Search results for query: *

1. Lord Marcel

Wicked Tavern Academy

Biz kimiz? Wicked Tavern Academy, 26 Haziran 2012 tarihinde Sober Tavern Fanatics [ STF ] adıyla kurulmuştur ve sonradan Wicked Tavern Academy adını almıştır. WTF klanına şekil ve misyon olarak bağlı, fakat içişlerinde özgür bir klandır. Üye alımları ve rütbe sistemi tamamen özgürce...
  2. Lord Marcel

Son Harften ingilizce veya türkçe kelime türet [OYUN]

Ben Başlıyayım :) Warband
  3. Lord Marcel

Şu anda tv de ne seyrediyorsunuz :)

Ben başlıyayım e2 de Dr.Who yu seyrediyorum.  :mrgreen:
  4. Lord Marcel

Arthur Pendragon Mini Mod(beta çıktı.)

Senaryo:Senaryo yazmadım ama karakterlerin kısa hikayesini vereceğim. Merlin Günün birinde, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük büyücüsü olacak olmasına rağmen, şu anda sadece evinden ilk kez ayrılıp,  Camelot'a giden genç bir delikanlıdır. O yıllarda, Camelot'ta büyü yasaktır, Merlin'de ise...
  5. Lord Marcel

Hata!!(Microsoft Visual C++)

Şöyle bir hata alıyorum Microsot Visual C++ kodlarıyla ilgili ama çözemedim.
  6. Lord Marcel

James Hetfield

Kurt Cobain i gördükten sonra bende böyle bir konu açmak istedim. :) Hayatı James Hetfield, İngiliz, İskoç, İrlandalı ve Alman ve karışımı olan bir aileden gelmektedir. 9 yaşındayken piyano derslerine başladıktan sonra kardeşi David'in baterisine merak sardı ve daha sonra da gitar çalmaya...
  7. Lord Marcel

İtem editor hata veriyor

Evet başlıkta dediğim gibi uygulama düzgün olarak başlayamadı hatası veriyor ne yapabilirim? :cry:
  8. Lord Marcel

DarkRider Mod (DURDURULDU) (Lütfen Sayfa 18'deki açıklamayı okuyunuz!!)

Senaryo   Kalradya’da bağımsız ve mutlu bir köyde;yetişkinler tarla biçerler,mis gibi çiçek kokan cıvıl cıvıl bahçelerinde sohbetler ederlerdi.Öte yandan da çocuklar yaşlı dedelerden masallar dinleyerek,bir yandan da oyunlarla ve eğlencelerle zamanlarını güzelce geçirirlerdi.   Fakat bu köyde...
  9. Lord Marcel

Native'nin Map ve Parties.txt dosyasını upload edebilirmisiniz?

Native'nin Map ve Parties.txt  dosyasını upload edebilirmisiniz? Thogrim Map editor le uğraşırken yedeklemeyi unuttum native ye girmiyor. Upload ederseniz sevinirim.:(
  10. Lord Marcel

Türkçe Forumun Çıkacak Ya Da Var Olan En iyi modu

Rise Of Khergit (http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,40263.0.html) -------------------------------------------- Lord Ak Ela      (http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,59220.0.html) --------------------------------------------- Dawn Of Turks ...
  11. Lord Marcel

Bir Sorunum var? (Cevabımı Aldım Teşekkürler)

Ya ben bilgisayara format attım bilgileri yedekledim save dosyalarını da ama m&b ye girince save imi açıp savaşa giriyorum savaşı kazanınca esirler tablosu felan gelio ya orda kitleniyor. :( lütfen yardımcı olun :(...
Back
Top Bottom