Search results for query: *

• Users: selamet_81
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. selamet_81

Txt dosyasını Pyhton formatına çevirme

Böyle bir şey olduğunu biliyorum lakin nasıl yapıldığını bilmiyorum. Modul dosyalarını kaybettiğim bir moda devam etmek için kullanacağım. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
  2. selamet_81

Open Brf sorunu

Open brf yi formattan sonra yükleyecektim yeni sürüm çıkmış neyse indirdim ama hata verdi. Bir önceki sürümü uplayabilecek arkadaş varmı ?
  3. selamet_81

[WB][SP] Conquest Ottoman

Deniz savaşları eklendi. Başlangıç itemleri. Banka. Savaşta asker oranı barı. Canlı At. Kendi bayrağını yapmak. Karargah. Şehri yeniden adlandırma. Siyasi Harita Sehirlerin sahneleri duzenleniyor. [/spoiler]   Her krallığın asker troopları tamamen bütünüyle değiştirilecek. ...
  4. selamet_81

[OSP] Anadolu haritası

Yapımını durdurduğum bir modda kullanacağım haritayı osp olarak paylaşmak istiyorum, belki birilerinin işine yarar. Resimler: İndirme linkleri:
  5. selamet_81

Neden bu kadar Osmanlı modu?

Benim modum dahil yapımı süren bildiğim 4 Osmanlı modu var. Gayet profesyoneller de. Bu kadar ayrı mod yapmak yerine birleştirilse acaba ortaya nasıl bir mod çıkar acaba diye düşünüyorum uzun süredir. Konu açmak istemedim çünkü forumda nasıl bir tepki alabileceğimi tahmin ediyorum ama buna...
  6. selamet_81

[WB][SP] Osmanlı 1451 v1.0

Tamamlananlar Memlük Troopları ✔ Başlangış Görevi (%0) Harita İkonları ✔ Sahneler (%20) İtemler ✔ Taraflar ✔ Menüler ✔ Harita ✔ Müzikler ✔ Yazılıyor.. [/spoiler] [/spoiler] [color=maroon]Selamet (Her telden) -----TEŞEKKÜR----- -----OSP-----...
  7. selamet_81

Selamet'in Dersliği

Modelleme Dersleri Otağ Modelleme Kale Edit Dersleri Kale Editleme (Düzenleme) Sancak Dersleri Sancak Yapma Yaptığımız Sancağı Oyuna Ekleme Harita Dersleri Harita Programları ve Kurulumu Harita Yapmak İçin Gerekli programlar Thorgrim Map Editor Warband Map Manager Mount&Blade 1.011
  8. selamet_81

Çıkmasını Beklediğiniz Türk Modları

En çok beklediğimiz modu oyluyoruz.  Daha önce de böyle bir konu açılmıştı ama göremedim. Ben de yeni konu açayım dedim. MODLARIN KONULARI [WB][SP] Osmanlı 1451 [TO][YA]Göktürkler Modu [WB][MP][SP]Rise of Huns [WB][SP] Cihat ve Haçlılar [WB][SP] Diriliş Ertuğrul [WB][SP] Kardeş Kanı [WB][SP]...
  9. selamet_81

Sancak Platformu

Nasıl bir fikir olmuş bilmiyorum ama aklıma geldi bir anda. Bannere ihtiyacı olanlar oluyor, bu konuda elimden geldiğince yardımcı olacağım. banner isteklerinizi konuya yazabilirsiniz. gönüllü arkadaşlar olursa yardımcı olabilirler. Zamanla dersler hazırlayacağım.
  10. selamet_81

[SP][SP] Osmanlı 1451 - v0.4 ÇIKTI

Öncelikle bu çıkardığım ilk modum elbette hatalar olucak. Lütfen affedin. Beta sürümü olduğu için çok ayrıntılı değil zaten. Tam sürümde modu Osmanlı kategorisinden çıkarağız. Genel bir mod olucak. Beta sürümü Osmanlı-Bizans trooplarını kapsıyor. İyi oyunlar. Bilgilendirme Hataları buradan...
  11. selamet_81

[SP] Diriliş Ertuğrul

DİRİLİŞ ERTUĞRUL Diriliş Ertuğrul Dizisinden Esinlenerek Yapılmıştır... İNDİR http://dirilismodteam.blogspot.com.tr/p/download.html http://s2.dosya.tc/server3/fp0687/Dirilis_Ertugrul_Tamamlanmamis.rar.html Süleyman Şahın derebeyi olarak başlama Tavern Animasyonu Deniz Şavaşları Avcılık...
  12. selamet_81

[DERS] Harita programları ve kurulumu |VİDEOLU|

DERS VİDEOSU DERSİ VE DERS VİDEOSUNU İNDİR Gerekli programlar : Thorgrim Map Editor Warband Map Manager Mount&Blade 1.011
  13. selamet_81

Modelde kaplama hatası !! Lütfen yardım.

Arkadaşlar bi zırhı oyuna ekledim. Openbrf de kaplamalı görünüyo ama oyunda beyaz kaplamalı görünüyor.
  14. selamet_81

[Soru]Devletler arası ilişkiyi değiştirmek?

başlıktan da anlaşıldığı gibi , devletler arasındaki ilişkiyi nasıl değiştiriyoruz?
  15. selamet_81

Kale edit değişiklikleri kaydetmiyo!! acil yardım !!

başlıktan da anlaşıldığı gibi , mesela bir şehir veya kalede değişiklik yapıyorum kaydettiğim halde oyunu kapatıp açınca yaptığım değişiklikler görünmüyor lütfen yardım.
  16. selamet_81

warbandda cins Bir Hata

warbanda gireken şu hatayı veriyor. Lütfen yardımcı olun.
  17. selamet_81

İtem ekleme hatası

Beyler oyuna itemi ekledim (abdulsamet'in dersindeki gibi) ama oyuna girerken hata veriyo. Yardımcı olursanız sevinirim.
  18. selamet_81

Modcuların dikkatine !! , Yardıma ihtiyacı olanlar buraya

Yardıma ihtiyacı olan modcu arkadaşlar , yeni konu açmaktansa buraya yazın. Umarım yararlı bi konu olur.
  19. selamet_81

Sizce WFAS mı ? Warband mı ???

Mount&blade wfas modu mu yapılsa daha iyi olur ,  Mount&blade Warband modu mu ??
  20. selamet_81

Mount And Blade Warband Sultan III. Selim Modu (ANKET !!!!!!)

MOUNT AND BLADE WARBAND SULTAN III. SELİM MODU                                             (SÜRÜM 1.153 - 1.158)                                                                                                              Senaryo   Çok uzun zaman önce,küçük bir köyde Dünya'ya...
Back
Top Bottom