Search results for query: *

1. killer_fox

L'aigle %100 Türkçe Yama

Aylardır giriş yapmadığım foruma giriş yaptım sırf yorum yapmak için.İnşallah bitirebilirsiniz kardeşim.Bir kaç kez yarım kalmışlığı var çünkü, tüm forum bu dertten muzdarip. Yaptığınız ve yapacağınız çeviriler için teşekkürler.Kolay gelsin.
  2. killer_fox

M&B'le nasıl tanıştınız?

10 yıldan fazla oldu internet cafeye gittim cd si 1 liradan oyun çekiyor o zamanlar.oyunun resmini gördüm abi dedim bu nasıl bi oyun.dediki age of empiresin gelişmişi.bi şampiyonlar ligi 2004 ü bide M&B (v0.751)  aldım eve geldim bi hayal kırıklığı age of la alakası yok :grin:  oynuyorum oynuyorum 7 lv de bitiyo :grin: yediğim en güzel kazıktı hayatımdaki :smile: yıllar usandı oyundan ben usanmadım :smile: warband devam :smile:
  3. killer_fox

1257 AD Hakkında Yardım

Yok modu kuruyorum sorunsuz oynuyorum ingilizce hali ile.yamayı kurduktan sonra başlıyo sorun.otomatik kurulum yama modules'teki language dosyasına kurmuş.
  4. killer_fox

1257 AD Hakkında Yardım

Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar.1257 ad modunda türkçe yaptıktan sonra oyun bozuldu sureklı hatalar verıyor.savas yapamıyorum mesela.karadakı birliklere de saldırsam deniz savaşı,denizdede deniz savaşı oluyor.versiyon 1.158 & ve 1.166 mevcut.bu sürümlerde sıkıntı cıakrmayan bi tr yama...
  5. killer_fox

Bı yardım Etsenız Fena Olmyacak Aslında

4 köymü nasıl ya köyler kale veya ,şehirlere bağlıdır ve onları fethedince köyler de sanaca gecer bagımsız köy olamaz.Bug olabilrimi bilmiyorum ama Eminmisin mutlaka bir şehir vardır fethetmediğin !!! :!:
  6. killer_fox

singleplayer modları

adam diyor nativeye benziyor güzel değil Diplomacy sadec diplomasi özellikleri verir.Belikki adam yeni harita,hikaye arıyor.Prophes of Pendor önerim  :idea: :idea:
  7. killer_fox

Orjinal Native

KeRgİtLoRdU123 said:
    iymore said:
    steam ise dosyaları doğrula ya da sitesinden son update'i indir :wink: Ya warband alsana daha güzel bence, 15 lira bi' şey.
    Yha warband daha iyi de crackını yapamıom onun.
    Crack? Cık cık cık Bu cirkin davranısını foruma duyurma bari :sad:
  8. killer_fox

Kullandıgınız Zırh Ve Silahlar

Başlık: Armet
    Zırh: El İşi Kara Zırh
    Ayakkabı: Sertleştirilmiş İyi Balıkçı Çizmesi
    Eldiven: Görkemli Zırhlı Eldiven
    Zırh: El İşi Kara Zırh
    Beygir:Ağır Safkan At
    Silah: YaY ismini hatılamıyorum :smile:
    Silah: Ok
    Silah:Türk KıLıcı
    Silah: Büyük Humbara
  9. killer_fox

kral bana toprağı niye vermiyor?

Tavsiyem Bir krallıgın egemenliği altına girceksen girmeden hemen önce düşman ülklerinden birine saldır Şehrini v.b al ondan sonra git baglılık yemini et :smile: Şehrin sende kalır
  10. killer_fox

Hangi kralık üstün

1-Sarranid'i unutmussun
    2-Veagir değil Vaegir KraLLığı
  11. killer_fox

Mount Blade Warband şehrimin refah seviyesini nasıl yükseltirim.

