Search results for query: *

1. tarihefsane

Büyük Dünya Modu

BÜYÜK DÜNYA MODU Büyük dünya modu ile warbanda eklenen özellikler: -Cephane sayısı artırıldı. -Köylerden çıkan asker sayısı artırıldı. -Hanlardan daha fazla asker alabiliriz. -Yiyeceklerimizin sayısı artırıldı. -Askerlerimizin morali artık daha geç bozulacak. -Krallıklar değişti. -Lordlar...
  2. tarihefsane

Derebeyleriyle ilişki

Arkadaşlar ben warbandda kendi devletimi kurdum.Ama sürekli lordlarla ilişkim düşüyor ayrıca toprak fetetdiğim zaman başka lorda verince diğerlerlerinin hepsiyle ilişkim düşüyor bunu kodlarla falan iptal edemezmiyiz.
  3. tarihefsane

Edit Mod

Arkadaşlar edit mod ile oyuna bilgisayarımızdaki bir görüntüyü aktarabiliyormuyuz.Eğer aktarabiliyorsak nasıl olduğunu anlatırmısınız.Şimdiden teşekkürler :D :D
  4. tarihefsane

Warband Büyük Dünya Modu

BÜYÜK DÜNYA MODU                                                 Bu mod ile oyuna şu özellikler eklenmiştir. -Cephane sayıları artırıldı. -Erzak sayıları artırıldı. -Köylerden çıkan asker sayıları değiştirildi...
  5. tarihefsane

Warbandda En iyi Asker

Bence Svadyalı Şövalye
  6. tarihefsane

Bir şehre 2. dükkanı açma

Bir şehirde 2. dükkanı nasıl açarız.2.Dükkanı açmak isteyince lordla ilişkin kötü diyor ama ilişkim çok iyi .Lütfen yardım edin
Back
Top Bottom