Search results for query: *

• Users: Radamon
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Radamon

Üniversite Hakkında Yardım

Konuyu buraya açmak en doğru olanı galiba. Şimdi , liseden bu yıl mezun oldum ve KPSS'den Bursa İtfaiye Daire Başkanlığına atandım. Üniversite olarak da yine itfaiye üzerine okumak istediğim için Bursa'ya en yakın Yalovayı seçtim. Hani hem çalışıp , hem okuyacağım. Gel gör ki Yalova Alan Şefi...
  2. Radamon

V3 Hakkında

Değerli Osmanlı Senaryosu takipçileri ; Ender Oğuz'un başlattığı ardından Deli Kurt'un devam ettirdiği , son olarak da hep beraber V2 çıkarttığımız modun forumda en çok oynanan ve sevilen modlardan birisi olmasını sağladığınız için hepinize teşekkür ederim. Bir çok ortamdan V3 hakkında sorular...
  3. Radamon

Vampir ve Köylü

Arkadaşlar Merhabalar. Bu oyunu açıyorum çünkü arkadaşlarla zevk içinde oynadığım , zeka ve strateji isteyen bir oyun. Oyunumuz gayet basit açıklıyorum. TANITIM Oyunumuz vampir ve köylüler arasında geçiyor. Atıyorum 20 kişilik bir ekip isek bunun 15'i köylü 5'i vampir olacak. Fakat köylüler...
  4. Radamon

Osmanlı Savaşları (Tarayıcı Oyunu)

OSMANLI SAVAŞLARI Facebookta dolaşırken rastladığım bir oyun. 4 Mart'ta faaliyete geçmiş ben biraz oynadım zaman , sabır , azim gerektiren başarılı bir oyun. Ordu kurabiliyorsun , işçilerinle altın madeninde çalışabilir ya da değirmenlerde tarım yapabilirsin. Diğer obalara saldırıp...
  5. Radamon

Gırtlaktan Şarkı Söylemek

Burada ki gibi gırtlaktan şarkı söylemek nasıl oluyor bilen var mı ? Çok kolay olduğunu duydum ama nasıl yapıldığını daha duyamadım.
  6. Radamon

Osmanlı Senaryosu V2 Hakkında

Öncelikle Herkese Merhabalar Bildiğiniz üzere Osmanlı Senaryosu V2 Ekibindeyim. Deli Kurt 1 yıllığına forumdan uzaklaştırıldı ardından modun konusu kilitlendi. Bunun üzerine ''acaba iptal mi oldu ?'' düşüncesi oluştu ki haklısınız bende olsam aynısını düşünürdüm. 6 Ay gibi uzun süredir...
  7. Radamon

Yerel Disc [D] System Volume İnformation

Başlıkta belirttiğim yerde 2000 küsür win 32 virüsü var. Nasıl kurtulabilirim ?
  8. Radamon

Minecfrat İncelenmesi ?

Ülkemin çok daha önemli ve büyük sorunları varken minecraft incelemesi başlatmak gerçekten komik.
  9. Radamon

Mb Warband Runtime Hatası

Oyunun loading ekranında ayarlar yükleniyor diyor. Pat bu hatayı veriyor. Not: Format attıktan sonra böyle oldu.(driverları yükledim)
  10. Radamon

MapManager Sorun.

Sayın Forum Üyeleri ; Öncelikle herkese merhabalar. Mapmanagerde gerekli tüm ayarları yapıyorum. İşte böyle Launch'a tıklıyorum. Program kapanıyor bir süre sonra geri açılıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ?
  11. Radamon

Pyhton ve module system ile sorularım var

Arkadaşlar module system çalışacağımda pythonu ben nereye kuracağım kendi modumun üstünemi ?
  12. Radamon

Cihan-ı Hükümran Modu [MOD İPTAL EDİLDİ.]

MOD İPTAL EDİLMİŞTİR.
  13. Radamon

Desert Banditlerin lideri [Ching [

Öncelikle Selamun Aleyküm. Öncelikle şunu belirteyim bu sorunun cevabını aradım ki önceden açılmış bir bir konu var mı diye ama bulamadım. Yanlış yere de konu açtıysam herkesten çok çok özür diliyorum. Neyse anlatayım, ben Osmanlı Balkanların Fethi modunu oynuyordum. Moğolların bölgesinde...
Back
Top Bottom