Vali ve Muhtarla konus gorevlerı al,yap zaten muhtarın gorevlerının arasında koye zarar veren haydutları yakalatıyodu,sonra sığır felan istiyo bunların hepsi bölge refahını yukseltecek gorevler :smile: ayrıca yukardaki yontemlerıde uygula tabiki %100 sonuc için :wink:
  12. killer_fox

Diplomaside göz dağı verme

onları biliyorum zatende bakan gidiyoruz elçi gönder diyoruz krallıgı secıyoruz soyle bır secenek var orn:Swadya Krallıgını savasla tehdit et bakalım birşeyler koprabilecekmiyiz ben bu secenegı kullanıpta bırsey koparabılen oldumu dıyorum ??? Teşşekurler
  13. killer_fox

Kolay Para Kasma Yöntemleri( resimli)

evet dogru bir yöntem ama bunu bilmeyen yoktur sanırım esir ticareti oyunun bilinen standart yönü bir keşif degil.fakat emegine saygı :smile:
  14. killer_fox

Savaş Çıkmıyor

Uzun uğraş gerektiren  bir yöntem ama çalışma oranı %100 ılk once sehırlerdekı yerlılerle koonsuyosun bılgı alıyosun dedıkıodu seklınde sansın varsa yerlı soyle der = Soylenınlere gore orn:Kont killer_fox savstan baska birsey sevmezmis diyecek.Sende o lordu bulcaksın gorev alıcak sın bı muddet sonra sana savas acmak ıcın ogrev vercek kervan yagmala dıycek gorevı bbıtrdıgın an savas ılan ediir :smile:
  15. killer_fox

PAsif ?? biraz daha acıklayıcı olabilirmisin acaba anlayamadım kusura bakma :smile:
  16. killer_fox

Arkadaşlar krallığımızı kurduktan sonra bakanımızda mı tam olarak hatırlamıyorum ama bı evar hanı ..... kralıgını savasla tehdit edip birseyler koparmaya calısıyoruz ondan sonra bı NPC gonderyoruz ama bende NPC hep boş olarak dönüyo hıc para  kale koy felan almayı bsarabılen varmı nerdeyse tüm...
  17. killer_fox

Rodoklar mı? Nordlar mı ?

tavsıyem 100 askere gore dagılım :
    5 adet svadyalı sovalye
    5 adet vaegirli sovalye
    10 adet rodok cavusu
    10 adet kıdemlı kergıt atlı okcusu
    20 adet Memluk
    20 adet nord kahramanı
    20 adet rodok keskın nısancısı
    5 adet vaegir nişancısı
    5 adet kıdemlı nord okcusu

:smile:
  18. killer_fox

Askerler çok yemek yiyor !!!!

onuryar said:
    Bence Morghs M&B Warband Tool ile yemekleri 50 yerine 100-200 felan yap daha cok işine yarar :grin:
    Aynen bır modda oyleydı 20 -50 degılde 250-500 luktu yemekler derslerde vardır sanırım veya editten hiç anlamam bilen birlerinin bul yadım iste
  19. killer_fox

mount blade warband hangi krallık daha avantajlı

Krallıklarda aslında en avantajlı diye bişeyi yoktur,hepsinin avantajları ayrıdır ama dejavantajları da ona gore tasarlanmıstır,bazıları der hayır nord ve rodokların atları yok kotu diye fakat bılmezlerkı atsızda olsa onların hasarlarına dag dayanmaz :smile: yanı %100 avantajlı dıye bırsey soyleyemem ama  senın tarın neyse onu sec atlı okculuk,hız kergit , agır zırh & sılah swadya ve  vaegir v.b
  20. killer_fox

KRallıqı Kurduk Ya Askerler

TheVikings said:
    Türkçeni düzgün kullan kardeşim ilk önce.O dediğin MB'de Wedding Dance modunda var.İstersen deneyebilirsin.
    Wedding Dance Mod, Warband Modmu ? Degilse hangi versiyonun modu soyleyebilir misin?
Back
Top Bottom