok büyük bir eksik eğer oyunda kendi karakterimizi şekillendirebiliyorsak ( soylu,haydut,tüccar.....) bu alanların daha gelişmesi lazım haydut olma haydutlara katılma gibi bir çok öneri olmuş. Ama ticaret yapmak oyunda sanki...
  5. İbrahim Buğrahan

Ticaret

Oyunda her zaman tüccar olmak isterdim halada istiyorum, ama para kazanmak çok zor oluyor forumdaki bazı ticaret rehberlerini okudum ( çoğu eski tarihli 2011,2012 falan yeni bulamadım) herhalde o zamanki versiyonla şimdiki aynı olmadığından dolayı rehberlerde yazan çoğu şey oyunda yok .Mesela...
  6. İbrahim Buğrahan

Köy yağmalama hatası

Köy yağmaladıktan sonra bütün bi haber ekranı ( oyundayken sol tarafta çıkan yazılar ) doluyor, ve bi 2 dakka hiç bi şey yazmıyor, bende ctrl+l yapıp baktığımda SCRİPT WARNİNG : Division by zero line 43 no yazıyor. neden böyle oluyor ?yardım ederseniz sevinirim  :cry:
Back
Top Bottom