Search results for query: *

• Users: Bdew
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Bdew

ViceRPG

http://www.vice-roleplay.com/topluluk/index.php#forum Sunucu henüz bakım aşamasındadır.Yenilikleri yukarıda verilen forum adresinden takip edebilirsiniz. Diğer sunuculardan farklı olarak TownRP konseptini seçmiş durumdayız.Mevcut haritamızda 1 şehir ve kırsal arazi var.Rollerin tamamı şehirde...
  2. Bdew

[ETKİNLİK] Borodino Savaşı 1812

Etkinlik Tarihi:Belirlenmedi(alayların ortak fikirleri göz önüne alınıp, belirlenecek) Oyunu daha eğlenceli bir hale dönüştürmek amacıyla tasarlanmış etkinlik ile tarihi bir senaryo işlenecek.Napolenic Wars modülünü oynayan grupların veya tek başına katılmak isteyen oyuncuların başvuru...
  3. Bdew

TR HardRoleplay *Açılış*

Sunucu Adı:TR Hardroleplay Sunucu Modu:Persisent World Web Sitesi:http://hardrp.10tl.net/index.php (Yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyoruz, daha kaliteli bir forum için) Durum: Açık Önsöz Merhaba.Adındanda anlaşabileceği gibi HardRoleplay sunucusuna hoşgeldiniz.Mound&Blade Warband oyununun...
  4. Bdew

Yardım

Merhaba. Birkaç gündür bilgisayarımdan Warband'a giremiyorum.Oyunu Steam'den açtığımda mod seçme ekranı aşşağıdaki gibi bozuk bir şekilde çıkıyor. Ardından oyna ya basıyorum hiçbirşey olmuyor.Kendiliğinden kapanıyor oyun. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
  5. Bdew

TR_WildRolePlay*Tanıtım Videosu*

TR_WildRolePlay Sunucu Adı:TR_WildRolePlay Modül:TheWildWind(TWW) Sunucu Durumu:Açık Tanıtım Daha önceden böyle bir projeyi gerçekleştirmeyi hedefledik fakat aksaklıklar oldu.Sunucu açılışını bugün yapma kararı aldık.Modu Roleplay modunda açıyoruz.Aşşağıda çektiğim rehber videosunu izleyerek...
  6. Bdew

Formattan Sonra

Dün gece bilgisayarıma format attım.Herşeyi yükledim.Warbandıda yükledikten sonra oyuna giriş yaptım.Yükleme kısmında Kaplamalar yükleniyor bölümünde donup kalıyor.DirectX 9 dan 7 ye düşürdüm.Fakat olmadı.Yardım edereniz sevinirim.Teşekkürler.
Back
Top Bottom