Search results for query: *

1. Radamon

Sistem gereksinimleri

Arkadaşlar , sistemin gayet iyi. En son 1 hafta önce girdim. O zaman sorunsuz oynarken şimdi bugün tekrar girdiğimde çok düşük ayarlarda bile kasma problemi var. Bazen sorunsuz olarak devam ediyor bazende bir anda kasma oluyor. Son zamanda sadece monitör değiştirdim. Hdmi/VGA dönüştürücülü kullanıyorum. Bu etkiliyor olabilir mi ?
  2. Radamon

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Hocam modun çıktı dediler foruma geldim. Yalnız bu sefer de bende bilgisayar yok. Olsun , yine hayırlı olsun. Tarifsiz bir duygu bu. Bannerlorddan sonra efsaneleşen bir durumdu seninkisi.

Tebrik ederim
  3. Radamon

V3 Hakkında

Si Shade said:
    İtfaiyeci said:
    V2.5'nin ardından ekip olarak bir daha görüşmedik ve modu o aşamada bitirme kararı aldık. Bu kararı alma sebebimiz Bannerlord.
    İşin kötü tarafı 2 yıl olmuş fakat bannerlord : )

V3 çıkartacaklar illa  :roll:
  4. Radamon

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

İnsan seviniyor işte.

Ayrıca Cem Yılmaz'ın bir sahnesi var aklıma o geldi. Aynen o şekilde oldum.

"Abi bannerlorddan gelişme var"

5. Radamon

Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Paradox. said:
    Naber devlet memuru? :lol:
    Gayet iyi dost, yalnız yasa olarak memur sayılsak da ben öyle görmüyorum. Sen nasılsın?
  6. Radamon

Esenlikler millet, henüz ölmedim. Bannerlord hakkında gelişme var mı diye girdim, tek gelişme artan ileti sayısı. Kim var, kim burada bilmek istiyorum. Bu arada ben İtfaiyeci eski adı ile Radamon.
  7. Radamon

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Ömrüm geçip gidiyor, niye çıkmıyor bu oyun?
  8. Radamon

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Karar verdim , bundan sonra gittiğim bütün itfai olayları burada paylaşacağım. Hem siz itfaiyeyi daha yakından tanırsınız ve işin sadece yangından ibaret olmadığı , hem aklınızda tasvir ettiğiniz ön yargılı itfaiyeciyi silerim hemde sohbet muhabbet olur.

Geçen nöbet başlasam anlatacak çok şeyim varda hukukun üstünlüğünü göz önünde tutarak bu nöbet başlayayım. Bu arada 24/48 sistemi ile çalıştığım için her 3 günde bir yazacağım :smile:

Bu nöbet kurtarma ekibinde olduğum için Asansörde mahsur kalan vatandaşı (tatlı bir bayan) kurtardık. Asansör kapısını açarak asansör dairesinden kat hizasına getirip o güven veren elimi uzatarak onu içeride yaşadığı 45 dakikalık hayatından azat ettim.

Bir diğer vakamız ise olmazsa olmazımız KEDİ KURTARMA. Araç motor bölümünde sıkışan kedimizi gerekli ekipmanlar ile çıkartarak hem kediyi kurtarmış olduk , hemde gergin araç sahibimizin gönlünü ferahlatmış olduk.
  9. Radamon

α Soft Aurora said:
    Harbi boru yalnız foş foş  :party:
    Hortum canım o
  10. Radamon

Turkish Cavalry said:
    Lan ben liseyi bi bitiremedim bu herif bildiğin kadrolu sigortalı itfaiyeci oldu. Su falan sıkıyo lan gerçek itfaiyeci oldu adam.
    5 yılımı verdim boru mu ?
  11. Radamon

Esenlikler , ben Radamon. Bu kadar.
  12. Radamon

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Bannerlord'tan önce çıkarsa oynamam.
  13. Radamon

Game of Thrones (İlk Sayfadaki Duyuruyu Okuyunuz)

Kaç ay sessizlik çökecek buraya ?
  14. Radamon

!! YARDIM !! Avam a savaş açtım :/

Ordu topluyor mu ? Topluyorsa eğer bilerek bir kalen de 10-20 adam bırak. Onun kaleyi fethetmesini sağla. Daha sonra sen kaleyi tekrar fethet. Böylelikle avam'da yıkılmış olur. Denemekte fayda var.
  15. Radamon

Üstteki Üyeyi ''Uzun Uzun'' Anlat

İlk geldiğinde asi Türkçü olan bir arkadaştı. Sonradan çok fazla değiştiğini söyleyebilirim. Forumda büyüdü desek doğrudur yani. Foruma geldi ve burada Türkçü bir görüş içerisinde iletiler yazmıştı. O kadar körü körüne bağlıydı ki artık gına getirmişti. Sonradan forumda farklı fikir ve düşüncelerle karşılaştı , değerlendirdi ve ortaya daha ılımlı , harmanlanmış bir düşünce çıktı. Ağır başlı ve efendi bir kimliğe büründü. Artık seviyeli ve düzgün bir hitapla yazmaya , forumda ortam oluşturmaya başladı. Önceden güldüğüm ama değiştikten sonra saygı duyduğum birisi. Özel hayatı ile ilgili hiç bir şey bilmiyorum veya unuttum. Dediğim gibi forumda olgunlaşmış bir arkadaş.
  16. Radamon

BATTAL GAZİ [Ateş ve Kılıç] 2.2

Alt forumunuz hayırlı olsun.
  17. Radamon

Üniversite Hakkında Yardım

Konuyu buraya açmak en doğru olanı galiba. Şimdi , liseden bu yıl mezun oldum ve KPSS'den Bursa İtfaiye Daire Başkanlığına atandım. Üniversite olarak da yine itfaiye üzerine okumak istediğim için Bursa'ya en yakın Yalovayı seçtim. Hani hem çalışıp , hem okuyacağım. Gel gör ki Yalova Alan Şefi...
  18. Radamon

A Clash of Kings 2.2 ve 3.0 %100 Türkçe Yama [ÇIKTI] (Görev Rehberi eklendi)

Link ölü. Kimde varsa hayrına bir atar mı ?
  19. Radamon

Gün İçinde Başınızdan Geçen Olaylar V2

Yarın check up'ı beleşe getireceğim.
  20. Radamon

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

qli_61 said:
    yanlış hatırlamıyorsam
    qli_61 said:
    yanlışsam düzeltin
    qli_61 said:
    Doğru hatırlıyorsam

Bu kadar net bir insan tanımadım daha.

qli_61 said:
    Yanlış hatırlıyorum ozaman, eyvAllah  :smile:

Konunun akışını bozmamak adına , yılbaşından önce net bir şeyler için umutlanmayalım.
Back
Top Bottom